(3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #61
    Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

    PokerStars - $0.05 NL FAST - Holdem - 9 players
    Hand converted by PokerTracker 4

    BTN: $2.75 (VPIP: 16.67, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 90)
    Hero (SB): $5.00
    BB: $4.43 (VPIP: 28.57, PFR: 28.57, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 7)
    UTG: $18.09 (VPIP: 14.63, PFR: 9.76, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 41)
    UTG+1: $9.78 (VPIP: 23.53, PFR: 14.12, 3Bet Preflop: 2.94, Hands: 88)
    UTG+2: $2.24 (VPIP: 13.56, PFR: 5.08, 3Bet Preflop: 6.90, Hands: 60)
    MP: $5.46 (VPIP: 17.92, PFR: 15.70, 3Bet Preflop: 3.23, Hands: 175)
    MP+1: $5.20 (VPIP: 11.98, PFR: 11.46, 3Bet Preflop: 4.55, Hands: 195)
    CO: $2.43 (VPIP: 13.62, PFR: 13.16, 3Bet Preflop: 5.97, Hands: 349)

    Hero posts SB $0.02, BB posts BB $0.05

    Pre Flop: (pot: $0.07) Hero has K J

    fold, fold, fold, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $0.12, BB calls $0.07

    Flop: ($0.24, 2 players) A T 8
    Hero bets $0.14, BB calls $0.14

    Turn: ($0.52, 2 players) 9
    Hero bets $0.32, BB calls $0.32

    River: ($1.16, 2 players) Q
    Hero bets $0.54, BB calls $0.54

    Hero shows K J (Royal Flush) (Pre 46%, Flop 45%, Turn 32%)
    BB mucks 6 A (One Pair, Aces) (Pre 54%, Flop 55%, Turn 68%)
    Hero wins $2.15

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #62
      Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

      Lugedes Nozzu blogi siis jõudsin järeldusele, et selles rütmis jätkamine pole isegi kõige massohistlikumas plaanis eriti otstarbekas ja vaja on plaani-sellist, mis ka toimib. PS foorumis on üks artikkel mindseti, elustiili ja kõige sellega kaasneva kohta. Kuna see oli pool valgusaastat pikk siis ma ei keskendunud selle läbilugemisele ehk siis esimese punktina võtan aja ja loen kogu selle jutu põhjalikult läbi.
      Teiseks liikuda edasi 35- sissostuga nl5 to nl10. Otsest ajalist piirangut ei sea kuna ei tea oma ajalisi vahendeid lähimas tulevikus, töö kõrvalt pole eriti volüümi lootust näidata ja nl5 volüüm pole ka eriti oluline, toksides nl2-te olematu winratega paar päeva või keskendunult tund nl5-s teeb ühe ja sama välja ehk siis kvaliteet ja A mäng ainult. Pean seda viimast nagu mantrat endale pähe taguma. Ilma hudita ei mängi! See on raha põletamine, eriti kui tunnen ennast suht mugavalt nende numbritega. Siiani on kinni enda laiskuses, mugavuses ja peas aga edasi läheb keerulisemaks-mäng ise pole ka just viie vääriline, heal juhul veab kolme ära ehk siis vaja on leida augud juustu sees ja need kinni panna. Lekkeleidja hindas mu mängu heaks va. paaris punktis. Sb ja BB 3bet oli 14% ja selle arvates ilmselgelt liiga suur aga see pigem mikroskoopiline viga ja ma pole 100% kindel, kas üldse viga. Vead on sizingus, suutmatuses hinnata stacki suurusi, käte üle- ja alamängimises, millal, kelle vastu ja kui palju panustada. Vaevalt keegi hea viitsib tahab soovib micros väga tarka nõu anda-pean siin silmas personaalset treeningut. 50/50 diil anyone? Realist minus kahtleb, et keegi seda soovib/viitsib, seega grindida nl10 roll ja siis osta vastavat teenust kui hätta jään? Samas hoiaks praegu omandatav teadmiste pagas kokku palju aega-oleks ma alustanud zoomiga selle baasiga, mis praegu siis oleks nl25 roll olemas. Mõtleme veel,,. Kui oleks olemas seltskond microtegelasi, kellega skypes strati arutada siis seegi oleks alustuseks hea.

