Xavi FR@Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Xavi
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2012
    • 346

    #166
    Re: Xavi NL10, NL16 FR@Stars

    Eks natuke häbiposti panin need käed. Viimasel ajal suured kaotatud potid fishide vastu, mis meelde on jäänud, just Flushidega pähe saadud. Panen mõtted kõrvataha. Nüüd lugedes saan aru, kui valesti sai neid tehtud. Tänud! :)

    Comment

    • Xavi
      Õpihimuline Mängur
      • Apr 2012
      • 346

      #167
      Re: Xavi NL10, NL16 FR@Stars

      Eesmärgid olid:

      -NL 16 ja NL10ga Bankroll 1250$ni, mis minu bankrolli eesmärk, et NL25te minna. +++ Bankroll 1365$. Mänguga 425,95$ ja boonus 75$
      -Goldstari säilitamine. +
      -Vigu parandada!!! +/- Kuu teise poole mänguga olen rahul. Osasi asju parandasin tublisti.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Alguses ei saanud kuidagi vedama. Kuu umbes keskpaigas tegin ühe coaching sessi Pastilaaga. Lõpptulemas on täitsa okidoki.
      NL16$ 17500 käega -2,81 BB/100 kuu lõpus jooksin kehvasti ja tundub, et tegin natuke erinevat mängu kui NL 10s statide järgi :s
      NL10$ 70000 käega 5,63 BB/100 Iseendaga täitsa rahul :)
      NL10€ 6200 käega 14,72 BB/100 Vahest erilisi fishe.
      NL10deep antedega 4200 käega -3,08 BB/100 Täitsa huvitav ja Fishe leidus, aga endal kogemusi vähe seal.

      Aprill:

      -NL25 ja PL25 plussi jääda.
      -Videosi vaadata. Deucescracki ja cardrunnersisse peaks ka ringi vaatama.

      Comment

      • Xavi
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2012
        • 346

        #168
        Re: Xavi NL10, NL16 FR@Stars

        Eile alustasin NL 25ga. Kõik suht tibitobi esimese päeva kohta. Püsisin kerges plussis. Tutvusin mängijatega, suht keeruline, kui 90%mängijat täiesti tundmatud. Tableselectiga on tõsiseid probleeme praegu, sest käsi ju ei ole. Sealt halb mäng alguse saabki. Stäcki järgi 80% regsid, enamikel otsing ka kinni. Käed endal tsut higised ja närv ka ikka sees. Tuttavaid nimesid siit foorumist juba oli ja eestlasi üldse rohkem. Mu lauda tuleb veel Pastilaa- teeb kolmanda käega väikse Fishi oma ässadega tühjaks ja teeb minekut, sest laud suht kehv. Päev lõppes küll mul 70$ alla EV, kuid polnud hullu. Lootust oli, et läheb kenasti.

        Mõnipäev mõtlen, miks ma üldse seda mängu mängin. Ja See päev on täna:S Sest jummala peesse läks. Korra käis hiir ka vastu lauda kõvemini kui haamer. Muidu ma suht rahulik tüüp omaarust.

        Aga tegelt lihtne sitt päev. Aegajalt need lihtsalt tulevad. Värske peaga vaatan statid üle. Praegu juba selge, et head mängu üldiselt ei teinud. Liiga agaralt läksin uut limiiti võtma. NL10ga olin ka alguses raskustes. Ei taha küll uskuda, et NL10 mu laeks jääb. Aste kaks tahaks veel tõusta. Siis rohkemat hetkel ei oskaks tahtagi. Läheb aega ja volüümi, et läbi hammustada siit.

