Xavi FR@Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #151
    Re: Xavi NL10 FR@Stars

    Sama olukord aga sul käes AK, cbetid ikka 80%? Täiesti standard on 3bet pottides panna cbetiks 50%. Loomulikult oleneb laua struktuurist, hetkel on tegemist väga kuiva lauaga ja patt on üle 50% kütta regulari vastu. 50% flopil ja shoved any turn, easy printing.

    Comment

    • Xavi
      Õpihimuline Mängur
      • Apr 2012
      • 346

      #152
      Re: Xavi NL10 FR@Stars

      Ei arva, et vastas olid rexid.

      nii uue sessi alguses rikuti kohe tuju ära... EV läheb veel kaugemale.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by Xavi; 25.02.14, 14:24.

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #153
        Re: Xavi NL10 FR@Stars

        BTN: $11.09 (VPIP: 18.03, PFR: 11.48, 3Bet Preflop: 4.00, Hands: 62)

        Keda see meenutab siis?

        Comment

        • Xavi
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2012
          • 346

          #154
          Re: Xavi NL10 FR@Stars

          Suht väike sample kindlalt ütlemiseks. Praegu enam ei mäleta, kas näitas, mitmel laual on. Saidilt järgi vaadates nüüd on tegelase winrate -19,6BB/100 aga NL16s. VPIP30 ja PFR 20. Usun, et ta mängis ühel kahel laual. Ilmselt eelnevad mängitud käed mõjutasid ka otsust.

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #155
            Re: Xavi NL10 FR@Stars

            60 käe mängimiseks kulub peaaegu tund, kui selle ajaga ei suuda selgeks teha kas tegemist on fishi või regulariga, siis ma ei imesta enam midagi :D

            Comment

            • Xavi
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2012
              • 346

              #156
              Re: Xavi NL10 FR@Stars

              Mina selekteerin selliseid vendi endal eraldi, kes mängivad ühel kahel laual, panevad kõrval veel mikroturniiri ja freerolli. Tihti pole neil fullstack ja ei autoreloadi. Stati poolest võib ju normaalne Vpip 18 ja Pfr 12 olla, aga see ei tähenda, et ta Reg on.

              Comment

              • Xavi
                Õpihimuline Mängur
                • Apr 2012
                • 346

                #157
                Re: Xavi NL10 FR@Stars

                Mõnus sitt jooks siia kuulõppu veel. Mittemiski ei õnnestu. Showdownil lihtsalt ei suuda võita. Ja enne sinna jõudmiseni annan juba sada korda alla, sest pole paari poegagi võimalik flopist saada. Viimase kolme päevaga olen 5 korda saanud preflop AA sisse vs AA. Kõik spliti. krt ma pole nii tihedalt seda asja laudades teistel mängijatelgi näinud. Peab vähe pausi pidama ja aru pidama. Siukse jooksuga kopp ette tuleb mängimisest.

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #158
                  Re: Xavi NL10 FR@Stars

                  Toksi mingeid mikroturkasi/sng vahelduseks :)

                  Comment

                  • Xavi
                    Õpihimuline Mängur
                    • Apr 2012
                    • 346

                    #159
                    Re: Xavi NL10 FR@Stars

                    Tegin närvide rahustamiseks sõbraga hoopis Xboxi ja siidri õhtu. Wrc, NBA, Grid. Mõnus.

                    Aeg sellele kuule lõpp teha. Eesmärgid olid...

                    -Korralikult NL 10s kanda kinnitada.+ kenasti korras.
                    -Goldstar. + VPPsid 3369 ja Goldstar kenasti käes
                    -Bankrolli kasvatada.+ Bankroll 880$, hea edasi NL16sse minna.
                    -ÕPPIDA!! Mänguga kaasa mõelda, keskenduda!!! +/- Oleks saanud palju paremini aga siiski tuli kõige edukam kuu minu pokkerimängus.

                    Tuli ainult 3 täitsa mänguvaba päeva. 19 plussis ja 6 miinuses päeva.
                    Mänguline kasum siis 320$+155$ boonuseid, millest 140$ kandsin välja tableninja ja Coachi tasudeks. Tableninjast ma endale abi ei saanud ja edasi mängin ilma selleta. Sinka vonka aga üles ma liigun. Tundub, et umbes 10 Buyinniliste laskumistega pean arvestama, kui halvasti läheb. Jaanuaris oli üks, veebruaris kaks.
                    Graafikul enamus NL10$ lauad, siis NL10 euri lauad, 2800 kätt NL16 ka sekka ja mõned sajad NL5 ka. Winrate jäi küll jube mannetu. Peaks olema topelt, mis on isegi mul täitsa saavutatav ma usun.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Vead mis mul on:
                    * Ei steali piisavalt
                    * Ei 3beti positsioonist piisavalt, pigem hakkan blindidelt vastu, kui keegi varastab.
                    * Riveris võtan liialt safe line. Check/call jne. Palju jääb raha lauda.
                    * Heads upis ei saa kohe üldse hakkama. Ka kõige suurematelt kaladelt ei saa raha kätte. Kurb.
                    * Liiga nõrkade kätega ehitan liialt suuri panku.
                    * Väike agresiivsus. Ise aga callin vahest ikka haigeid asju maha :S
                    * Tableselectida tuleb korralikult. Niikui vähegi laud kehvaks läheb- kohe kinni.
                    * Vähem laudu võtta. Kipub ikka liiaks minema, siis lähevad lauad kehvaks järjest ja otsused ka.
                    * Note tegemist õppida. Üldse ei tegele sellega praegu.
                    * Regidega paremini hakkama saama. Vahest lükatakse tõugatakse liialt :S