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #63
        Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

        no offense aga kui sa ei biidi siis ei biida sa ei nl5s ega nl100s

        Comment

        • vilistaja
          Jube Noob
          • Nov 2009
          • 148

          #64
          Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

          Ise mängin nl5 SH zoomi, kui huvi siis olen hea meelega nõus skypeis käsi arutama. PM kui huvi.

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #65
            Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

            Arvuti hakkab vaikselt vanaduse märke ilmutama, jahutus ei toimi enam nii nagu vaja, tavaliselt on kodus hunnik lisavente all ja temperatuur normaalne aga odav hiina qoolbad ei tööta nii nagu vaja. Nädala pärast koju, seniks toksin ilma hudita f50sid. Eelmine kord kulus 200 mängu, et üks golden sng saada.

            Comment

            • reggie
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 1705

              #66
              Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

              Pole kuu aega sisuliselt mänginud, täna emv vaeste turna. Mingeid erilisi võõrutusnähte polegi, ei näe enam unes tundide kaupa mingeid kummalisi käsi.

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #67
                Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                Kuidagi sujuvalt on roll kahanenud olematuks ehk siis 80 raha, oma osa moodustab sellest kergemeelne turnade mängimine, 11$ turnad pole just sellele rollile sobivad.

                Comment

                • reggie
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 1705

                  #68
                  Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                  Miks ma neid turniire mängin, ei saa aru.
                  PokerStars - $0.91+$0.09|1250/2500 Ante 250 NL - Holdem - 9 players
                  Hand converted by PokerTracker 4

                  BB: 6,000 (VPIP: 50.00, PFR: 25.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 4)
                  UTG: 26,950 (VPIP: 25.00, PFR: 25.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 4)
                  Hero (UTG+1): 56,417
                  UTG+2: 46,757 (VPIP: 50.00, PFR: 50.00, 3Bet Preflop: 50.00, Hands: 4)
                  MP: 3,000 (VPIP: 33.33, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 6)
                  MP+1: 10,660 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 4)
                  CO: 34,720 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 4)
                  BTN: 91,835 (VPIP: 50.00, PFR: 25.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 4)
                  SB: 5,320 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 4)

                  9 players post ante of 250, SB posts SB 1,250, BB posts BB 2,500

                  Pre Flop: (pot: 6,000) Hero has A K

                  fold, Hero calls 2,500, UTG+2 raises to 46,507 and is all-in, MP calls 2,750 and is all-in, fold, fold, fold, SB calls 3,820 and is all-in, BB calls 3,250 and is all-in, Hero calls 44,007

                  Flop: (108,834, 5 players) 4 T 9

                  Turn: (108,834, 5 players) 2

                  River: (108,834, 5 players) Q

                  Hero shows A K (High Card, Ace) (Pre 30%, Flop 11%, Turn 11%)
                  UTG+2 shows 9 8 (One Pair, Nines) (Pre 35%, Flop 50%, Turn 63%)
                  BB shows 7 K (High Card, King) (Pre 11%, Flop 3%, Turn 0%)
                  SB shows A 5 (High Card, Ace) (Pre 16%, Flop 26%, Turn 21%)
                  MP shows 8 4 (One Pair, Fours) (Pre 9%, Flop 9%, Turn 5%)
                  UTG+2 wins 108,834

                  Comment

                  • dabljuu
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 494

                    #69
                    Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                    Hero calls 2,500

                    Kle mis sa seal Starsis jandad - tule Triobetti, siin tehti just archievements kampaania - üks oli ntx täpselt selline, et kui teed limp-reraise, siis saab virtuaalse medali. Midagigi.
                    Last edited by dabljuu; 20.11.13, 22:35.

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #70
                      Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                      Ja su point on?

                      Comment

                      • dabljuu
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 494

                        #71
                        Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                        Point on, et kui Starsis said põske ja tühjad pihud, siis Triobetis saab limp-reraise eest medali ( Badge ). Midagi ikka!!! See pole niisama medal, saad oma nime juurde välja panna laudades. Tule tutvu kampaaniaga.

