Plaanisin minna PCA'le igal juhul, aga hittisin paketi ka. Sooviks taas riske maandada ja huvilistele investeerimisvõimalust pakkuda. Usun, et minu pakkumine on selliste hindade juures investorile vägagi atraktiivne, kui võrrelda mängija viimase aasta ROI ja osakuhinna ROI vahet, siis teist sellist naljalt ei leia. Tegin pakkumise odava, kuna sisseostud kokku moodustavad olulise osa mu bankrollist ja tahaks riske vähendada.
Käesoleva aasta mängud alates umbes 1.2k mängu juurest
Olen varasemalt korduvalt osakuid müünud ja selle aasta jooksul kusagil €19-20k kasumit ivestoritele jaotanud kiirelt ja probleemideta.
Panin kokku sellise paketi:
06.01. event 2 kell 14.00. $1100 re-entries satelliitturniir põhiturniirile
06.01. event 4 kell 18.00. $1100 re-entries satelliitturniir põhiturniirile
07.01. event 6A kell 12.00. $10300 Põhiturniir 10M GTD
10.01. event 25 kell 18.00. $2700 re-entries satikas high rollerile
11.01. event 28A/B kell 12.00. $1100 re-entries turniir
12.01. event 32 kell 12.00. $1100 re-entries 6max
13.01. event 39 kell 14.00. $1100 turbo
Osalen veel paaril väiksema sisseostuga turniiril, aga nende osakuid ei müü. Erinevatel põhjustel (nt jõuan ME'l kaugele) jääb küllaltki tõenäoliselt 1-2 turniiri neist mängimata, sellisel juhul tagastan investoritele turniiri sisseostu koos MU'ga paketi müügihetke kursi järgi. Re-entreid ega add-one ei tee, sest seekord on need reigitud, AO on sama suur kui BI, valuet pole ja nii maksimeerin ka ROI'd, kuivõrd mu eelis on väiksema stäki juures suurem. Kogu pakett on $18 500 ehk hetkekursi alusel ~€13 450 jagu sisseoste. Osaku hind sõltub ostu suurusest:
alates 0.5% (miinimum) on 12,5% MU juures €67,25X1,125=€75,5
alates 2.5% @ 10% MU = €370
ja alates 5% @ 7,5% MU = €723
Müün kuni 40-50%, lisaks püüan ME'st mõne % vahetada ka 2+2's. Kui peaks olema suur nõudlus, võin teoreetiliselt ka 0,25% osaku teha, andke teada kui oleks huvi selle vastu. Teen taaskord ülekannet ka, kui peaksin võtma Twitteri kasutusele, annan lingi.
Aga tõsiselt rääkides, siis ma ei näe, kuidas keegi teine oleks saanud selles situatsioonis oluliselt erinevalt käituda. Kui mitmed foorumlased hakkavad lambist ilkuma jalgpalliklubi kallal (umbes nimetage ümber FC Donkideks), mille ma ise nullist üles ehitasin (tänud ka teistele kes abiks olid), ja mida kaks aastat käigus hoidsin, seda veel jõuluannetuse teemas, siis ma võtan seda paratamatult isiklikult. See klubi tähendab mulle päris palju.
Teiseks üritan üritust käima tõmmata, sellise asja organiseerimise puhul on standard, et käima tõmbamiseks tuleb ise eeskuju näidata ja mitu korda sisu üle korrata, et asjad liikuma hakkaks. Selle peale hakati padupunast pas.a suust välja ajama ja minu tegevuses emmi mõõtmist nägema. Eks igaüks näeb mida näha tahab. Ma tegin seda asja tõepoolest heast tahtest. Tulemuseks öeldakse mulle "man up," mitte teistele "don't whine like a bit.h." gg... Eks iseseisev mõtlemine tulebki veidi hilisemas eas kui pokkerimängijad seda on.
Uskumatu. Ma ei mõista kas sa siiamaani ei saa aru miks see tema tõstatati. Eriti naljakas on veel see, et sa saadad terve foorumi ******, andes mõista, et ise teenid sitaks rohkem pappi ja teised istuvad mikros ja samal ajal küsid stake-i. Miks seda sulle võimaldatakse - ei tea.
