[mikrost high stakes'ini] muruntau

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mr_Kenny
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1357

    #1081
    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Man up.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1082
      Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

      Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
      Man up.
      this

      ja lol @ need kes pole kordagi annetanud, vana hea dick-swinging contest, omglookatmee palju ma annetan!!!11

      keda kotib kas annetavad või mitte, mõistlikud postid alati teretulnud

      Comment

      • romario
        FPP Pro
        • Dec 2010
        • 230

        #1083
        Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

        edu PCA-l!

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #1084
          Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

          Algselt postitas romario Vaata postitust
          edu PCA-l!
          Tänud!

          Plaanisin minna PCA'le igal juhul, aga hittisin paketi ka. Sooviks taas riske maandada ja huvilistele investeerimisvõimalust pakkuda. Usun, et minu pakkumine on selliste hindade juures investorile vägagi atraktiivne, kui võrrelda mängija viimase aasta ROI ja osakuhinna ROI vahet, siis teist sellist naljalt ei leia. Tegin pakkumise odava, kuna sisseostud kokku moodustavad olulise osa mu bankrollist ja tahaks riske vähendada.

          Turniiri kohta info siin: http://www.pokerstarscaribbeanadventure.com/

          Minu kohta infot:
          Hendon mob
          OPR
          Sharkcope

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Olen varasemalt korduvalt osakuid müünud ja selle aasta jooksul kusagil €19-20k kasumit ivestoritele jaotanud kiirelt ja probleemideta.

          Panin kokku sellise paketi:

          06.01. event 2 kell 14.00. $1100 re-entries satelliitturniir põhiturniirile
          06.01. event 4 kell 18.00. $1100 re-entries satelliitturniir põhiturniirile
          07.01. event 6A kell 12.00. $10300 Põhiturniir 10M GTD
          10.01. event 25 kell 18.00. $2700 re-entries satikas high rollerile
          11.01. event 28A/B kell 12.00. $1100 re-entries turniir
          12.01. event 32 kell 12.00. $1100 re-entries 6max
          13.01. event 39 kell 14.00. $1100 turbo

          Osalen veel paaril väiksema sisseostuga turniiril, aga nende osakuid ei müü. Erinevatel põhjustel (nt jõuan ME'l kaugele) jääb küllaltki tõenäoliselt 1-2 turniiri neist mängimata, sellisel juhul tagastan investoritele turniiri sisseostu koos MU'ga paketi müügihetke kursi järgi. Re-entreid ega add-one ei tee, sest seekord on need reigitud, AO on sama suur kui BI, valuet pole ja nii maksimeerin ka ROI'd, kuivõrd mu eelis on väiksema stäki juures suurem. Kogu pakett on $18 500 ehk hetkekursi alusel ~€13 450 jagu sisseoste. Osaku hind sõltub ostu suurusest:

          alates 0.5% (miinimum) on 12,5% MU juures €67,25X1,125=€75,5
          alates 2.5% @ 10% MU = €370
          ja alates 5% @ 7,5% MU = €723

          Müün kuni 40-50%, lisaks püüan ME'st mõne % vahetada ka 2+2's. Kui peaks olema suur nõudlus, võin teoreetiliselt ka 0,25% osaku teha, andke teada kui oleks huvi selle vastu. Teen taaskord ülekannet ka, kui peaksin võtma Twitteri kasutusele, annan lingi.

          Maksevõimaluseks on taaskord ainult Swedbank.

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #1085
            Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

            bronn 1%

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #1086
              Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

              Hetkeseis 6% bronnitud:
              3bet4bet 5
              rahvavaenlane 1

              Comment

              • DaBeat
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2010
                • 404

                #1087
                Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                bronn 5%

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #1088
                  Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                  Hetkeseisuga 16% bronnitud:
                  3bet4bet 5
                  rahvavaenlane 1
                  dabeat 5
                  meeliz 2,5
                  junkman 2,5

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #1089
                    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                    palju õnne ja gl.



                    Aga natuke naljakas on ikkagi

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #1090
                      Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                      Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                      palju õnne ja gl.



                      Aga natuke naljakas on ikkagi
                      Ty

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #1091
                        Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                        Uskumatu. Ma ei mõista kas sa siiamaani ei saa aru miks see tema tõstatati. Eriti naljakas on veel see, et sa saadad terve foorumi ******, andes mõista, et ise teenid sitaks rohkem pappi ja teised istuvad mikros ja samal ajal küsid stake-i. Miks seda sulle võimaldatakse - ei tea.

