[mikrost high stakes'ini] muruntau

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #1246
    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Kui ma turnasid olen vahelduseks mänginud sellsied 9-handed. Siis reksid vms muud loomad tundub, et üritavad LP massilsielt nn abusida. Kui btn-l on nash range ax,K2s,q6s,J8s,T8s vms siis üriatatakse pm any2 pot ära võtta
    22 call vägagi ok sest turna anted on ka masiivsed, mis poti juba enne sissepanekut mehiseks teevad

    22 call tundub ok, aga kui vastas j2o siis päris hea tunne v mis

    Freerollides kus nitid LP pos-des ka hingata lasevad võib 22 südamerahus foldida. Kõik on adjustimsies kinni. Regzises turbotes läheb lihtsalt LP pos-l mölluks

    Comment

    • EestiMats
      Grinder
      • Jul 2009
      • 625

      #1247
      Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

      Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
      Solid post kui väljaarvata see mis sitta sa ikka ajad foorumis võrreldes päris eluga. Õpi internetis rääkima.
      EDIT: ***** kuidas sa üldse berated kedagi, tilti ajab, nägid sa mida ***** sa PCA FTs korraldasid v? QBjohn poleks elusees selliseid asju teind. Miski igaüks kes nl holdem cashi teind ala nl50 poleks siukseid leake teind.
      Mõtlesin et ei kirjuta aga see nii rõve lihtsalt juba kuidas sa foorumis kirjutad ise ülimalt halva tooniga ja siis ajad alati teiste peale et wtf mida te hatete, samas ise lased siukest sappi välja koguaeg foorumis. Mängiks siis ulme hästi vms, kuni 25bb tõesti vb mängid hästi+ aga suht bad ikka pärast seda kui normaalsetega võrrelda.
      Less hate, more love beib : /

      Comment

      • Pythagoras
        Grinder
        • Apr 2012
        • 589

        #1248
        Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

        Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
        Solid post kui väljaarvata see mis sitta sa ikka ajad foorumis võrreldes päris eluga. Õpi internetis rääkima.
        EDIT: ***** kuidas sa üldse berated kedagi, tilti ajab, nägid sa mida ***** sa PCA FTs korraldasid v? QBjohn poleks elusees selliseid asju teind. Miski igaüks kes nl holdem cashi teind ala nl50 poleks siukseid leake teind.
        Mõtlesin et ei kirjuta aga see nii rõve lihtsalt juba kuidas sa foorumis kirjutad ise ülimalt halva tooniga ja siis ajad alati teiste peale et wtf mida te hatete, samas ise lased siukest sappi välja koguaeg foorumis. Mängiks siis ulme hästi vms, kuni 25bb tõesti vb mängid hästi+ aga suht bad ikka pärast seda kui normaalsetega võrrelda.
        nii pettunud, et ainult 5% PCA stakes võtsid?

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #1249
          Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

          Kus sa hatei välja loed? Tõin välja selle, et muruntau leakib ise täiega aga samas on foorumis beratemise kunn ja hatemise kunn, ja siis süüdistab ise kõiki hatemises siin.

          Comment

          • ger77
            Julm Donk
            • Jan 2012
            • 52

            #1250
            Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

            Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
            Solid post kui väljaarvata see mis sitta sa ikka ajad foorumis võrreldes päris eluga. Õpi internetis rääkima.
            EDIT: ***** kuidas sa üldse berated kedagi, tilti ajab, nägid sa mida ***** sa PCA FTs korraldasid v? QBjohn poleks elusees selliseid asju teind. Miski igaüks kes nl holdem cashi teind ala nl50 poleks siukseid leake teind.
            Mõtlesin et ei kirjuta aga see nii rõve lihtsalt juba kuidas sa foorumis kirjutad ise ülimalt halva tooniga ja siis ajad alati teiste peale et wtf mida te hatete, samas ise lased siukest sappi välja koguaeg foorumis. Mängiks siis ulme hästi vms, kuni 25bb tõesti vb mängid hästi+ aga suht bad ikka pärast seda kui normaalsetega võrrelda.
            Kle õpetaja, sa jõuad starsi freerollil rahadesse ja juba käsi väriseb, siis mida sa pca ft teed?

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #1251
              Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
              See 22 käsi näitabki, miks mu edge turbodes on selline nagu ta on. Suur osa reksidest madalamal on nagu QB, at best a flip, järelikult fold. Aasta 2010 laivimehe loogika. Enamus mu kasumist tulebki sellest, et kasutan ära halbu nitte. Iga sellise väikse edge'i kasutamata jätmine annab ära 1-2 % ROI'st, vahest rohkemgi, sellist viga teha 5x turniiri jooksul muudab 10% ROI BE'ks, kümme korda teha juba -10% ROI'ks. Alla 20bb mäng on väga väikeste edge'ide mäng, kui plaanis on edge pidevalt lauda jätta oleks mõistlikum juba unreg pre teha. Selles spotis tuleb otsida põhjust foldiks, mitte õigustada calli. Kui kellelgi default on siin fold, siis hoia parem turbodest eemale.
              Ma ei ütlegi, et default on fold, ei ütle ka, et call on super terrible.
              Still, kuidas see käsi näitab su edge ära kasutamist või siis halbade nittide nn. ownimist.
              Mingit inistiatiivi midagi pole, atm vbl semi-ok otsus, sest lihtsalt palju dead paska keskel ja calling for lolz.
              Ma ei väida, et mul on õigus, tahan lihtsalt aru saada mis asja sa toodad.
              Rasmer või keegi kompetentsem mängija pls chime in ja seletage ära kuidas antud call näitab edge ära kasutamist.

