(3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #106
    Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

    Rändom äss ei maksa sellisel riveril suurt midagi, see on lagi, mida panustada. Kui ma turni checkin siis tal on lai valim mind välja bluffida, enamus ajast pole seal vastas midagi, heal juhul ehk (risti) äss, oodatakse masti, et seda saaks siis reppida.
    Teinekord tehakse asi lihtsaks ka.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Flopi minraise karjus, et mastiost.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Rexil sõitis järsku katus ära, mängis järjest mu vastu kõikki käsi, peale seda kadus isu ära.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Niti vastu siin bustoks minna on natike halb.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #107
      Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

      Nii äge on mängida, ei tea kelle ma nüüd välja olen vihastanud, tänasele sarnast doomerit ei mäletagi, tonnide kaupa s***a, kõik jooned vabalanguses aga see-eest iga tainas, kes minu vastu mängida otsutab, on kui õnnistatud, flopile pihta ei ole võimalik saada või noh kui saad siis eriti kasu pole, sest ainult seekord pole neil mitte essigi, paar walki saja big blindi kohta-QQ,AA ja AK.
      14x Kunne, mis saavad snapcallitud maailma kõige suurema niti poolt, flopis vahib A vastu ja cbet2 rock kukub nuppe tulistama. Ving ving ving.

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #108
        Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

        Zoomi chatis vestlust alustada või sinna kirjutada on nagu üks kõige nukramaid asju üldse, antud tegelane aga miskipärast naudib seda.


        PokerStars - $0.02 NL FAST - Holdem - 9 players
        Hand converted by PokerTracker 4

        BTN: $1.12 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 3)
        SB: $3.70 (VPIP: 17.28, PFR: 12.35, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 82)
        BB: $2.00 (VPIP: 14.69, PFR: 10.90, 3Bet Preflop: 2.67, Hands: 216)
        UTG: $2.00 (VPIP: 13.76, PFR: 10.70, 3Bet Preflop: 2.38, Hands: 467)
        UTG+1: $2.00 (VPIP: 12.84, PFR: 10.12, 3Bet Preflop: 3.66, Hands: 262)
        UTG+2: $2.01 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 6)
        MP: $0.91 (VPIP: 100.00, PFR: 100.00, 3Bet Preflop: 100.00, Hands: 5)
        MP+1: $7.51 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 3)
        Hero (CO): $3.24

        SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

        Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has K A

        fold, fold, fold, MP raises to $0.91 and is all-in, fold, Hero calls $0.91, fold, fold, fold

        Flop: ($1.85, 2 players) 9 9 A

        Turn: ($1.85, 2 players) K

        River: ($1.85, 2 players) 2

        MP shows 7 A (Two Pair, Aces and Nines) (Pre 26%, Flop 7%, Turn 2%)
        Hero shows K A (Two Pair, Aces and Kings) (Pre 74%, Flop 93%, Turn 98%)
        Hero wins $1.79

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #109
          Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

          Näpunäiteid tänaseks päevaks iseendale. AQ ei ole nii hea, et 4bet shoveda, 3 ülekaarti laual on piisav väikse paari foldimiseks, kui vastane on 6/2 siis usu seda, kunnidega mine pre bustoks mitte ära calli kõik tänavad kaasa, keep it simple-vigureid pole vaja teha, kui laual on 4 reakaarti siis olgu vastane kui lammas tahes-usu teda ja foldi see krdi set jne.

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #110
            Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

            Arutaks strati ja muud värki, mis zoomi puudutab, pm skype mulle.

            Comment

            • viki
              Grinder
              • Apr 2010
              • 893

              #111
              Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

              Miks ennast Zoomiga piinata.Tavalauad on ju hulga paremad ja madalatel limiitidel saad väga kiiresti hulga häid laudu lahti.

              Comment

              • estkriz
                Jube Noob
                • Dec 2012
                • 123

                #112
                Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                Eile käisin ise ka zoomimas, igakord kui 3beti sain oli AA vastas. Mingi 3x juhtus selline asi, rigged vist. KK oli endal muidugi.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #113
                  Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                  Algselt postitas viki Vaata postitust
                  Miks ennast Zoomiga piinata.Tavalauad on ju hulga paremad ja madalatel limiitidel saad väga kiiresti hulga häid laudu lahti.
                  + 100000 Nl2 zoom on sama mis puid haamriga lõhkuda kui on olemas ka kirves.