                        Comment

                        • Pythagoras
                          Grinder
                          • Apr 2012
                          • 589

                          #1092
                          Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                          Veidi laiema pildi nägemine ning teiste arvamuse aktsepteerimne tulebki veidi hiljem või ei tule üldse.

                          In b4 kes sa selline üldse oled, et midagi kobiseda julged.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #1093
                            Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                            Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                            Uskumatu. Ma ei mõista kas sa siiamaani ei saa aru miks see tema tõstatati. Eriti naljakas on veel see, et sa saadad terve foorumi ******, andes mõista, et ise teenid sitaks rohkem pappi ja teised istuvad mikros ja samal ajal küsid stake-i. Miks seda sulle võimaldatakse - ei tea.
                            Samamoodi ei saanud sina minust aru. Ma ei öelnudki, et FC PP peaks tingimata seal listis olema, vaid et argumendid selle listis olemise vastu ei olnud kuigi pädevad. Seda enam, et eelmistel aastatel oli see annetuste listis olemas ja selle seos foorumiga on ka täiesti olemas. Minul ei olnud mingisugust di.ki swingimise teemat, selles hakkasid mind teised süüdistama (vist Laas esimesena), ma lihtsalt enda arust üritasin annetust käima tõmmata. Sorri, ma alustasin annetuse teemat parimate kavatsustega, aga kui üks hetk pool foorumit süüdistas pool foorumit mind igasugustes asjades, tehti FC PP üle nalja ja seda veel inimeste poolt, kes polnud kunagi annetanud ega kavatsenud seda ka see aasta teha, siis tõepoolest, ma keesin üks hetk üle. Jõuluannetuse taga mu.nimõõtmise nägemiseks peab ikka parajalt kibestunud olema ja sellise suhtumisega üldjuhul tõepoolest kaugele ei jõua.

                            Ma olen siiamaani ette kujutanud, et võiks hinnata inimesi, kes midagi ära teevad. Siin on popid need, kes kambas ära panevad. Ma sain oma õppetunni kätte, edaspidi siin foorumis ega pokkeriringkonnas aktiivsust üles ei näita.

                            Mõtlesin kirjutada veidikene säästmisest, mis pokkerimängijate seas väga levinud ei ole, aga oleks iseenesest vajalik ja kasulik, aga jätan selle siiski ära. Selle taga nähtaks ka emmi mõõtmist, sest säästmiseks läheb ka ju raha vaja.

                            Ei oska spekuleerida, mida ranka võiks arvata minu osakumüügi teemast. Äriotsuste puhul tihtipeale ei ole küsimus kas inimene on jõuluannetuse teemas annetajate või haukujate leeris nii tähtis kui kas inimene on oma ülesannete kõrgusel. Ma usun, et ma ei ole siiamaani andnud põhjust nurinaks.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #1094
                              Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                              Samamoodi ei saanud sina minust aru. Ma ei öelnudki, et FC PP peaks tingimata seal listis olema, vaid et argumendid selle listis olemise vastu ei olnud kuigi pädevad. Seda enam, et eelmistel aastatel oli see annetuste listis olemas ja selle seos foorumiga on ka täiesti olemas. Minul ei olnud mingisugust di.ki swingimise teemat, selles hakkasid mind teised süüdistama (vist Laas esimesena), ma lihtsalt enda arust üritasin annetust käima tõmmata. Sorri, ma alustasin annetuse teemat parimate kavatsustega, aga kui üks hetk pool foorumit süüdistas pool foorumit mind igasugustes asjades, tehti FC PP üle nalja ja seda veel inimeste poolt, kes polnud kunagi annetanud ega kavatsenud seda ka see aasta teha, siis tõepoolest, ma keesin üks hetk üle. Jõuluannetuse taga mu.nimõõtmise nägemiseks peab ikka parajalt kibestunud olema ja sellise suhtumisega üldjuhul tõepoolest kaugele ei jõua.

                              Ma olen siiamaani ette kujutanud, et võiks hinnata inimesi, kes midagi ära teevad. Siin on popid need, kes kambas ära panevad. Ma sain oma õppetunni kätte, edaspidi siin foorumis ega pokkeriringkonnas aktiivsust üles ei näita.

                              Mõtlesin kirjutada veidikene säästmisest, mis pokkerimängijate seas väga levinud ei ole, aga oleks iseenesest vajalik ja kasulik, aga jätan selle siiski ära. Selle taga nähtaks ka emmi mõõtmist, sest säästmiseks läheb ka ju raha vaja.

