Xavi FR@Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Xavi
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2012
    • 346

    #136
    Re: Xavi micro FR @Stars

    Jaanuar ilusasti läbi. Peale viimast postitust otsustasin, et võtan maestro Pastilaalt coahci. Mulle meeldib, Soovitan väga!! Üks tund on veel teha, aga mängu on endalgi juba parem vaadata ja mõtlen loogilisemalt. Loen seda foorumit palju, päevikuid ja Strati osa. Bankroll on ilusti üle 500$, seega järgmise kuuks on sihid NL10s ees:

    -Korralikult NL 10s kanda kinnitada. (Praegu on jalg ukse vahel.)
    -Goldstar. (Jaanuaris jäi umbes 130 VPP puudu, ei viitsi täna enam.)
    -Bankrolli kasvatada. (800$ pealt saan NL16 laudu ka juurde võtta.)
    -ÕPPIDA!! Mänguga kaasa mõelda, keskenduda!!!

    Täna õhtune sess on ilus!:)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by Xavi; 31.01.14, 22:29.

    Comment

    • Xavi
      Õpihimuline Mängur
      • Apr 2012
      • 346

      #137
      Re: Xavi micro FR @Stars

      Pole ammu kaunitari näinud. Vaatasin ja kontrollisin ikka mitu korda, et kas tõesti. Online suurim pank ilmselt.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Xavi
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2012
        • 346

        #138
        Re: Xavi micro FR @Stars

        Üle tüki aja miski pasarahe täna. 7 plussis päeva järjest oligi juba kummaline :D Kaks korda veel flopist set vs set. Tuleb vist õnnelik olla, et päev aint kaks buyinni miinuses. Õhtul läheb paremini. Parim aeg mängimseks siiski, mulle tundub on 19st kuni 02ni. Muidu kuu alguse tulemus on olnud hea. +13 buyinni. Aga mängus arenguruumi küllaga. Non showdown paneb mõnel sessil ikka kuristikku, mõnel aga püsib kenasti normis.

        1)
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        2)
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        3)Oleks pidanud suutma Foldida
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Xavi
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2012
          • 346

          #139
          Re: Xavi micro FR @Stars

          Õhtune sess päästiski päeva ära:) lõpuks 2 buyinni plussis

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          läks hästi
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #140
            Re: Xavi micro FR @Stars

            Kõik 3 kätt normid ju. Ma viimases käes küll selle fishi vastu kunagi turnis ei foldi!

            Comment

            • Xavi
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2012
              • 346

              #141
              Re: Xavi micro FR @Stars

              Eile peale tööd sain kerge sessi teha + 2 buy inni. Mõnus oli mängida reede õhtul, igast asju nägi ikka.
              Panen käsi ka, aga väga midagi kommenteerida ei ole. Raha tahtsin sisse saada koguaeg. Mõned plussis sessid veel siis on 50 buyinni NL 16 jaoks olemas, aga ei kipu sinna väga kiirustama. Mõtlen oma peas, et tahaks kuu lõpuni rahulikult NL10s kena kuu teha. Lugesin Majandaja päevikut ja vaatasin sealt eelmine aasta tehtud ühte videot, kus ta mängis NL16s. Hirmutas, et seal olid kõik tal oranziks märgitud, ehk regularid. Võib olla oli mänguaeg kehv aga NL10s õhtuti on actionit ikka korralikult. Täna ehk saab õhtul korra mängu käima lükata. Homne ja ülehomne vist jäävad suht vahele:)


              1) natuke vb liiga optimistlik. aga sealt võis oodata kaarte igassuguseid.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              2)Vastase kaarte nähes oli mul küll suu naerul :D krt ikka küll.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              3)samas järgmine suht samalaadne olukord oli minu kasuks.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              4)Norm:) turnil oleks all in pidanud juba.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              5) toidan Evd
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              6)nii peab
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              7)nii meeldib. Limperite karistamises ei ole muidu veel päris kodus.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              8)Toitsin Evd
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              10)EVl ikka kõht tühi
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Konso
                Grinder
                • Nov 2009
                • 936

                #142
                Re: Xavi micro FR @Stars

                NL16 tundub fishisem kui NL10.