                    Uues kuus uued tuuled:

                    -NL 16 ja NL10ga Bankroll 1250$ni, mis minu bankrolli eesmärk, et NL25te minna.
                    -Goldstari säilitamine.
                    -Vigu parandada!!!

                    Üks kena käsi tänasest ka. Ei 3bettinud teda, sest sellele fold 89% tal.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by Xavi; 28.02.14, 15:27.

                    Comment

                    • MeelisV
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1300

                      #160
                      Re: Xavi NL10 FR@Stars

                      Tabel ninjal oli ju mingi 30 päevane prooviaeg ka. Seda ära ei kasutanud?

                      Comment

                      • Xavi
                        Õpihimuline Mängur
                        • Apr 2012
                        • 346

                        #161
                        Re: Xavi NL10 FR@Stars

                        Selle olen kunagi pokkeri mängu alguses suht tühja kahjuks ära kasutanud juba.

                        Comment

                        • Xavi
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2012
                          • 346

                          #162
                          Re: Xavi NL10, NL16 FR@Stars

                          Kaks kätt kus aint vb teisiti mängiks. 5s ja 8s. Lauad olid muidu täitsa head ja kaarti oli ka, aga pasarahe käis kuulipildujast peale.

                          1)
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          2)
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          3)
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          4)
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          5)Turnil oli selge, et taga ma olen. aga nii odav showdown sis call :S
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          6)
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          7)hea mängija ilmselt leiaks foldi, aga siiski? fish ju.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          8)Siin oli juba ilmselt tilt ja lollus. ja lauad läksid järgmisel big blindil kinni.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          9)
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          10)KK vs AA läks buyin
                          11)QQ vs KK läks buyin


                          The END ja olen õnnelik, et aint -5 daala sess oli... vauuuuuuu

                          Comment

                          • Xavi
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2012
                            • 346

                            #163
                            Re: Xavi NL10, NL16 FR@Stars

                            See kuu suht raskelt läheb. Eriti alguses. 3bet potides halvasti läks ja Buttoni pealt ei tootnud. Aga tundub, et läheb järk järgult paremaks. Tänane öö jäi ka paar Buy inni plussi siiski. Bankroll ka paarsada taala suurem kui kuu algul. Alati saaks aga paremini. Jõhkralt paremini.

                            Kahjumisse saab kirjutada 2 stacki set vs set, väiksemad potid flush vs kõrgem flush. Stackid KK vs AA, QQ vs KK. Liiga kergelt stackin muttidega. Nõme, aga see on Pokker. Tuleb mõelda pikas perspektiivis. Söötsin siis kalu sisse täna päris korralikult.

                            1) Kahju, et sellised käed ei pea.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            2) Ebatraditsiooniliselt mängitud, aga peeeeeeeese mine sa krdi River.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            3)FCK Y... Pre tundus jubedalt juba, et ässad. Flopis oli jackopot. Board jumala ohutu. Turn ka. Kuna nii ohutu board, siis ei tahtnud potist ära ka ehmatada reraisega. Vaevalt tegelt oleks üldse ära ehmatanud millegiga juu. River kõige hullem kaart üldse... sõbraga sis mõtlesime, et oki, äkki on AK? Crying call.... sick
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            4)Enda bläck ilmselt... et kolm tänavat panustada. Aga nu Fishi vastu
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Avastasin enda jaoks Deep lauad täna. Pole enne neis mänginud.

                            5) Tegin ilmselt vea, et C/R flopil tegin... oleks teise Fishi ka kaasa saanud vb siis.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by Xavi; 17.03.14, 12:48.

                            Comment

                            • Xavi
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2012
                              • 346

                              #164
                              Re: Xavi NL10, NL16 FR@Stars

                              Mida teeksite Fishide vastu. Miskit teisiti?
                              1) halvasti mängitud
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              2)flopi raise jäi nõrgaks. oleks veel tugevamalt pidanud ju panema.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Last edited by Xavi; 25.03.14, 15:34.

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #165
                                Re: Xavi NL10, NL16 FR@Stars

                                Ära postita käsi tulemustega.

                                Fishidele meeldib drawida, kohe nii jubedalt, et ühtegi FD-d ei foldita. Võtaks turnis hoo maha. Flopil kütaks suuremalt, pea potsize is good. Tuleb mastikaart siis tuleb, ülejäänud korrad on blank ja saad rahad endale.


                                JJ, iso pre 0,8-1$ peale. As played raiseks flopil 3$ miinimum. Mõtle sellele, et laud überwet ja 2 vastast.

                                Comment

                                Working...