                  Comment

                  • reggie
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 1705

                    #114
                    Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                    Ma tean aga tavalaudadel on komme ära laguneda, ma peaks pisut table selectima jne. Lisaks on zoom mind ära rikkunud, muu ei paku pinget ja pole nii kiire kui soovin. Enne tavalisi laudu ma mängiks 45mane aga see eeldab planeeritud aega, zoom on häirivalt mugav, teed oma lauad lahti, ei pea klõpsima 10+ laua vahet, vahel kui tuju tuleb siis proovin 6 lauaga aga enamasti 2-4.

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #115
                      Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                      Vaatasin 45mani graafikut ja isu tuli tagasi, fkk zoom.

                      Comment

                      • ivar866
                        Grinder
                        • Oct 2012
                        • 776

                        #116
                        Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                        Palju turkadega oled plussis?
                        zoomi ei soovita algselt küll

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #117
                          Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                          1300 45mani ja roi 12% total 3500 ja 5,5% aga siin sees ka ebaõnnestunud htsng ja igast veidrat sodi, seega kasumit eriti ei ole-olen selle mtt-de alla magama pannud. 888 peaks ka mingi 1k mänge olema, seal Mtt-d plussis aga miskipärast pt4 arvab, et pole sentigi võitnud :D
                          Lol!

                          Comment

                          • reggie
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 1705

                            #118
                            Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                            Vrs. Kreeka vaal.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Algoritmi vend.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Viga algoritmis.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Nii kole turn, et kole.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Selline villane, 24BB/100 700 käe peale, checkime järgi?

                            PokerStars - $0.02 NL FAST - Holdem - 9 players
                            Hand converted by PokerTracker 4

                            BTN: $1.09 (VPIP: 18.75, PFR: 12.50, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 48)
                            SB: $1.98 (VPIP: 35.71, PFR: 21.43, 3Bet Preflop: 20.00, Hands: 15)
                            BB: $1.03 (VPIP: 21.54, PFR: 9.23, 3Bet Preflop: 6.25, Hands: 66)
                            UTG: $11.55 (VPIP: 17.39, PFR: 10.87, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 48)
                            UTG+1: $2.68 (VPIP: 12.75, PFR: 7.57, 3Bet Preflop: 2.93, Hands: 730)
                            UTG+2: $2.44 (VPIP: 5.88, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 17)
                            MP: $1.30 (VPIP: 26.92, PFR: 13.73, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 52)
                            MP+1: $1.21 (VPIP: 9.74, PFR: 6.44, 3Bet Preflop: 2.08, Hands: 2,887)
                            Hero (CO): $2.63

                            SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

                            Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has A A

                            UTG raises to $0.04, UTG+1 calls $0.04, fold, fold, fold, Hero raises to $0.22, fold, fold, fold, UTG calls $0.18, UTG+1 calls $0.18

                            Flop: ($0.69, 3 players) 6 J T
                            UTG checks, UTG+1 checks, Hero bets $0.40, fold, UTG+1 calls $0.40

                            Turn: ($1.49, 2 players) 5
                            UTG+1 checks, Hero bets $0.72, UTG+1 calls $0.72

                            River: ($2.93, 2 players) A
                            UTG+1 checks..

                            Comment

                            • talendijaht
                              FPP Pro
                              • Jul 2009
                              • 220

                              #119
                              Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                              Soovitan sama, mis teisedki: mängi tavalisi laudu. Isegi zoomis normilt auku pannud ja pärast kahetsenud. Kui tahad kiirelt üles liikuda siis mängi tavalisi laudu ja nl10-nl16 peaks paari kuu pärast juba lebo olema. GL!

                              Comment

                              • reggie
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 1705

                                #120
                                Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                                Vähe positiivsem päev, august välja ja nl5. Punane joon on kole natike, varem suutsin seda ka nullis hoida.

                                Comment

                                Working...