Xavi FR@Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Konso
    Grinder
    • Nov 2009
    • 936

    #16
    Re: Xavi teekond 5 NL FR @Stars

    Soovitan rohkelt käsi postitada päevikusse ning enne mitte NL10 liikuda, kui põhitõed paigas ning mängi full stackiga.

    Lisaks on FCBeti ja TCbeti vahe liiga suur ning 3bet ning 4bet sul suht sarnased. 3bet võiks ikka 4 olla või sinna kanti. Kõigepealt betsizeingud paika ning siis saab edasi vaadata.
    Last edited by Konso; 15.08.13, 09:05.

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #17
      Re: Xavi teekond 5 NL FR @Stars

      Ütlen ausalt et see postitatud käsi on kõige retardedim üldse mis üle pika aja näinud olen.

      Kui selliseid lükkeid pidevalt teha ja 15 lauda korraga lasta on suicide.

      Õpi baasteadmised selgeks, eriti betsizingu kohta.

      Ja postita ohtralt käsi, nii väikseid kui suuri potte ja pane kõrva taha mis öeldakse, siis peaks midagi tulema ka.

      Ning kindlasti lisa mõttekäik ka, et miks nii tegid jms, siis õpid veel rohkem ja sunnib mõtlema.

      Edu =)

      Comment

      • Xavi
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2012
        • 346

        #18
        Re: Xavi teekond 5 NL FR @Stars

        Ma teadsin, et mul on nõu vaja:D niiet õige käik,et ma selle päeviku tegin... katsun hakata vigade parandusega pihta. postitan jooksvalt käsi... tegin lõuna aeg lühikese sessi. läks nii hästi kui ka halvasti.

        1. Käsi NL 2
        Vastase vp52 pr11 293 kätt
        Preflop ületõste peale mõtlesin, et panen veel juurde...oleks pidanud rohkem panema kui 0,50? mis vastasel võib olla AA, KK, QQ...
        Flop vastaselt väike Bet, bluf? ei saanud flopile pihta? minul Top paar. kartsin Q kolmikut. 9 ilmselt tühi kaart. masti tõmme ka krt. ületõste paras? ja sis all in.
        Turn ja River tühi...


        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from http://flopturnriver.com

        UTG+1 ($2.41)
        MP1 ($3.02)
        Hero (MP2) ($1.74)
        CO ($1.49)
        Button ($5.05)
        SB ($2.05)
        BB ($2.03)
        UTG ($2.31)

        Preflop: Hero is MP2 with A, K
        1 fold, UTG+1 calls $0.02, 1 fold, Hero raises to $0.08, 4 folds, UTG+1 raises to $0.22, Hero raises to $0.50, UTG+1 calls $0.28

        Flop: ($1.03) A, Q, 9 (2 players)
        UTG+1 bets $0.12, Hero raises to $0.90, UTG+1 raises to $1.74, Hero calls $0.34 (All-In)

        Turn: ($3.51) 5 (2 players, 1 all-in)

        River: ($3.51) 2 (2 players, 1 all-in)

        Total pot: $3.51 | Rake: $0.12

        Results below:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        2. Käsi NL5 Kui selle käe oleks õigel ajal foldinud oleks sessiga rahul olnud.
        vastane VP22 pr 9 132 kätt

        Preflop: tahtis limpida... minu tõste jäi vist tsut väikseks, 0,25 v 0,3 oleks pidanud panema.
        Flop: top paar, top kicker. minu tõste pannakse korralikult üle ja mis mina teen? call. mis vastasel võib olla? ülepaar. sette ma miski pärast ei kartnud.
        Turn: Hukatuslik J. all in
        River: enam abi ei saa

        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (7 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

        MP2 ($2)
        CO ($5)
        Button ($3.03)
        Hero (SB) ($4.96)
        BB ($7.78)
        UTG ($3.64)
        MP1 ($11.72)

        Preflop: Hero is SB with J, A
        3 folds, CO calls $0.05, 1 fold, Hero raises to $0.20, 1 fold, CO calls $0.15

        Flop: ($0.45) 8, 4, J (2 players)
        Hero bets $0.30, CO raises to $1.35, Hero calls $1.05

        Turn: ($3.15) J (2 players)
        Hero bets $1.90, CO raises to $3.45 (All-In), Hero calls $1.51 (All-In)

        River: ($9.97) 5 (2 players, 2 all-in)

        Total pot: $9.97 | Rake: $0.41

        Results below:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        3.Käsi NL5

        Preflop: Vastane tundmatu. callisin ületõste
        Flop: Top paar. reatõmme.
        turn: kolmik. ikka call... vastasel ka rea tõmme? kaks paari?
        River: Nupud sisse ja loota et saan Call.

