Tere kõigile. Pikemalt ennast tutvustama ei hakka, olen 23a ja elan Tallinnas.
Pokkeriga alustasin, kui olin 17-18. Alustasin nagu ikka freerollidest. Hittisin paar korda ja kandsin välja.
20 aastaselt otsustasin proovida raha peale mängu. Esmalt tegin sit and go-sid, kuid tulutult. Hakkasin strateegiat õppima, peale mida otsustasin vaadata mis cash game endast kujutab. Suutsin ennast arendada nii palju, et sain päris hea maitse suhu, kuni tulid swingid alla poole. Siin ma nüüd olen ikka samas kohas nl20, vahest nl50 isegi. Loodan, et saan selle päeviku abil enda swingid väiksemaks ning lõppeb see BE nühkimine
Panen siia enda graafiku mis on tehtud peale sõjaväest välja saamist 10€ depost.:)
Pokkeriga alustasin, kui olin 17-18. Alustasin nagu ikka freerollidest. Hittisin paar korda ja kandsin välja.
20 aastaselt otsustasin proovida raha peale mängu. Esmalt tegin sit and go-sid, kuid tulutult. Hakkasin strateegiat õppima, peale mida otsustasin vaadata mis cash game endast kujutab. Suutsin ennast arendada nii palju, et sain päris hea maitse suhu, kuni tulid swingid alla poole. Siin ma nüüd olen ikka samas kohas nl20, vahest nl50 isegi. Loodan, et saan selle päeviku abil enda swingid väiksemaks ning lõppeb see BE nühkimine
Panen siia enda graafiku mis on tehtud peale sõjaväest välja saamist 10€ depost.:)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


7
9
4


Comment