ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL25/NL50]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #136
    Re: ROTT RUUDI struggling @ micros [NL10]

    Pooled käed vaatasin, siis enam ei viitsinud. Sul oleks lihtsam oma järeljäänud br SIIA annetada, siis oleks sellest vähemalt mingit kasu.

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #137
      Re: ROTT RUUDI struggling @ micros [NL10]

      quit poker

      Comment

      • hakkameimema
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2011
        • 349

        #138
        Re: ROTT RUUDI struggling @ micros [NL10]

        WP, cooler, next session.

        Comment

        • Xavi
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2012
          • 346

          #139
          Re: ROTT RUUDI struggling @ micros [NL10]

          Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
          WP, cooler, next session.
          Ma pigem arvan ka et puhast tilt. Mis muidugi ei tähenda, et paremini ei saanuks neid käsi mängida. Pigem võta asja rahulikult. Halval päeval pane lihtsalt pokker kinni. Eile mul oli kiire -25$ micros 15 showdowniga, millest ükski ei võitnud. majad, read, mastid, kolmikud. kõik said pähe. pokker tunni ajaga ajas näevi ja aitas:) Järgmine kord läheb paremini:)

          Edu

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #140
            Re: ROTT RUUDI struggling @ micros [NL10]

            esimene on obv cooler. Teised nii ja naa.

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #141
              Re: ROTT RUUDI struggling @ micros [NL10]

              Ma küll foldiks esimeses chraisele flopil, aga ma olen FR nitt kah

              Comment

              • ROTT RUUDI
                Grinder
                • Jun 2010
                • 520

                #142
                Re: ROTT RUUDI struggling @ micros [NL10]

                Mis siis on lõpuks, pean rohkem foldima hakkama?
                Ma ei tea kas see on halb run või on asi minus. Kui iga käsi 70/10, 70/40 vastu checkraisi või allini saad top paari või overpairiga siis on tunne, et on pigem halb jooks aga kui ei ole? Varem pole nagu nii hull see asi olnud. Enamjaolt on taolistes spottides käsi ikka hea olnud. Dno, ilma coachita vist asja korda ei saa. Videodest ei jää nagu midagi eriti külge, pigem keerab p***e. Keegi mingit tasuta materiali ei tea soovitada vms?
                Last edited by ROTT RUUDI; 21.10.13, 15:40.

                Comment

                • p0l1
                  Grinder
                  • Jan 2011
                  • 581

                  #143
                  Re: ROTT RUUDI struggling @ micros [NL10]

                  Pooled käed on halvasti mängitud viimasest arutelust imo.

                  Comment

                  • ROTT RUUDI
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 520

                    #144
                    Re: ROTT RUUDI struggling @ micros [NL10]

                    Mhmh...väga hea. Peab paremini siis.
                    Last edited by ROTT RUUDI; 21.10.13, 16:25.

                    Comment

                    • bluelite
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1190

                      #145
                      Re: ROTT RUUDI struggling @ micros [NL10]

                      Võta oma andmebaasis nt viimased 100k kätt ette ja vaata positsioonide kaupa läbi kõik vähegi mängitavad käed. Need, mis miinuses on võta eraldi ette ja vaata, kas sinu poolt on mingi korduv viga tehtud. Usun, et leiad piisavalt vajalikku ja mõtteainet pakkuvat informatsiooni.

                      Comment

                      • ROTT RUUDI
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 520

                        #146
                        Re: ROTT RUUDI struggling @ micros [NL10]

                        Rott ruudi sai isaks.:)

                        Comment

                        • ROTT RUUDI
                          Grinder
                          • Jun 2010
                          • 520

                          #147
                          Re: ROTT RUUDI struggling @ micros [NL10]

                          Ja kolis nl2. Nüüdsest jälgin BRM-i.
                          Last edited by ROTT RUUDI; 27.10.13, 11:46.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #148
                            Re: ROTT RUUDI struggling @ micros [NL10]

                            Õnne!

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #149
                              Re: ROTT RUUDI struggling @ micros [NL10]

                              P(alju) õnne!

                              Comment

                              • bluelite
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1190

                                #150
                                Re: ROTT RUUDI struggling @ micros [NL10]

                                GL

                                Comment

                                Working...