(3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #76
    Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

    Live turkasid Helsinkis oskab keegi soovitada, selliseid odavama otsa omasid.

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #77
      Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

      BB/100 116 :D pole aega mängida, pisut peale tööd toksin.

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #78
        Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

        Vahepeal kuivas roll olematuks, tööl ei ole aega mängida, ärkad hommikul 5-5.20 ja jõuad 18-20 õhtul ning nii ei taha laudu lahtigi teha. Vähendasin laudu kaheni, nii jõuan jälgida kõikke, kui enne oli winrate 3-4 siis nüüd üle saja, hiiter ka obv aga ei näe pointi miljon kätt läbi mängida tuima näoga be ning saada mõni kopik reiki tagasi.

        Otsustasin 3beti flatida kuna selliste kalade betsize reedab käe üsna kindlalt ja oleks madalal flopil nupud sisse ajand, läks vähe paremini, nice river.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        No ei oska seda fold nuppu vajutada, kõik karjub seti järgi aga ikka vaja teada saada, oleks veel, et mingi vaal aga tavaline nit.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Võtame jõuga tagasi.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #79
          Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

          Käitusin eile natuke halvasti ja ütlesin asju, mida ei oleks pidanud ütlema lives ning ma vabandan. Aga krdi **** ***** *** vaata enne palju mul stacki on kui 3bette insta callid või tegele pisut matemaatikaga kui ma pre 3betin, cbet flop ja turn, sul on auku reaost ja 2 setiauti fkk this sht.

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #80
            Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

            Loodan südamest et kodanik **** **** *** järgmine kord enne otsust loeb su stacki kokku, kalkuleerib hoolega su range järgi oma equity ja teeb sinu vastu matemaatiliselt korrektse otsuse. Sest nii ju pokkeris võidetaksegi.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #81
              Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

              hahahaha. Priceless :)

              Comment

              • eyestabber
                Grinder
                • Feb 2010
                • 505

                #82
                Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                donkide vastu on üldse mõttetu mängida, callivad igast pasaga maha

                Comment

                • reggie
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 1705

                  #83
                  Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                  Lol,
                  ise mängisin nagu ***t. Esimene olukord, turniiri algus, varajasest positsioonist Tartu regular, kellega on enne ka ajalugu piisavalt, avab 25/25 blindidega 75 peale, lammas callib ja mina 3bet 325, mõlemad callivad, mul QQ. Checkitakse ette flop low 2 mastikaarti, teen cbeti 1/3. Tean, et kaasa tölkneja foldib kõik va. set seal, regular maksab, turn on samuti rääbis, masti lauda ei tule, teen 1/2 panga suuruse panuse, suht instacall, river 5-nüüd liidib järsku välja 1/3 panka, tiltshoven ja peale paari hetke saan calli 55.. ok pre call ja flopi calli elan üle aga mastitõmbega flopil ostab regular rida auku ja 2 seti kaarti..well okey, elame üle, rebuy ja edasi. Siis viidi teise lauda vegeteerima ning paar tundi hiljem samasse lauda tagasi. Teine käsi oli oma s**t puhas. Keskpos. tuleb 2,5bb tõste 1k, mul 8k, 3betin 3,3k 8Js Co-lt, saan snapcalli, flop T high ja aukurea ost, shoven kuna pangas ligi 7k ja kõige halvemal juhul on mul 4 auti.. T5ofs vastas ja ma aut. Kumbki vastane polnud fish, lihtsalt oma tilt ja stt mäng ajas rohkem vihale.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #84
                    Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                    Hea shove seal, sir:)

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #85
                      Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                      Eesti oma nanolimiitide Phil Helmuth?

                      Foorumiga liitunud 2009 ja mängid 0,05 ja sõimad teisi lammasteks? Anna andeks, aga vb oled sa ise lammas.

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #86
                        Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                        Tegid soliidsed betsizingud ka, et ta jumala eest kaasa tuleks. Ma ei ütle et need valed on - vb väga head, saidki ju ta kaasa, mis sest et riverisse ära tõmbas. Kõiki käsi ei saagi ju võita. Shove on muidugi absurd, call river.

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #87
                          Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                          Hea shove seal, sir:)
                          Tema vastu isegi andeks antav, eelmine turna oli käsi, kus tal 62ofs vrs. minu 67, mõlemil reaost ja mul 7 pihtas vms, lisaks oli ta võimeline seal ka bluffima, kuna maas rea ja mastitõmbed, mis kokku ei tulnud, JJ,TT jne-selle käega polegi midagi eriti kurta, sain mis tahtsin tegelikult. Shove oli muidugi liiast,
                          ise mängisin nagu ***t.

