Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau
To muruntau:
Ma mõtlesin algselt, et kirjutan sulle asjaliku vastuse. Aga enam ei ole soovi, ma olen lihtsalt liiga tugev isiksus, et vaielda sest arutlemine see enam minu jaoks ei ole. Olen haritud inimene ja on kujunenud välja väga otsekohene kriitikameel. Aga sellegipoolest loodan, et sul pokkeris hästi läheks.
Edu soovides.
To muruntau:
Ma mõtlesin algselt, et kirjutan sulle asjaliku vastuse. Aga enam ei ole soovi, ma olen lihtsalt liiga tugev isiksus, et vaielda sest arutlemine see enam minu jaoks ei ole. Olen haritud inimene ja on kujunenud välja väga otsekohene kriitikameel. Aga sellegipoolest loodan, et sul pokkeris hästi läheks.
Edu soovides.
Comment