Re: Xavi micro FR @Stars
Jaanuar ilusasti läbi. Peale viimast postitust otsustasin, et võtan maestro Pastilaalt coahci. Mulle meeldib, Soovitan väga!! Üks tund on veel teha, aga mängu on endalgi juba parem vaadata ja mõtlen loogilisemalt. Loen seda foorumit palju, päevikuid ja Strati osa. Bankroll on ilusti üle 500$, seega järgmise kuuks on sihid NL10s ees:
-Korralikult NL 10s kanda kinnitada. (Praegu on jalg ukse vahel.)
-Goldstar. (Jaanuaris jäi umbes 130 VPP puudu, ei viitsi täna enam.)
-Bankrolli kasvatada. (800$ pealt saan NL16 laudu ka juurde võtta.)
-ÕPPIDA!! Mänguga kaasa mõelda, keskenduda!!!
Täna õhtune sess on ilus!:)
Jaanuar ilusasti läbi. Peale viimast postitust otsustasin, et võtan maestro Pastilaalt coahci. Mulle meeldib, Soovitan väga!! Üks tund on veel teha, aga mängu on endalgi juba parem vaadata ja mõtlen loogilisemalt. Loen seda foorumit palju, päevikuid ja Strati osa. Bankroll on ilusti üle 500$, seega järgmise kuuks on sihid NL10s ees:
-Korralikult NL 10s kanda kinnitada. (Praegu on jalg ukse vahel.)
-Goldstar. (Jaanuaris jäi umbes 130 VPP puudu, ei viitsi täna enam.)
-Bankrolli kasvatada. (800$ pealt saan NL16 laudu ka juurde võtta.)
-ÕPPIDA!! Mänguga kaasa mõelda, keskenduda!!!
Täna õhtune sess on ilus!:)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

A
J
A

Comment