ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL25/NL50]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ROTT RUUDI
    Grinder
    • Jun 2010
    • 520

    #181
    Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    kes seal AK käes vastane on? flopis otsa saad nii kuival laual, siis miks sa shoved?
    No see oli see moment, kus ma teadsin, et ma olen fucked ja vajutasin lihtsalt allin. Vastane tundus täpselt selline mees, kes alla seti siin ei tõsta. Tildine move. Sellised olukorrad ongi kõige haigemad.Need on kohad, kus mängib emotsioon tihti rohkem, kui selge mõistus.
    Last edited by ROTT RUUDI; 05.11.13, 19:02.

    Comment

    • ROTT RUUDI
      Grinder
      • Jun 2010
      • 520

      #182
      Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

      Päeva kokkuvõte:

      Aeg: 1.h
      Profit: -1.5 BI

      Tagasi nl5

      Päeva suurimad kaotused:

      Käsi 1 : lamp.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Käsi 2 : lamp

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Käsi 3 : Kas maksaksid riveris? Tegemist 100% fishiga. Ja mingit showdown infi tema kohta ei ole.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Käsi 4 : Vastane oli halb mängija 70 vpip.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      Käsi 5 : lamp

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Homme teen samasuguse kokkuvõtte.
      Last edited by ROTT RUUDI; 05.11.13, 20:03.

      Comment

      • dabljuu
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 494

        #183
        Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

        mis see "lamp" tähendab sul?

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #184
          Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

          Suht spewtard :D Endiselt tekitad mõttetult marginaalseid olukordi, aga noh, edu madalamal.

          Comment

          • ROTT RUUDI
            Grinder
            • Jun 2010
            • 520

            #185
            Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

            Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
            mis see "lamp" tähendab sul?
            Pole mõtet kätt kommenteerida.

            Tard olen juba w?
            Last edited by ROTT RUUDI; 06.11.13, 05:07.

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #186
              Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

              No offence, see lihtsalt kõnekäänd :)

              Comment

              • ROTT RUUDI
                Grinder
                • Jun 2010
                • 520

                #187
                Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                Suht spewtard :D Endiselt tekitad mõttetult marginaalseid olukordi, aga noh, edu madalamal.
                Sa oled veits naljakas frukt.

                Comment

                • ROTT RUUDI
                  Grinder
                  • Jun 2010
                  • 520

                  #188
                  Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

                  Mis su statsid on?

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #189
                    Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

                    99/69 3bet 2% ja biidin sigavingelt.

                    Comment

                    • ROTT RUUDI
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 520

                      #190
                      Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

                      Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                      99/69 3bet 2% ja biidin sigavingelt.
                      Nojamh.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #191
                        Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

                        Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                        99/69 3bet 2% ja biidin sigavingelt.
                        Ainult minu vastu foldib

                        Comment

                        • ROTT RUUDI
                          Grinder
                          • Jun 2010
                          • 520

                          #192
                          Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

                          Tänane kokkuvõte:

                          Käsi mängitud:334

                          Aega kulunud:1h

                          Profit:-1.86$


                          Suurimad kaotused:


                          Käsi 1:Konkreetne tüüp. 90/80 statsid

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          Käsi 2: 30/12 vähe käsi, passiivsem.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • cpkr
                            Jube Noob
                            • Nov 2012
                            • 195

                            #193
                            Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

                            miks sa nende megafishide vastu pm airiga hulluks lähed, paremaid kohti ei leia kus neid maha võtta ?

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #194
                              Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

                              Esimene WP.
                              Viimases paneks flopil potsize beti, turnis vist väga pääsu pole. Kui käsi rohkem ja turnis ultrapassiivne, siis pole vast ka fold paha. Aga väga ei tahaks foldida :D

                              Comment

                              • ROTT RUUDI
                                Grinder
                                • Jun 2010
                                • 520

                                #195
                                Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

                                Algselt postitas cpkr Vaata postitust
                                miks sa nende megafishide vastu pm airiga hulluks lähed, paremaid kohti ei leia kus neid maha võtta ?
                                Foldiksid KQ seal jah?Või räägid mingitest varasematest kätest? Räägi lähemalt?

                                Comment

                                Working...