        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com/

        UTG ($2.70)
        UTG+1 ($5.30)
        MP1 ($2.14)
        Hero (MP2) ($4.93)
        MP3 ($10.72)
        CO ($1.93)
        Button ($3.46)
        SB ($5.71)
        BB ($2.50)

        Preflop: Hero is MP2 with K, Q
        3 folds, Hero raises to $0.15, 2 folds, Button raises to $0.30, 2 folds, Hero calls $0.15

        Flop: ($0.67) 10, J, Q (2 players)
        Hero bets $0.45, Button calls $0.45

        Turn: ($1.57) Q (2 players)
        Hero bets $1.25, Button calls $1.25

        River: ($4.07) 10 (2 players)
        Hero bets $1.95, Button calls $1.46 (All-In)

        Total pot: $6.99 | Rake: $0.29

        Results below:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        4. Käsi

        PReflop: vastane vp56 pr0 26kätt. tegin tava tõste nii varajaselt positsioonist. lootsin , et saan ületõste ja saan siis veel juurde panna, aga ei essugi. üldjuhul ässasi väga ei slowtada.
        Flop: masti tõmme. ja kümme. 5 ja 3 suht tühi. raise.
        Turn: lubab krt juba rida ka. õnneks ei tulnud masti kaarti, aga nüüd on kahe masti tõmme. pean bettima julgelt.
        River:no miski rea võimalus ikkagi on. aga ei usu, et 2, 4, 7 vms. vastasel. all in. mõtles tüki aga sain calli..
        Polnud reast kaugel krt vastane. aga Jackkkobottttti:)

        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from http://flopturnriver.com

        Button ($3.67)
        SB ($5)
        BB ($4.62)
        Hero (UTG) ($8.12)
        UTG+1 ($1.94)
        MP1 ($3.59)
        MP2 ($3.57)
        CO ($3.90)

        Preflop: Hero is UTG with A, A
        Hero raises to $0.15, 2 folds, MP2 calls $0.15, CO calls $0.15, 3 folds

        Flop: ($0.52) 5, 10, 3 (3 players)
        Hero bets $0.40, MP2 calls $0.40, 1 fold

        Turn: ($1.32) 6 (2 players)
        Hero bets $1, MP2 calls $1

        River: ($3.32) A (2 players)
        Hero bets $2.10, MP2 calls $2.02 (All-In)

        Total pot: $7.36 | Rake: $0.31

        Results below:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        5. käsi

        PF: vastane tundmatu. minu tõste ilmselt oleks võinud 5 senti veel kõrgem olla aga ilmselt poleks vastane foldinud ikka.
        Flop: minu jaoks tühi. jätkupanus...ületõste. siin vist kiilus ära? milleks see call.. vastasel masti tõmme? setid?
        Turn:andis mulle ka masti tõmbe. loll call
        River: loll call sest vastasel nii vähe järgi. fail.

        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from http://flopturnriver.com

        SB ($3.76)
        BB ($5.23)
        Hero (UTG) ($8.26)
        UTG+1 ($10.42)
        MP1 ($2.06)
        MP2 ($1.93)
        CO ($5.50)
        Button ($2.68)

        Preflop: Hero is UTG with A, K
        Hero raises to $0.20, 2 folds, MP2 calls $0.20, 4 folds

        Flop: ($0.47) 6, 7, Q (2 players)
        Hero bets $0.35, MP2 raises to $0.70, Hero calls $0.35

        Turn: ($1.87) 5 (2 players)
        Hero checks, MP2 bets $0.50, Hero calls $0.50

        River: ($2.87) J (2 players)
        Hero checks, MP2 bets $0.53 (All-In), Hero calls $0.53

        Total pot: $3.93 | Rake: $0.16

        Results below:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by Xavi; 15.08.13, 14:06.

