(3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #91
    Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

    ty ty :)

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #92
      Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

      2 tundi freerolli ja siis enne bublet, nii tore.
      PokerStars - $0+$0|500/1000 Ante 100 NL - Holdem - 9 players
      Hand converted by PokerTracker 4

      Hero (CO): 13,169
      BTN: 29,665 (VPIP: 11.43, PFR: 11.43, 3Bet Preflop: 6.25, Hands: 35)
      SB: 13,638 (VPIP: 66.67, PFR: 66.67, 3Bet Preflop: 100.00, Hands: 5)
      BB: 16,700 (VPIP: 15.79, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 19)
      UTG: 7,217 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 13)
      UTG+1: 8,595 (VPIP: 25.00, PFR: 13.73, 3Bet Preflop: 4.76, Hands: 52)
      UTG+2: 39,118 (VPIP: 27.59, PFR: 19.64, 3Bet Preflop: 5.00, Hands: 58)
      MP: 26,748 (VPIP: 12.50, PFR: 14.29, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 8)
      MP+1: 4,080

      9 players post ante of 100, SB posts SB 500, BB posts BB 1,000

      Pre Flop: (pot: 2,400) Hero has K K

      fold, UTG+1 raises to 2,000, fold, fold, fold, Hero raises to 13,069 and is all-in, fold, fold, fold, UTG+1 calls 6,495 and is all-in

      Flop: (19,390, 2 players) 9 A 9

      Turn: (19,390, 2 players) 2

      River: (19,390, 2 players) 6

      UTG+1 shows 8 A (Two Pair, Aces and Nines) (Pre 28%, Flop 92%, Turn 95%)
      Hero shows K K (Two Pair, Kings and Nines) (Pre 72%, Flop 8%, Turn 5%)
      UTG+1 wins 19,390

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #93
        Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

        Nõnda aeg ööks saab, vähemalt ajaviide :)
        PokerStars - $0.10+$0|300/600 Ante 50 NL - Holdem - 9 players
        Hand converted by PokerTracker 4

        UTG+2: 14,900 (VPIP: 30.77, PFR: 23.08, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 14)
        MP: 1,330 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 7)
        MP+1: 8,594 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 1)
        CO: 5,430 (VPIP: 18.75, PFR: 6.45, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 32)
        BTN: 2,550 (VPIP: 7.14, PFR: 8.33, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 14)
        Hero (SB): 6,945
        BB: 7,285 (VPIP: 14.29, PFR: 15.38, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 14)
        UTG: 5,860 (VPIP: 14.29, PFR: 7.69, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 14)
        UTG+1: 1,330 (VPIP: 14.29, PFR: 10.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 14)

        9 players post ante of 50, Hero posts SB 300, BB posts BB 600

        Pre Flop: (pot: 1,350) Hero has A 4

        fold, fold, UTG+2 calls 600, fold, fold, fold, fold, Hero calls 300, BB checks

        Flop: (2,250, 3 players) 4 5 2
        Hero checks, BB checks, UTG+2 checks

        Turn: (2,250, 3 players) 2
        Hero bets 600, fold, UTG+2 calls 600

        River: (3,450, 2 players) 3
        Hero bets 1,500, UTG+2 raises to 3,000, Hero raises to 5,695 and is all-in, UTG+2 calls 2,695

        Hero shows A 4 (Straight Flush, Five High) (Pre 57%, Flop 44%, Turn 23%)
        UTG+2 shows 6 J (Straight Flush, Six High) (Pre 43%, Flop 56%, Turn 77%)
        UTG+2 wins 14,840

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #94
          Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

          Võtaks ka aasta kokku teadmisega, et eriti midagi polegi kokku võtta. Alguses mängisin 45mane starsis korralike tulemustega aga miskipärast tüütasid need kähku ära ja ronisin taas rigged zoomi, viimased kuud pole sisuliselt enam mänginud kui siis enda lõbuks kergelt võõrutades, järgneval aastal sooviks selle suuna jätkumist, kui tuleb miski tummine promo vms. siis võtan osa ehk aga muidu võtan seda kui meelelahutust ja ajaviidet. Kindlasti väldin tonnide kaupa käte läbimängimist. Kahel laual zoomi lasta on 3x kasulikum kui neljal. Põhiline vahe tuleb hudi jälgimisest, kahel laual näen kordades rohkem detaile, olen agrom ning teen vähem vigu. Neljal näed heal juhul vp,pfr,fold to steal ja 3beti ära. Kui ma üldse miskit panustan siis ainult abiprogrammi paremini tundma õppimisele, neid nüansse ja pisiasju, mida selle abil parandada on rohkem kui palju. Ilusat aastavahetust kõigile :)

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #95
            Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

            Maksan sette kinni, igast asendist, õnneks kompenseeritakse see. Lisasin hudile sellise viguri,mis näitab BB/100, iseenesest tore vigur aga paraku kaasneb sellega resultaadile mõtlemine ja targemad räägivad, et see pole hea.
            Loose.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Vaalapoiss.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Vene vaal
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            DelvoiPepsi, tore kasutajanimi.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            :(
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            just my luck
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Nõuts dongi kohta vedas alt.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #96
              Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

              Bet sized enamus kätes liiga weak!