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #72
                          Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                          See rebuy aja viimane käsi, mul 2x keskmine ja limbin, sest lauas on kamp shorte ja idikas, ses osas läks nii nagu pidigi minema-lammas pani otsa ja shortidest oli ükskõik. Eelviimane käsi sama asi.
                          PokerStars - $0.91+$0.09|1500/3000 Ante 300 NL - Holdem - 8 players
                          Hand converted by PokerTracker 4

                          UTG+1: 60,700 (VPIP: 60.00, PFR: 25.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 10)
                          MP: 65,050 (VPIP: 20.00, PFR: 20.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 10)
                          Hero (MP+1): 74,820
                          CO: 111,134 (VPIP: 70.00, PFR: 55.56, 3Bet Preflop: 75.00, Hands: 10)
                          BTN: 27,350 (VPIP: 33.33, PFR: 20.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 12)
                          SB: 63,070 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 10)
                          BB: 120,185 (VPIP: 20.00, PFR: 10.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 10)
                          UTG: 53,350 (VPIP: 30.00, PFR: 14.29, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 10)

                          8 players post ante of 300, SB posts SB 1,500, BB posts BB 3,000

                          Pre Flop: (pot: 6,900) Hero has Q A

                          fold, UTG+1 calls 3,000, fold, Hero calls 3,000, fold, BTN raises to 27,050 and is all-in, fold, fold, UTG+1 calls 24,050, Hero raises to 74,520 and is all-in, UTG+1 calls 33,350 and is all-in

                          Flop: (154,750, 3 players) 3 2 6

                          Turn: (154,750, 3 players) J

                          River: (154,750, 3 players) 9

                          UTG+1 shows J Q (One Pair, Jacks) (Pre 8%, Flop 1%, Turn 5%)
                          Hero shows Q A (High Card, Ace) (Pre 56%, Flop 74%, Turn 7%)
                          BTN shows K J (One Pair, Jacks) (Pre 36%, Flop 25%, Turn 88%)
                          UTG+1 wins 66,700
                          BTN wins 88,050

                          Comment

                          • dabljuu
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 494

                            #73
                            Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                            Flop 74%!!!

                            Suht hea seis flopil sul.

                            Aga samas, analüüsides neid kahte limp-RR kätt siis nagu tulemused näitavad on sellist trapmuuvi kasulik teha KK ja AAga. Kui nendega oleks sa nii teinud oleks võitnud mõlemad. See on ikka loto nii ainult pelgalt kahe ülekaardiga minna trappima. Pigem tõstaks pre.
                            Last edited by dabljuu; 20.11.13, 23:00.

                            Comment

                            • bauss
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 737

                              #74
                              Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                              time to quit poker

                              Comment

                              • reggie
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 1705

                                #75
                                Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                                Aga samas, analüüsides neid kahte limp-RR kätt siis nagu tulemused näitavad on sellist trapmuuvi kasulik teha KK ja AAga. Kui nendega oleks sa nii teinud oleks võitnud mõlemad. See on ikka loto nii ainult pelgalt kahe ülekaardiga minna trappima. Pigem tõstaks pre.
                                3x turbo, AA isegi korra nägin alguses. Teises käes oleks pidanud tõesti tõstma aga lõpptulemust see väga poleks mõjutanud, ei tohiks üldse kurta kui ees olles nupud sisse saad. Häda pigem selles, et eriti ei mängi ja seetõttu mõjuvad kõik äraimemised kui starsi poolne isiklik solvang. Trappisin CO-d kui SB oleks nuppe pannud siis oleks pikem mõttepaus tulnud aga CO surus rahulikult peale addoni sama jamaga edasi mis enne, selle vastu on AQ hea küll. MM turnasid rohkem vist ei mängi, Huilos suutsin totaalse ***ga hakkama saada kui läksin 2x keskmise stackiga 3way AA34-ga hulluks, nah seda vaja oli, buble lõhn oli juba ninas. Kokku 26 turnat ja 2 mincashi
                                time to quit poker
                                Niimoodi päeva pealt jätad maha? Natuke kahju aga noh, igaühe enda elu.

                                Comment

                                Working...