Uskumatu. Ma ei mõista kas sa siiamaani ei saa aru miks see tema tõstatati. Eriti naljakas on veel see, et sa saadad terve foorumi ******, andes mõista, et ise teenid sitaks rohkem pappi ja teised istuvad mikros ja samal ajal küsid stake-i. Miks seda sulle võimaldatakse - ei tea.
Samamoodi ei saanud sina minust aru. Ma ei öelnudki, et FC PP peaks tingimata seal listis olema, vaid et argumendid selle listis olemise vastu ei olnud kuigi pädevad. Seda enam, et eelmistel aastatel oli see annetuste listis olemas ja selle seos foorumiga on ka täiesti olemas. Minul ei olnud mingisugust di.ki swingimise teemat, selles hakkasid mind teised süüdistama (vist Laas esimesena), ma lihtsalt enda arust üritasin annetust käima tõmmata. Sorri, ma alustasin annetuse teemat parimate kavatsustega, aga kui üks hetk pool foorumit süüdistas pool foorumit mind igasugustes asjades, tehti FC PP üle nalja ja seda veel inimeste poolt, kes polnud kunagi annetanud ega kavatsenud seda ka see aasta teha, siis tõepoolest, ma keesin üks hetk üle. Jõuluannetuse taga mu.nimõõtmise nägemiseks peab ikka parajalt kibestunud olema ja sellise suhtumisega üldjuhul tõepoolest kaugele ei jõua.
Ma olen siiamaani ette kujutanud, et võiks hinnata inimesi, kes midagi ära teevad. Siin on popid need, kes kambas ära panevad. Ma sain oma õppetunni kätte, edaspidi siin foorumis ega pokkeriringkonnas aktiivsust üles ei näita.
Mõtlesin kirjutada veidikene säästmisest, mis pokkerimängijate seas väga levinud ei ole, aga oleks iseenesest vajalik ja kasulik, aga jätan selle siiski ära. Selle taga nähtaks ka emmi mõõtmist, sest säästmiseks läheb ka ju raha vaja.
Ei oska spekuleerida, mida ranka võiks arvata minu osakumüügi teemast. Äriotsuste puhul tihtipeale ei ole küsimus kas inimene on jõuluannetuse teemas annetajate või haukujate leeris nii tähtis kui kas inimene on oma ülesannete kõrgusel. Ma usun, et ma ei ole siiamaani andnud põhjust nurinaks.
Samamoodi ei saanud sina minust aru. Ma ei öelnudki, et FC PP peaks tingimata seal listis olema, vaid et argumendid selle listis olemise vastu ei olnud kuigi pädevad. Seda enam, et eelmistel aastatel oli see annetuste listis olemas ja selle seos foorumiga on ka täiesti olemas. Minul ei olnud mingisugust di.ki swingimise teemat, selles hakkasid mind teised süüdistama (vist Laas esimesena), ma lihtsalt enda arust üritasin annetust käima tõmmata. Sorri, ma alustasin annetuse teemat parimate kavatsustega, aga kui üks hetk pool foorumit süüdistas pool foorumit mind igasugustes asjades, tehti FC PP üle nalja ja seda veel inimeste poolt, kes polnud kunagi annetanud ega kavatsenud seda ka see aasta teha, siis tõepoolest, ma keesin üks hetk üle. Jõuluannetuse taga mu.nimõõtmise nägemiseks peab ikka parajalt kibestunud olema ja sellise suhtumisega üldjuhul tõepoolest kaugele ei jõua.
Ma olen siiamaani ette kujutanud, et võiks hinnata inimesi, kes midagi ära teevad. Siin on popid need, kes kambas ära panevad. Ma sain oma õppetunni kätte, edaspidi siin foorumis ega pokkeriringkonnas aktiivsust üles ei näita.
Mõtlesin kirjutada veidikene säästmisest, mis pokkerimängijate seas väga levinud ei ole, aga oleks iseenesest vajalik ja kasulik, aga jätan selle siiski ära. Selle taga nähtaks ka emmi mõõtmist, sest säästmiseks läheb ka ju raha vaja.