        Comment

        • kala6li
          Grinder
          • Mar 2013
          • 635

          #19
          Re: Xavi teekond 5 NL FR @Stars

          Viimases käes flopil fold to raise imo

          Comment

          • Xavi
            Õpihimuline Mängur
            • Apr 2012
            • 346

            #20
            Re: Xavi teekond 5 NL FR @Stars

            Algselt postitas kala6li Vaata postitust
            Viimases käes flopil fold to raise imo
            no täpselt. kus mu mõistus?:D tagant järgi isegi mõistan, et lollus.

            Comment

            • therapy
              FPP Pro
              • Dec 2012
              • 200

              #21
              Re: Xavi teekond 5 NL FR @Stars

              3's käes foldiks preflop tegelt. Kuna tundmatu ka ja positsioonist väljas. Siis flopil isegi pihta saades oleme kahtlases seisus ja see BTN minraise on kahtlane alati, kui pole jube vaal :D

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #22
                Re: Xavi teekond 5 NL FR @Stars

                Viimane käsi on muidugi lauslollus. Bet/fold flop.

                Kui tihti avad pre 4x? Ega sa jumala eest ei varieeri raise size käe tugevuse baasil?

                Enamus käed mis panid tunduvad väga lihtsad, kus sul on alati mingi top pair või tugevam.

                Pane olukordasid mis on reaalsemad ja juhtuvad sagedamini. Näiteks kui floppad mid- või low pairi, või mõne nõrgema draw, mis ei ole nuts. Potid ei pea olema suured. Kui floppad suures potis tugevalt, lähevad rahad sisse nagunii, seal ei ole midagi mõelda. Või see käsi, kus said turnis kolmiku, kuna stackid taga on nii õhukesed, lähevad rahad sisse nagunii.

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #23
                  Re: Xavi teekond 5 NL FR @Stars

                  3. käsi fold pre ja 5. käsi bet/fold flop. Otsi nüüd starsi menüüst üles auto-reload ja säti paika, siis sul kogu aeg ilusti vähemalt full stack olemas ning ei jää valuet lauda. Ootame huvitavaid käsi.

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #24
                    Re: Xavi teekond 5 NL FR @Stars

                    Ega sa vist fullstackiga ei alusta, või pole reloadi peal ?

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #25
                      Re: Xavi teekond 5 NL FR @Stars

                      Miks fold pre?

                      Comment

                      • Konso
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 936

                        #26
                        Re: Xavi teekond 5 NL FR @Stars

                        Ei näe väga palju halvemaid käsi mis pre min 3betivad.

                        Comment

                        • kala6li
                          Grinder
                          • Mar 2013
                          • 635

                          #27
                          Re: Xavi teekond 5 NL FR @Stars

                          Ma näen küll koguaeg väga palju halvemaid käsi, mis mind micros min 3betivad, never ei foldi seal kui mingit kindlat readi pole vastase kohta

                          Comment

                          • Xavi
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2012
                            • 346

                            #28
                            Re: Xavi teekond 5 NL FR @Stars

                            Algselt postitas Ints Vaata postitust
                            Ega sa vist fullstackiga ei alusta, või pole reloadi peal ?
                            pre tavaline tõste on ikka 3bb. aga teen täitsa tunde järgi kõrgemaid ka:S ilmselt oleks õige 3bb koguaeg teha.

                            Täna läksin 100bb ja reload tegi 80% peal, mul siuke loll süsteem:D

                            pole aega olnud viimased päeva korralikult maha istuda ja mängida. tsutsutamine aint.
                            Nüüd väike paartundi Kossu mängu ja ehk õhtul kiikan laudu ka. Tänan teid kommentaaride eest ja jätkan targemaks saamist ning käte lisamist:)

                            Comment

                            • Ints
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1216

                              #29
                              Re: Xavi teekond 5 NL FR @Stars

                              alusta sellest et mängid koguaeg 100bb ja autoreload, pigem mängi mõni laud vähem.

                              Comment

                              • Konso
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 936

                                #30
                                Re: Xavi teekond 5 NL FR @Stars

                                Algselt postitas kala6li Vaata postitust
                                Ma näen küll koguaeg väga palju halvemaid käsi, mis mind micros min 3betivad, never ei foldi seal kui mingit kindlat readi pole vastase kohta
                                6maxis näedki neid päris palju rohkem ma arvan. Stacki järgi tundub vastane fish aga samas võib olla ka duublisse tõmmanud nitreg. Tundmatu vastu mina igatahes foldiks.
                                Last edited by Konso; 15.08.13, 17:00.

                                Comment

                                Working...