        Käsi kah eilsest Häbiposti:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Turnis mõtlesin et oo bljäää poti tuleb riverisse. Aga kus kurat. :D polnud vaja, saab ka kavalamalt.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        ei tule seda masti..
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        käsi tänasest...
        tra
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Siin mu mõte ei jõudnud mängu ajal küll järele, et kõrgem rida ka. mul oli wtf. replay.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Pre mõtlesin veel pikalt, et kas krt lähen midagi aretama... ei tasunud ära.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Krt miks ma 2 ja 3ga mängida ei oska. Ikka ootan oma ässasi. Pärast fish jagab lauapeale ilusasti võidetu laiali. Naisss
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Lollusi veel, tildi nahka ka. Miskit suuremat potti võita täna ei õnnestunudki, ei tabanud kuidagimoodi lauda. Eile oli aga paar online suurimat. Pea täitsa tühi, et kuidas edasi. Kõige suurema kaotusega päev. Arvasingi, et miskeid koolirahasid pean ikka maksma. NL25 on ikka hoopis teine mäng võrreldes NL10ga. 3bet, 4betid, squeez harjumatult palju. Ei tundnud üldse hästi end täna. Kindlasti annan liialt respecti ka teistele. Bankroll on korralik ja busto kaugel. Kaardijooks võiks natukenegi toetada, et harjuks kiiremini. Kummaline kuidas on vahest päevi, kus ei suuda võita showdownil ja siis teine päev läheb showdown kenasti üles.


        Kui kellegil selle loo originaali, sis ehk äkki saab jagada :P

        Tahan oma raha tagasi... täiega teemas. Eks tuleb järjest võtta.
        Last edited by Xavi; 02.04.14, 06:10.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #169
          Re: Xavi NL10-NL25 FR@Stars

          QQ - 3Bet Preflop: 1.19, Hands: 253, ise foldiks skuiisile

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #170
            Re: Xavi NL10-NL25 FR@Stars

            Siin pole isegi mitte skuiis, vaid nit lajatab lausa cold4beti selga, insta fold. Ja eks siin ole muid käsi kah kus oleks pidand pre või post foldi leidma.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #171
              Re: Xavi NL10-NL25 FR@Stars

              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
              Siin pole isegi mitte skuiis, vaid nit lajatab lausa cold4beti selga, insta fold. Ja eks siin ole muid käsi kah kus oleks pidand pre või post foldi leidma.
              jah. lisaks veel sizingu vead jms asju suht palju ikka. kui tagasisidet tahad saada, siis pane strat teemasse eraldi - suht tüütu sellisele portsule vastata

              Comment

              • Xavi
                Õpihimuline Mängur
                • Apr 2012
                • 346

                #172
                Re: Xavi NL10-NL25 FR@Stars

                Scared money. Pean rohkem strati panema jh edaspidi. Siia panen pigem häbiposti. Pikki kuppu endale panema, et ei saa mängu jonksu. Detailid detailid ja neist suur asi koosnebki.

                Kas kellegil Pokertrackeri kohta miskit head õpetust ei ole? Tahan notetrackerile asju lisada. Seal on ju võimalik kõike üles märkid automaalselt, mis handidega showdownile jõutakse. Hudi on lihtne state lisada, aga notetrackerisse ja filtritesse peab ise ehitama. Käib tsut üle jõu. Ise ehitades ei oska ju kontrollida ka. Viga ei tule välja kui miski üks filter valesti.

                Pokerstarsil võiks laudade arvu piirang ka olla nagu limiidi oma :D Nii harjunud 9 lauaga mängima, aga mõistlik oleks kaks kolm vähem uues limiidis. Nii raske on vähemaks võtta. Actionit ju vähe. Ja krt NL2s mängisin kunagi 20l laual ka:D kino. Aga see polnud mäng kah mis siis tehtud sai.

                Täna ei teagi kas enam mängib. Sõbraga kossu vaatama ja kaks õlut. Näis mis õhtul saab.

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #173
                  Re: Xavi NL10-NL25 FR@Stars

                  Saada Starsi e-mail, et tahad piirata oma max ring-game laudade arvu x-ni. Teevad ära.

                  Comment

                  • bluelite
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1190

                    #174
                    Re: Xavi NL10-NL25 FR@Stars

                    Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                    Saada Starsi e-mail, et tahad piirata oma max ring-game laudade arvu x-ni. Teevad ära.
                    Mina lasin Starsil laudade arvu piirangu peale panna - max 10 lauda.