                Comment

                • Xavi
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2012
                  • 346

                  #143
                  Re: Xavi micro FR @Stars

                  Pole sinna veel üldsegi nina pistnud. Aga uurin asja :) Uurimata ei jää. Üritan miskit tableninja versiooni käima ajada. Kunagi sai trial tühja ära kasutatud, nüüd peab vist ostmisele mõtlema. Netist mingit versiooni väga leida ei ole. Nagu ma aru olen saanud sis versioon 1 on parem kui 2. Aga esimest enam ei müüda.

                  Comment

                  • Xavi
                    Õpihimuline Mängur
                    • Apr 2012
                    • 346

                    #144
                    Re: Xavi NL10 FR@Stars

                    Veebruari üks eesmärk on hetkel täidetud- Bankroll 800$.Esimest korda näen sellist summat :)
                    Goldstarist on puudu 945VPP, ilmselt jõuan kuu lõpuks.
                    Tulemusega olen rahul, aga enda mänguga mitte. Palju palju on parandada :)

                    Kogu kuu graafik...
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by Xavi; 15.02.14, 05:32.

                    Comment

                    • Xavi
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2012
                      • 346

                      #145
                      Re: Xavi NL10 FR@Stars

                      Huvitavaid käsi ööst.. -56 daala alla EV, pea 4000 käega. Naiss... aga nulli jäin.

                      1)Flopis mõtlesin pikalt, et kas nüüd callin või foldin. Kui turni tuli minu jackpot siis käis peas läbi, et kellegil 89. krtküll.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      2) risti äss tegi foldi leidmise võimatuks. Vastane ühel laual

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      3) Mida sa teed? Korra tehti mu ässadega ka nii.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      4)Sama fishist tegelane, kes esimeses käes. Riveris mõtlesin, et kas panen all in või pool botti? Et palju ta callix

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by Xavi; 25.02.14, 03:34.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #146
                        Re: Xavi NL10 FR@Stars

                        KK flopi mäng ei meeldi üldse. Betin enamasti siin 3$ ja shoven iga turni.

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #147
                          Re: Xavi NL10 FR@Stars

                          JJ isoks pre, hetkel lähed setminema nagu aru saan ja seetõttu peaks justkui flopil ära foldima. Raske oleks flopil alla anda tho, raise flop? Liialt palju drawe ja mõllu.

                          KK indeed kehvasti mängitud. Pool potti täiesti fine ja standard bettida, turni shoveks kui juba flopil ei saaks rahasid sisse. Aga samas äkki selline instashove just meelitas callima :)

                          Comment

                          • Xavi
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2012
                            • 346

                            #148
                            Re: Xavi NL10 FR@Stars

                            KK käsi.. Flopil tahaks panna tsut alla poti, umbes 80% ja kuna alles jääks nõmedalt 3 daala, siis juba all in. Kuid see pigem erand tõesti. Ja vastasele andsin raske otsus, ilmselt ta tõesti arvas, et blufin. Suht insta call tuli :D Vastane tundmatu.

                            JJ käes vb oleks pidanud isoma. Aga blindidel fishid ja rahad sain siisse selle vastu kellega tahtsin. Tal võis käes olla iga pocket, masti tõmme, rea tõmme, isegi turnis (9Q). Flopil oligi keeruline, et kui setti ei saanud siis fold? Mõtlesin tüki aja. Raiseda nii multiway JJ ma ka ei taha. Nõõõme olukord. Igatpidi sitas :D

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #149
                              Re: Xavi NL10 FR@Stars

                              Algselt postitas Xavi Vaata postitust
                              KK käsi.. Flopil tahaks panna tsut alla poti, umbes 80% ja kuna alles jääks nõmedalt 3 daala, siis juba all in. Kuid see pigem erand tõesti. Ja vastasele andsin raske otsus, ilmselt ta tõesti arvas, et blufin. Suht insta call tuli :D Vastane tundmatu.
                              Miks?

                              Comment

                              • Xavi
                                Õpihimuline Mängur
                                • Apr 2012
                                • 346

                                #150
                                Re: Xavi NL10 FR@Stars

                                Et rahad sisse saada. BTNil minu silmis on pocket kümned+, aga ma ässasid ei usu, võimalik AK, AQ. SBil fish, tema meelitamiseks oleks vb väiksem panus töödanud. Polnud regularid, ei mäleta mitmel laual BTN oli. Kolmanda rea kaardi tulekul oleks turnis ka nõme olukord ja A ka. Oeh ei tea. Tundmatu vastu ma paneks igastahes julgelt.
                                Last edited by Xavi; 25.02.14, 12:40.

                                Comment

                                Working...