Ei oska spekuleerida, mida ranka võiks arvata minu osakumüügi teemast. Äriotsuste puhul tihtipeale ei ole küsimus kas inimene on jõuluannetuse teemas annetajate või haukujate leeris nii tähtis kui kas inimene on oma ülesannete kõrgusel. Ma usun, et ma ei ole siiamaani andnud põhjust nurinaks.
muruntau, sul on kohati täiesti õigus - tõepoolest, keegi arvatavasti ei kahtle sinu üllates kavatsustes.
Kuid ma arvan, et sa saad ise ka aru, et kui teatud arvamusele või mõtteviisile kaasneb üsnagi kriitiline reaktsioon, siis ei pruugi sinu kavatsused (olgu need kui õilsad tahes) kuigi palju rolli mängida - järelikult oled neid valesti "serveerinud".
Samuti sa ei saa tahta, et selline "rahakotiga löömine" (anna andeks, aga sellisena kuvas läbi sinu suhtumine) ei jääks kritiseeriva vastuseta. Ja nüüd tulebki mängu igaühe verbaalne oskus sinu rünnakule vastata. ja vice versa - sinu oskus tekkinud kriitikale reageerida.
Minu arvates on siin süüdlasi mõlemal pool (k.a. mina), kuid ka sina peaksid sellises olukorras vähe endasse vaatama. Sest selline kriitikale reageerimine ei ole arukale (mida sa kindlasti oled) kohane. Eriti kui see annab võimalus sind "allapoole vööd" lüüa ja ajada sind veel rohkem keema. Kõigepealt kõigi perse saatmine ja siis "ah mina teiega enam ei mängi" suhtumine on ju naeruväärne. Ma arvan, et sa ise ka mõistad.
p.s.
Ütled: "Ma ei öelnudki, et FC PP peaks tingimata seal listis olema, vaid et argumendid selle listis olemise vastu ei olnud kuigi pädevad." - Minu arvates olid minu argumendid väga pädevad ning ma jään enda juurde. Asju saab ka teisiti ajada. Minu poolt välja pakutud lahendused ja võimalused (teha kasvõi Pokkeriprode poster, kus kõikide mängijate allkirjad mingis suuruses summa annetanutele jne... täpselt nagu on hooandjas) jäid vastuseta.
Sest reaalsuses - sina tulid küsima raha! Potensiaalsete raha andjate jaoks tekkisid küsimused ja ka printsipaalsed erinevused arusaamades(olgu need esitatud mis stiilis tahes), mille peale raha küsija saatis kõik perse ja sõimas broke micro grinderiks ja kelleks veel, rääkides kui awesome ta ise on ja palju ta pappi andnud/kavatseb anda. No tule eila meile...
Lõpetuseks...
Ma arvan, et keegi ei suhtu sinusse erinevalt pärast seda teemat ning seda ei peaks tegema ka sina. Paratamatult on arusaamad erinevad ning selline outcome ei olnud ka kena.
Samamoodi ei saanud sina minust aru. Ma ei öelnudki, et FC PP peaks tingimata seal listis olema, vaid et argumendid selle listis olemise vastu ei olnud kuigi pädevad. Seda enam, et eelmistel aastatel oli see annetuste listis olemas ja selle seos foorumiga on ka täiesti olemas. Minul ei olnud mingisugust di.ki swingimise teemat, selles hakkasid mind teised süüdistama (vist Laas esimesena), ma lihtsalt enda arust üritasin annetust käima tõmmata. Sorri, ma alustasin annetuse teemat parimate kavatsustega, aga kui üks hetk pool foorumit süüdistas pool foorumit mind igasugustes asjades, tehti FC PP üle nalja ja seda veel inimeste poolt, kes polnud kunagi annetanud ega kavatsenud seda ka see aasta teha, siis tõepoolest, ma keesin üks hetk üle. Jõuluannetuse taga mu.nimõõtmise nägemiseks peab ikka parajalt kibestunud olema ja sellise suhtumisega üldjuhul tõepoolest kaugele ei jõua.
Samas paragrahvis kirjutadki oma dicki-swingimise välja lol. Keda kotib foorumis arvamuse avaldamisel kes on annetanud, annetab või ei anneta kunagi. Sinu arust nende inimeste arvamus kuidagi kõvem sõna kes jõuluannetusest osa võtavad ja see ongi juba textbook dick-swinging.
Comment