                          Comment

                          • reggie
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 1705

                            #88
                            Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                            Häid jõule kõigile!

                            Comment

                            • reggie
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 1705

                              #89
                              Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                              Nii mõnus kui hammas valutab ja magada ei saa, eriti tark on liikuda maapiirkonda ja valuvaigistit mitte kaasa võtta ehkki tead, et hammas jamab.
                              Raha õieti arvel enam pole, gämblisin suurema osa turnadel maha. Ostsin 23 tollise kuvari aga ei suuda eriti välja mõelda kuidas teha nii, et lauad avanevad teisel ekraanil ja muu jama on läpparis, default viskab tiles mõlemale ekraanile lauad ja siis lohista neid käsitsi. Lisaks on see nii häirivalt suur, et raske kogu pilti korraga haarata.
                              Kuu aja jooksul tuleb 3k kätt, valdavalt lihtsalt igavusest.
                              PokerStars - $0.02 NL FAST - Holdem - 9 players
                              Hand converted by PokerTracker 4

                              Hero (BTN): $2.01
                              SB: $2.35 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 1)
                              BB: $4.20 (VPIP: 100.00, PFR: 100.00, 3Bet Preflop: 100.00, Hands: 1)
                              UTG: $2.54 (VPIP: 20.59, PFR: 13.24, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 68)
                              UTG+1: $4.30 (VPIP: 47.37, PFR: 26.32, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 19)
                              UTG+2: $1.53
                              MP: $6.29 (VPIP: 50.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 2)
                              MP+1: $0.85 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 2)
                              CO: $1.87

                              SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

                              Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has K K

                              UTG raises to $0.06, UTG+1 calls $0.06, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $0.22, fold, fold, UTG calls $0.16, UTG+1 calls $0.16

                              Flop: ($0.69, 3 players) 3 J 9
                              UTG checks, UTG+1 checks, Hero bets $0.33, fold, UTG+1 calls $0.33

                              Turn: ($1.35, 2 players) J
                              UTG+1 bets $3.75 and is all-in,
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              PokerStars - $0.02 NL FAST - Holdem - 9 players
                              Hand converted by PokerTracker 4

                              BTN: $2.25 (VPIP: 23.53, PFR: 23.53, 3Bet Preflop: 9.09, Hands: 35)
                              SB: $0.57 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 1)
                              BB: $2.15 (VPIP: 15.97, PFR: 3.47, 3Bet Preflop: 1.72, Hands: 145)
                              UTG: $1.70 (VPIP: 23.68, PFR: 15.79, 3Bet Preflop: 6.25, Hands: 38)
                              UTG+1: $2.40 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 1)
                              UTG+2: $1.13 (VPIP: 20.00, PFR: 20.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 5)
                              MP: $10.33 (VPIP: 5.60, PFR: 3.20, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 127)
                              MP+1: $1.81 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 2)
                              Hero (CO): $4.25

                              SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

                              Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has 8 Q

                              fold, fold, fold, fold, MP+1 calls $0.02, Hero raises to $0.09, BTN calls $0.09, fold, fold, MP+1 calls $0.07

                              Flop: ($0.30, 3 players) 8 2 7
                              MP+1 checks, Hero bets $0.14, BTN raises to $0.28, fold, Hero calls $0.14

                              Turn: ($0.86, 2 players) 3
                              Hero checks, BTN bets $0.83, Hero raises to $1.66, fold

                              Hero wins $2.43

                              Comment

                              • bluelite
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1190

                                #90
                                Re: Mikrozoom ja muu pudipadi by Reggie.

                                Algselt postitas reggie Vaata postitust
                                Ostsin 23 tollise kuvari aga ei suuda eriti välja mõelda kuidas teha nii, et lauad avanevad teisel ekraanil ja muu jama on läpparis, default viskab tiles mõlemale ekraanile lauad ja siis lohista neid käsitsi. Lisaks on see nii häirivalt suur, et raske kogu pilti korraga haarata.
                                Tõstad lauad läppari ekraanilt suurele molule, sätid nad õigesse suurusesse ja asendisse ning siis klikid lauas oleva Options nupule paremale poole jäävale nupukesele, kus saad lauad kas tilesse, stakki etc panna ning klikid seal Apply to Active monitor Only.

                                Comment

                                Working...