Re: Xavi teekond 5 NL FR @Stars
Soovitan rohkelt käsi postitada päevikusse ning enne mitte NL10 liikuda, kui põhitõed paigas ning mängi full stackiga.
Lisaks on FCBeti ja TCbeti vahe liiga suur ning 3bet ning 4bet sul suht sarnased. 3bet võiks ikka 4 olla või sinna kanti. Kõigepealt betsizeingud paika ning siis saab edasi vaadata.
Soovitan rohkelt käsi postitada päevikusse ning enne mitte NL10 liikuda, kui põhitõed paigas ning mängi full stackiga.
Lisaks on FCBeti ja TCbeti vahe liiga suur ning 3bet ning 4bet sul suht sarnased. 3bet võiks ikka 4 olla või sinna kanti. Kõigepealt betsizeingud paika ning siis saab edasi vaadata.
, K
, Q
Comment