(3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #256
    Re: Mikro zoom by Reggie.

    Colin Moshmani rewiew 44$ hot turbo-check.
    Valmistume mmi turniirideks. Nende ülevaadete suurim häda on selles, et sa ei jõua sellise turka ft-sse kui sa hästi ei jookse ja antud turkal hitib hero ikka jubedalt, igast paare, AK,Q etc. Keegi võiks teha videoseeria, kuidas hero mängib kümneid turnasid ja jookseb nagu pime miiniväljal. Kui sa saad turbol kätte üle kümne monsterkäe, iga kord nendega actionit siis on kind a igav ju.
    Mängin järgnevaid asju.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • supernova66666
      Grinder
      • Nov 2012
      • 732

      #257
      Re: Mikro zoom by Reggie.

      Tekkib küsimus, kas magada ka vahepeal kavatsed tuleval kuul? Ei ole imo mõtet võtta nii palju turnasi enda graafikusse, mängi vähem, jättes endale vajalik uneaeg ja on suurem % hittida, kui zombina 24/7 arvutis olla.

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #258
        Re: Mikro zoom by Reggie.

        Võtan vabaduse mõni vahele jätta kui väsimus segama hakkab, padi näos kinni obv pusima ei hakka, see ajakava on ET ehk siis 7 tundi tuleb otsa panna. Olen nii ehk naa arvutis palju kuna hetkel teen ekooliga juhilube ja pean siin palju asju ära vaatama. Jätsin niigi turbod välja, ei tunne ennast neis mugavalt kui liiderboard peaks mingil põhjusel reaalne olema siis tuleb ehk veel muudatusi teha.

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #259
          Re: Mikro zoom by Reggie.

          Istusin Tartus ja ootasin bussi, tegin olympsikus slotika taga ja hittisin royali, tra see panus nii nigel pidi olema aga 50 euri ka raha.
          Teooria.jeje jutt-ja esimesed 8 tundi veedate te platsis harjutades. Reaalsus-ah lähme sõidame. Pisut hiljem sõidan juba mööda linna. Harjumatu on vanale inimesele see lubade värk.

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #260
            Re: Mikro zoom by Reggie.

            Omaha royal on nagu peaaegu päris royal ikkagi.

            Comment

            • reggie
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 1705

              #261
              Re: Mikro zoom by Reggie.

              Kui nädala parim hetk pokkeris on fold siis tuleb pausi pidada.
              PokerStars - $10+$1|50/100 NL - Holdem - 9 players
              Hand converted by PokerTracker 4

              UTG+2: 8,390 (VPIP: 3.85, PFR: 1.92, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 52)
              MP: 5,000 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 2)
              MP+1: 12,280 (VPIP: 40.00, PFR: 12.00, 3Bet Preflop: 7.14, Hands: 51)
              CO: 1,510 (VPIP: 18.75, PFR: 6.25, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 16)
              BTN: 7,210 (VPIP: 20.00, PFR: 6.67, 3Bet Preflop: 14.29, Hands: 15)
              SB: 2,578 (VPIP: 24.00, PFR: 16.00, 3Bet Preflop: 7.14, Hands: 51)
              BB: 6,024 (VPIP: 19.61, PFR: 9.80, 3Bet Preflop: 6.25, Hands: 51)
              UTG: 6,878 (VPIP: 16.28, PFR: 9.30, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 43)
              Hero (UTG+1): 10,160

              SB posts SB 50, BB posts BB 100

              Pre Flop: (pot: 150) Hero has K K

              fold, Hero raises to 225, fold, MP calls 225, MP+1 raises to 1,050, fold, fold, fold, fold, Hero calls 825, MP calls 825

              Flop: (3,300, 3 players) 2 8 Q
              Hero checks, MP bets 3,950 and is all-in, MP+1 raises to 7,900, fold

              Turn: (11,200, 2 players) J

              River: (11,200, 2 players) A

              MP shows K K (One Pair, Kings) (Pre 17%, Flop 8%, Turn 5%)
              MP+1 shows A A (Three of a Kind, Aces) (Pre 83%, Flop 92%, Turn 95%)
              MP+1 wins 11,200

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #262
                Re: Mikro zoom by Reggie.

                Kandsin enamuse raha välja kuna autokool läheb loodetust kallimaks-ei arvestanud pisiasjaga, et pean kuidagi linna ka saama ja tagasi. Näiline pisiasi, mis maksab kokku ca. 150 euri ja süüa ning raamatuid tahaks ka osta. Jätsin arvele seemne-10$ ja 2000 fpp-d. Täna tuli esimest korda mänguisu peale, õnneks doosid vähenevad järjest.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Tänane graafik.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • reggie
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 1705

                  #263
                  Re: Mikro zoom by Reggie.

                  Kerge hiiteripoiss on külas. Sellise winrate-ga võiks täitsa ära harjuda :)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Suursponsor BB-l ja ässad, missa veel oskad tahta. Nl2 on väga passiivne limiit zoomis, selliseid 3 mängijaga panku kohtab harva, seda mõnusam on neid võita :)
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  :) Tore kui käed peavad.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • reggie
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 1705

                    #264
                    Re: Mikro zoom by Reggie.

                    Sürr on mängida kui tuhande käe jooksul kaotad suurima panga, mis on 50bb KK v. QQ ja shordiräbal hittis seti, kõik muu õnnestub kokku imeda,saada, ette jääda või bluffida. Haistan duumerit tulemas. Samas on mäng täiesti tildivaba-see kurjam tuleb siis kui lased 5k kätt ja iga viimane kui üks asi läheb mööda, vaatad jacidega KAx flopi 4way jne. Hetkel 10k kätt 33bb/100 "pisut" üle ev.
                    Tummine betsize ja muidugi tore käsi, natuke riskantne liigutus, taga on veel rahvast aga jänes seda samust ei joovat.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Vastik käsi aga õnneks tuli koju.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #265
                      Re: Mikro zoom by Reggie.

                      Metallidetektoriga põllul täna 9,5 tundi-nagu oleks tühjade kummidega rattaga Prantsuse tuuri läbi sõitnud aga hea füüsiline koormus ja lahe tegevus. Tulemuseks 2 münti ja mingi vidin, mida vist kaelas kanti.

                      Comment

                      • Ambur99
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2014
                        • 323

                        #266
                        Re: Mikro zoom by Reggie.

                        Pane pildid ka, kui viitsid.

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #267
                          Re: Mikro zoom by Reggie.

                          Mõned leiud, esimene on tänane.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • reggie
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 1705

                            #268
                            Re: Mikro zoom by Reggie.

                            Lol, mängisin 108 kätt.. välja küll eriti ei maksta aga kui iga kahekümnes käsi on AA, korra veel ka KK siis hirm duumeri ees suureneb.

                            Comment

                            • reggie
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 1705

                              #269
                              Re: Mikro zoom by Reggie.

                              Graafik, see kuu pole üldse mänginud, suvi on käes.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Tänane päev jälle aparaadiga põllul-tulemus enam kui kesine, üks ökane tsaari kopikas, paar padrunikesta, metallitükke ja muud pudipadi aga ei miskit toredat.
                              Mõnikord..
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Või siis kerge tilt aga jokerstars oli minu poolt-ära rsk limbi.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Teeme õige foldi, nice fkn turn rsk.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • anatoli grinder
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2010
                                • 337

                                #270
                                Re: Mikro zoom by Reggie.

                                crusher, sick lihtsalt. 77 wp!

                                Comment

                                Working...