Re: Xavi NL10-NL25 FR@Stars
Esimesed kaks olid freerollid. Teine käsi, QQ oli juba min cash 22$. Oleks hea boonus sitta kuusse. Ükspäev hakkan paremini jooksma. Katsun õppida Pastilaa videodest ja lugeda mindseti raamatut. Kosnpektid ka koostamisel. Niiet NL10s jätkub grind edasi. Krt kus see heater on :D
Esimesed kaks olid freerollid. Teine käsi, QQ oli juba min cash 22$. Oleks hea boonus sitta kuusse. Ükspäev hakkan paremini jooksma. Katsun õppida Pastilaa videodest ja lugeda mindseti raamatut. Kosnpektid ka koostamisel. Niiet NL10s jätkub grind edasi. Krt kus see heater on :D

Q
(Three of a Kind, Kings) (Pre 81%, Flop 10%, Turn 98%)

Comment