                              Ei oska spekuleerida, mida ranka võiks arvata minu osakumüügi teemast. Äriotsuste puhul tihtipeale ei ole küsimus kas inimene on jõuluannetuse teemas annetajate või haukujate leeris nii tähtis kui kas inimene on oma ülesannete kõrgusel. Ma usun, et ma ei ole siiamaani andnud põhjust nurinaks.
                              muruntau, sul on kohati täiesti õigus - tõepoolest, keegi arvatavasti ei kahtle sinu üllates kavatsustes.

                              Kuid ma arvan, et sa saad ise ka aru, et kui teatud arvamusele või mõtteviisile kaasneb üsnagi kriitiline reaktsioon, siis ei pruugi sinu kavatsused (olgu need kui õilsad tahes) kuigi palju rolli mängida - järelikult oled neid valesti "serveerinud".

                              Samuti sa ei saa tahta, et selline "rahakotiga löömine" (anna andeks, aga sellisena kuvas läbi sinu suhtumine) ei jääks kritiseeriva vastuseta. Ja nüüd tulebki mängu igaühe verbaalne oskus sinu rünnakule vastata. ja vice versa - sinu oskus tekkinud kriitikale reageerida.

                              Minu arvates on siin süüdlasi mõlemal pool (k.a. mina), kuid ka sina peaksid sellises olukorras vähe endasse vaatama. Sest selline kriitikale reageerimine ei ole arukale (mida sa kindlasti oled) kohane. Eriti kui see annab võimalus sind "allapoole vööd" lüüa ja ajada sind veel rohkem keema. Kõigepealt kõigi perse saatmine ja siis "ah mina teiega enam ei mängi" suhtumine on ju naeruväärne. Ma arvan, et sa ise ka mõistad.

                              p.s.

                              Ütled: "Ma ei öelnudki, et FC PP peaks tingimata seal listis olema, vaid et argumendid selle listis olemise vastu ei olnud kuigi pädevad." - Minu arvates olid minu argumendid väga pädevad ning ma jään enda juurde. Asju saab ka teisiti ajada. Minu poolt välja pakutud lahendused ja võimalused (teha kasvõi Pokkeriprode poster, kus kõikide mängijate allkirjad mingis suuruses summa annetanutele jne... täpselt nagu on hooandjas) jäid vastuseta.

                              Sest reaalsuses - sina tulid küsima raha! Potensiaalsete raha andjate jaoks tekkisid küsimused ja ka printsipaalsed erinevused arusaamades(olgu need esitatud mis stiilis tahes), mille peale raha küsija saatis kõik perse ja sõimas broke micro grinderiks ja kelleks veel, rääkides kui awesome ta ise on ja palju ta pappi andnud/kavatseb anda. No tule eila meile...

                              Lõpetuseks...

                              Ma arvan, et keegi ei suhtu sinusse erinevalt pärast seda teemat ning seda ei peaks tegema ka sina. Paratamatult on arusaamad erinevad ning selline outcome ei olnud ka kena.

                              gl turnal ja jaanuaris trennis näeme

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #1095
                                Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                                Samamoodi ei saanud sina minust aru. Ma ei öelnudki, et FC PP peaks tingimata seal listis olema, vaid et argumendid selle listis olemise vastu ei olnud kuigi pädevad. Seda enam, et eelmistel aastatel oli see annetuste listis olemas ja selle seos foorumiga on ka täiesti olemas. Minul ei olnud mingisugust di.ki swingimise teemat, selles hakkasid mind teised süüdistama (vist Laas esimesena), ma lihtsalt enda arust üritasin annetust käima tõmmata. Sorri, ma alustasin annetuse teemat parimate kavatsustega, aga kui üks hetk pool foorumit süüdistas pool foorumit mind igasugustes asjades, tehti FC PP üle nalja ja seda veel inimeste poolt, kes polnud kunagi annetanud ega kavatsenud seda ka see aasta teha, siis tõepoolest, ma keesin üks hetk üle. Jõuluannetuse taga mu.nimõõtmise nägemiseks peab ikka parajalt kibestunud olema ja sellise suhtumisega üldjuhul tõepoolest kaugele ei jõua.
                                Samas paragrahvis kirjutadki oma dicki-swingimise välja lol. Keda kotib foorumis arvamuse avaldamisel kes on annetanud, annetab või ei anneta kunagi. Sinu arust nende inimeste arvamus kuidagi kõvem sõna kes jõuluannetusest osa võtavad ja see ongi juba textbook dick-swinging.

                                Comment

                                Working...