              Comment

              • Trapface
                Jube Noob
                • Feb 2012
                • 197

                #1252
                Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                Ei näe mina küll, et Muru tehtud post võiks halva tooniga olla. Pigem humoorika.
                Aga kohe läheb kottpimedas toas visuaalselt riistade mõõtmiseks.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1253
                  Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                  Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                  Teise käe kohta nii palju, et vastase range ei ole seal any broadway, vaid pigem selle tugevam osa nagu pildi peal mainitud. Ei kasuta pokerstove'i, aga minu intuitsioon ütleb, et tugevama broadway + paarida range vastu on 87s paremas seisus kui KTo.
                  Nitpickin ei ole. {22+, BW-s} vastu on 78s ca. 38% equity, KT nõks üle 40%. Tegin ükspäev arvutusi, hetkel neid alles ei ole. Kui lisada rääbis ässad, isegi siis KT ja QT eelis tõuseb veelgi rohkem. Rohkemaks 78s võimeline ei ole, sest kui vastane shoveb rääbis kunne, siis 78s saab equityt juurde, KT domineerib ja QT 40%. Kui juba rääbis emandaid, siis QT-KT equity tõuseb, 78s mitte.

                  Kui oli vaja 33%, siis see on call. Küsimuseks pigem on, mis teha algses spotis: kas openfoldida, avada raiseda või openshoveda.

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #1254
                    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                    lol, kui hatereid pole siis teed ilmselgelt midagi valesti :D

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #1255
                      Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                      Algselt postitas Ints Vaata postitust
                      lol, kui hatereid pole siis teed ilmselgelt midagi valesti :D
                      bläää, uuesti korra: ma loven real life murut ja arvan et miski turbomängud jne on suht ok, sellepärast ma olen ka pikaajaline osanik tal, oleme ka lives vahetand % jne õlut joond mitu korda kuni kukkumiseni. Haten interneti murut vahepeal, sest see miski dunno mitmes kord juba kus süüdistab foorumit kõiges mis on halb ise samal ajal puid alla pannes ja tihti just see pool olles kes hatei välja jagab või täiega kanti paneb, tho ma arvan ka et see on väljendamises suuresti kinni oli viimasest korrast lihtsalt minu jaoks liig juba kaua võib.

                      Comment

                      • Pythagoras
                        Grinder
                        • Apr 2012
                        • 589

                        #1256
                        Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                        Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                        bläää, uuesti korra: ma loven real life murut ja arvan et miski turbomängud jne on suht ok, sellepärast ma olen ka pikaajaline osanik tal, oleme ka lives vahetand % jne õlut joond mitu korda kuni kukkumiseni. Haten interneti murut vahepeal, sest see miski dunno mitmes kord juba kus süüdistab foorumit kõiges mis on halb ise samal ajal puid alla pannes ja tihti just see pool olles kes hatei välja jagab või täiega kanti paneb, tho ma arvan ka et see on väljendamises suuresti kinni oli viimasest korrast lihtsalt minu jaoks liig juba kaua võib.
                        peace, sain valesti aru siis

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #1257
                          Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                          Algselt postitas ger77 Vaata postitust
                          Kle õpetaja, sa jõuad starsi freerollil rahadesse ja juba käsi väriseb, siis mida sa pca ft teed?
                          +1

                          Comment

                          • rasmer
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1306

                            #1258
                            Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                            Oleks vaja 22 käe konkreetset hh näha, et rohkem kommenteerida, aga selliseid olukordi on kindlasti, kus shoveja range on piisavalt lai, et 22 on call. Keegi mainis, et peale nashi tuleb muid faktoreid ka arvestada ja see on tõsi, aga kui võtad arvesse muud faktorid ja leiad, et range on endiselt piisavalt lai, siis mata ei valeta. Sa ei calli mitte for lolz vaid lihtsalt, et teha parim otsus, Madis ilmselt mõtles, et paljude jaoks tundub intuitiivselt parim otsus fold, aga need kes on short stack mängu arendanud vaatavad asjale teistmoodi.
                            Madis muidugi ilmselt liialdab selle call/fold otsuse olulisust ja oma turbo edge üldiselt, aga eks enesekindlus peabki kõrge olema.
                            Last edited by rasmer; 28.01.14, 16:13.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #1259
                              Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                              Thx
                              Last edited by qbj0hn; 28.01.14, 16:17. Põhjus: seda teada oligi vaja

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #1260
                                Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                                Tegelikult võib seal veel olla lisaks edge, mida me esmapilgul ei näe. Nt 0EV-ga flipi võtmine et saada duubel. Aga duubli korral on Madisel kohe suurem stakk ja saab rohkem ev-pos-e ära kasutada. Seega nn ütlus, et paned mõttetult 22-ga oma turniirielu kaalule ei pruugi mingit mõtet omada

                                78s call võib olla ka selline, mis võib vastast veidi tilti ajada ja ei oska vb tulevikus eriti adjustida-selline vee sogamine rangedega pigem
                                Samamoodi nagu 6BB-ga 3bb raise-call, et hud-i nn eksitada vms

                                Comment

                                Working...