                    Comment

                    • Xavi
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2012
                      • 346

                      #175
                      Re: Xavi NL10-NL25 FR@Stars

                      Kuu algus ikka väga vahva. Iseloomustav käsi. Masendav värk. Missa teed, kui kaart ikka tahab keerata...

                      PokerStars - $0.10 NL - Holdem - 7 players
                      Hand converted by PokerTracker 4

                      UTG: $12.42 (VPIP: 25.77, PFR: 13.50, 3Bet Preflop: 5.45, Hands: 165)
                      Hero (UTG+1): $10.00
                      MP: $6.36 (VPIP: 38.89, PFR: 16.67, 3Bet Preflop: 11.11, Hands: 36)
                      CO: $8.66 (VPIP: 14.34, PFR: 12.63, 3Bet Preflop: 7.37, Hands: 288)
                      BTN: $10.00 (VPIP: 13.67, PFR: 10.33, 3Bet Preflop: 3.16, Hands: 944)
                      SB: $13.98 (VPIP: 9.52, PFR: 4.76, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 21)
                      BB: $17.99 (VPIP: 15.85, PFR: 11.59, 3Bet Preflop: 3.23, Hands: 168)

                      SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

                      Pre Flop: (pot: $0.15) Hero has Q K

                      fold, Hero raises to $0.30, MP calls $0.30, fold, fold, fold, fold

                      Flop: ($0.75, 2 players) T J 9
                      Hero bets $0.60, MP calls $0.60
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Turn: ($1.95, 2 players) K
                      Hero bets $1.55, MP calls $1.55

                      River: ($5.05, 2 players) Q
                      Hero checks, MP bets $3.91 and is all-in, Hero calls $3.91

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      MP shows 9 8 (Straight, King High) (Pre 39%, Flop 34%, Turn 22%)
                      Hero shows Q K (Straight, King High) (Pre 61%, Flop 66%, Turn 78%)
                      Hero wins $6.15
                      MP wins $6.14
                      Last edited by Xavi; 09.04.14, 23:04.

                      Comment

                      • Xavi
                        Õpihimuline Mängur
                        • Apr 2012
                        • 346

                        #176
                        Re: Xavi NL10-NL25 FR@Stars

                        Kuna kodus pole kellegile kurta sis teen seda siin:) Sitt jooks/mäng jätkub. Viimase 20000 käega olen suutnud showdowniga võita 80$. Jooned graafikul suht tagurpidi pregu. Non showdonw suht hästi läheb, mis tavaliselt languses. Asja juurde käib alla Ev ka jooksmine.
                        Pärleid eilsest:

                        1)River lihtsalt mõnitab. Mingu sis nii mööda, kui mööda, aga eii. Ülejäänud 4 rida, mis õnnes showdowni läks. SPLITI... nice
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        2)Äi tule
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        3)
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        4)
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        5)
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        6)
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Xavi
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2012
                          • 346

                          #177
                          Re: Xavi NL10-NL25 FR@Stars

                          New Day same old shit
                          Domineeritud... hiiteri ootuse lainel
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Rubriik sitt mäng. ei uskunud poisse ega üle paari. mastitõmme ak
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Natuke rõõmu
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          sidepot yesss
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          aitab tuttu ära
                          Last edited by Xavi; 14.04.14, 23:20.

                          Comment

                          • CheckRaise
                            Julm Donk
                            • Dec 2010
                            • 86

                            #178
                            Re: Xavi NL10-NL25 FR@Stars

                            Pea püsti ja küll varsti mängu käima saad!

                            Comment

                            • Xavi
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2012
                              • 346

                              #179
                              Re: Xavi NL10-NL25 FR@Stars

                              Õnn soosib ikka tugevaid.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Mullikoht
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Eurilaud
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              eurilaud
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              Kohe kohe see sitane kuu läbi. Täitsa pees lihtsalt. Ei saa hea ega halvaga. Pole sellist kaardijooksu kogenud.
                              Last edited by Xavi; 27.04.14, 01:26.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #180
                                Re: Xavi NL10-NL25 FR@Stars

                                Esimesed kaks ja viimane käsi ajasid isegi mind tilti , kuigi mind see üldse ei mõjuta :@

                                Comment

                                Working...