              Gl uuel aasta!

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #97
                Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                Bet sized enamus kätes liiga weak!
                Mul mingi standard välja kujunenud, mida ehk peaks muutma. Pre 3bb, cbet kuival flopil 50%, märjal flopil 70%, viimases käes eksisin selle vastu aga tema ranges on palju Ax jama ja olin just paar korda top range jooksnud-sette jne. jama kohanud, ju siis mõjutas otsuseid see.

                Paar mängupäeva detsembris.

                Comment

                • reggie
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 1705

                  #98
                  Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                  Mingi ps foorumi tegelase 6max zoomi graafik.. red line?!
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Maasikas missugune.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #99
                    Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                    Nii märjal laual ma kunagi ei flati setiga. Eriti veel bottom set.

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #100
                      Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                      Väikse riski võtsin SB,BB näol, Utg limp/raise pre on tavaliselt suht tugev liigutus, panuse suurus on muidugi nobrain aga panin ta top range peale(QQ-AA) ja kuna blindid checkisid ette, sel laual seda eriti ei tehta setiga siis otsustasin flatida flopi panuse, nuppe pannes oleks ta callinud ehk nende kätega aga foldinud kogu oma võimaliku õhu (mida antud flopi ja actionit arvestades on vähe muidugi). Väga vale mõttekäik?

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #101
                        Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                        "regid" micros on enivei nii pasad ja arvavad, et sa lähed siin K9hh-ga ka bustoks kuigi tegelt ei lähe. Tõstan flopis täpselt nii palju, et SB AI panna.

                        Raise flop. Muidu hakkad erinevatel turnidel kummitusi nägema seal kus neid pole.

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #102
                          Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                          Nii advääns liini ässadega pole ammu näinud.
                          PokerStars - $0.02 NL FAST - Holdem - 9 players
                          Hand converted by PokerTracker 4

                          Hero (BTN): $2.04
                          SB: $2.00 (VPIP: 11.39, PFR: 8.54, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 284)
                          BB: $2.00 (VPIP: 11.87, PFR: 7.58, 3Bet Preflop: 4.10, Hands: 562)
                          UTG: $0.52 (VPIP: 23.08, PFR: 15.38, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 14)
                          UTG+1: $2.71 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 3)
                          UTG+2: $8.15 (VPIP: 25.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 4)
                          MP: $2.72 (VPIP: 7.14, PFR: 4.76, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 42)
                          MP+1: $2.50 (VPIP: 18.05, PFR: 9.77, 3Bet Preflop: 2.13, Hands: 135)
                          CO: $1.53 (VPIP: 14.29, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 9)

                          SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

                          Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has T Q

                          fold, UTG+1 calls $0.02, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $0.09, fold, fold, UTG+1 calls $0.07

                          Flop: ($0.21, 2 players) 4 A 7
                          UTG+1 checks, Hero bets $0.14, UTG+1 calls $0.14

                          Turn: ($0.49, 2 players) 8
                          UTG+1 checks, Hero bets $0.26, UTG+1 calls $0.26

                          River: ($1.01, 2 players) 5
                          UTG+1 checks, Hero bets $0.48, UTG+1 calls $0.48

                          Hero shows T Q (Flush, Ace High) (Pre 20%, Flop 26%, Turn 16%)
                          UTG+1 mucks A A (Three of a Kind, Aces) (Pre 80%, Flop 74%, Turn 84%)
                          Hero wins $1.90

                          Comment

                          • bluelite
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1190

                            #103
                            Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                            LOL, miks oma statid ära võtsid?

                            Comment

                            • reggie
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 1705

                              #104
                              Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                              Ei võtnud, miskipärast ei lase copida enda state :)

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #105
                                Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                                Nii advanced liini flushiga riveril pole ka näinud.

                                Ma checkiks turni siin, sest folde ei saa aga ck/r küll. Riveril betiks rohkem sest ma targetin Ax ja see ei foldi ka siis kui betid poti! Veel hullem kui tal mingi passiivselt mängitud set vms. Sa jätad raha lauda lihtsalt endiselt.

                                Comment

                                Working...