ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL25/NL50]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #211
    Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

    Sisetunne peaks ütlema, et c-bet flop.

    Comment

    • ROTT RUUDI
      Grinder
      • Jun 2010
      • 520

      #212
      Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

      peaks jah

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #213
        Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

        Viimases obv bet flopil, slowplay ei tooda mikros. Raise turn bigger imo, board väga draw heavyks muutunud, lükkaks insta mingi 6x raise seal. Riveril üle dongata on väga leemur, kas meid callib halvem käsi? Saame vb veits valuet 2pair kätelt, kuid paljud drawd jõudsid riveril kohale.

        77 väga halvasti mängitud. Flop märg ja teed weak beti nagu üritaks jätta muljet, et drawid ise. Sama turni kohta. Mida riveris biidid lol? :P

        Comment

        • ROTT RUUDI
          Grinder
          • Jun 2010
          • 520

          #214
          Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

          Hull tarkpea oled ju, ma kirjutan, et ma ei tea miks ma riveris callin sa tuled siia kirjutad pika jutu sama mõttega.

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #215
            Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

            Miks sa siis callid, kui ei tea miks sa callid? :D Peaks instafold olema kui kahtled.

            Comment

            • ROTT RUUDI
              Grinder
              • Jun 2010
              • 520

              #216
              Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

              Oleks pidanud olema jah. Seda kirjutasin ise ka ja sa tulid kirjutasid selle üle.

              Comment

              • Konso
                Grinder
                • Nov 2009
                • 936

                #217
                Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

                Kordamine on tarkuse ema, vast jääb paremini meelde.

                Comment

                • ROTT RUUDI
                  Grinder
                  • Jun 2010
                  • 520

                  #218
                  Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

                  Some hands:

                  70/30 vana. Esimene mõte oli, et ma taga aga veensin ennast callima. Turn ei hirmutanud v
                  ga.Turni allin meenutab väga nende spew-d kui laud nende silmis koledaks läheb. Halvem pocket TPTK, paar with draw?Aga siiski ma arvan tagantjärele mõeldes, et nii mängitud kätest on suurem osa käsi minust ees. Or....mis teie arvate? Alati tagantjärgi on nii lihtne vaadata ja mõelda, et, kuidas nii lolle moove üldse teha saab aga siis, kui olukord peal siis higistad ikka ja leveldad ennast.


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  64/18 statsidega vastane.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  jälle mingi lauslollus minu poolt, vastane kavaldas timinguga ka, see nii obv trikk, et muned veits ja teed nagu oleks raske aga ikka rääkisin iseennast sisse ja läksin asjaga kaasa :S

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by ROTT RUUDI; 10.11.13, 19:08.

                  Comment

                  • bi0hazard
                    Vana Tegija
                    • Jul 2010
                    • 1342

                    #219
                    Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

                    1)
                    watafak, tahad stäkkidele mängida, siis shove flopis... turni tuleb üks kehvadest kaartidest ja sa callid shove, doesn't make any friggin sense.
                    2)
                    callin flopi ja reevalute turn, väga drawheavy flop ja ei tahaks siin küll stäkkidele minna, 20senti alles sees ka.
                    3)mul pole õrna aimu ka, mis sa selles käes teed.. turnil võtad initsiatiivi, aga no mis sizing, oh jah

                    Comment

                    • ROTT RUUDI
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 520

                      #220
                      Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

                      Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                      1)
                      watafak, tahad stäkkidele mängida, siis shove flopis... turni tuleb üks kehvadest kaartidest ja sa callid shove, doesn't make any friggin sense.
                      2)
                      callin flopi ja reevalute turn, väga drawheavy flop ja ei tahaks siin küll stäkkidele minna, 20senti alles sees ka.
                      3)mul pole õrna aimu ka, mis sa selles käes teed.. turnil võtad initsiatiivi, aga no mis sizing, oh jah

                      3) Vastane suht tight mängija, mõtlesin, et panen vähem, et talle tunduks, et ma ei taha temast lahti saada vaid tahan talt calli.

                      Comment

                      • ROTT RUUDI
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 520

                        #221
                        Re: ROTT RUUDI @ micros [NL10]

                        back to nl5

                        Comment

                        • ROTT RUUDI
                          Grinder
                          • Jun 2010
                          • 520

                          #222
                          Re: ROTT RUUDI [nl5]

                          PokerStars - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 5 players
                          Hand converted by PokerTracker 3

                          Vastane 11/0 20 kätt

                          SB: $6.99
                          BB: $11.60
                          UTG: $5.08
                          CO: $3.38
                          Hero (BTN): $5.20

                          SB posts SB $0.02, BB posts BB $0.05, CO posts DB $0.02

                          Pre Flop: ($0.09) Hero has A K

                          UTG calls $0.05, fold, Hero raises to $0.30, fold, BB calls $0.25, UTG calls $0.25

                          Flop: ($0.94, 3 players) A 5 5
                          BB bets $0.35, fold, Hero raises to $1.15, BB calls $0.80

                          Turn: ($3.24, 2 players) 3
                          BB checks, Hero bets $1.60, BB calls $1.60

                          River: ($6.44, 2 players) 8
                          BB bets $3.10, Hero calls $2.15 and is all-in

                          Comment

                          • ROTT RUUDI
                            Grinder
                            • Jun 2010
                            • 520

                            #223
                            Re: ROTT RUUDI [nl5]

                            Vastasel KQs, ma saan 4:1

                            Comment

                            • ivar866
                              Grinder
                              • Oct 2012
                              • 776

                              #224
                              Re: ROTT RUUDI [nl5]

                              bäd biit?
                              Last edited by ivar866; 29.11.13, 14:56.

                              Comment

                              • ROTT RUUDI
                                Grinder
                                • Jun 2010
                                • 520

                                #225
                                Re: ROTT RUUDI [nl5]

                                Pole veits aega kirjutanud siia midagi. Vaikselt istun nl5-s, kohe peaks tulema nl10 shot, kui kõik hästi läheb. Siis panen käsi ka.

                                Comment

                                Working...