Re: Mikro zoom by Reggie.
Pole ime, et NL2 mängid. Päris optimistlik ikka seal seitsmetega ja AQ-ga täiesti tundmatute vastaste vastu sisse ajada...eriti 77-ga, täielik nonsense imo.
Pole ime, et NL2 mängid. Päris optimistlik ikka seal seitsmetega ja AQ-ga täiesti tundmatute vastaste vastu sisse ajada...eriti 77-ga, täielik nonsense imo.
K
5



Comment