[mikrost high stakes'ini] muruntau

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #526
    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    raha tuli üle, gg
    ty

    Comment

    • The_Meer
      Grinder
      • Apr 2010
      • 765

      #527
      Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

      gg ME-l, loodame, et järgmine nädal sama hooga

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #528
        Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

        ilus domineerimine ME-l muru! edu tegemistes!

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #529
          Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
          ilus domineerimine ME-l muru! edu tegemistes!
          +1 wp.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #530
            Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

            Tänud kutid. Eks õnne oli omajagu, mind eriti ei usutud, aga õnneks mul enamasti ikka oli monster olemas.

            Mul muidu on väike plaan küpsemas ka 6maxi mängida, aga see on mulle selgelt üle rolli. Teate isegi mu jooksust viimasel ajal. ME'le läksin ka sellise plaaniga, et kui neljap pargi cashis üle 500 plussi jään, siis lähen, jäingi napilt üle selle plussi :D Igatahes, pakkumine on siis selline:

            Müün osakuid 1-1'le, kuni 70% ulatuses, mängin ainult siis kui vähemalt 50% müüdud. Näiteks keegi ostab €25 eest 5% osalust, saab ka 5% aurahalisest kohast, kui peaksin sinna jõudma. Väga väikeste summadega ei viitsi tegeleda, nii et 5% ongi miinimum osak. Ütlen ausalt ära, et ma ei tea, kas see diil on investorile +EV või mitte, mu varasemaid laiv tulemusi vaadates kindlasti mitte. Samas olen viimasel ajal laivi mänginud omajagu ja endale tundub, et laiv NL200 biidin, EMV ME'l ka nagu mingil määral läheb.

            Minu laiv tulemused: http://www.olympic-casino.com/poker/...40180&id=10482
            Turniiri info: http://www.olympic-casino.com/poker/...482&t_id=27361
            Online peaksin turniire biitima, kes teab, see teab.

            Rahade kandmise info paneks üles alles siis, kui on näha et ka diiliks läheb. Kui homme kella 20.00.'ks pole ära müünud 50%, siis jääb ära.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #531
              Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

              Teeme 50-50 ja ära ülejäänud 20 välja müü, diil?

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #532
                Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                Sobib, 50% minu actionist on sinu 1-1'ga. Sul peaks mu konto andmed olema seoses siin teemas käimasoleva diili shippimisega.

                Ise plaanid kainelt mängida?

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #533
                  Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                  Ikka jah. Loodan, et sa rihmaks ei plaani tõmmata :D

                  Money sent.

                  Comment

                  • kuco
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1910

                    #534
                    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                    Kurja!

                    Codeccile peab panema mingi limiti peale, palju ta saab teiste eest häid diile ära rabada :)

                    Trükitagu!

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #535
                      Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Ikka jah. Loodan, et sa rihmaks ei plaani tõmmata :D

                      Money sent.
                      Olemas. Ise ka ei plaani juua. Cashis juues olen läägist stiili katsetanud mingi väikse eduga ja nüüd püüan seda ka kainelt teha. Eile tuli välja, kuigi jooks ka obv toetas suurelt.

                      Ja btw, ma ise ei julgeks öelda, et see diil investorile peaks väga hea olema. Kindlasti parem, kui standard 50-50 või 60-40 kasumist diilid, aga ma üldiselt nii kõrgel ikkagi ei mängi ja kogemust vähevõitu. Kuigi dead või scared money ei tohiks ka olla ja mincashi peale mängima ei lähe.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #536
                        Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                        vaadates nimekirja on value metsikult(ilma naljata)

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #537
                          Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                          Mul muidu on väike plaan küpsemas ka 6maxi mängida, aga see on mulle selgelt üle rolli. Teate isegi mu jooksust viimasel ajal. ME'le läksin ka sellise plaaniga, et kui neljap pargi cashis üle 500 plussi jään, siis lähen, jäingi napilt üle selle plussi :D Igatahes, pakkumine on siis selline:
                          hmmz üle rolli?
                          Kle juba ME-l sul juba 90% cash olemas. Teiseks siiski tegu ka emv, kus võibki veidi lotot mängida

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #538
                            Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                            Pakuks, et turniiril osaleb vbla paar mängijat, kellel selle turniiri jaoks rolli on. Ja loto mängimine on loto mängimine sõltumata sellest, kuidas seda põhjendada. Minu jaoks pole erilist vahet EMV'l või mis iganes muul suure nime kuid reaalse sisuta pmst iga kuu toimuva turniiri(seeria) vahel, mängin siis, kui enda jaoks piisavalt valuet näen. Ning puhtalt raha pärast, tiitel ise jätab suht külmaks.

                            Ise eelistaks riske maandada, kuna selle BI on üle kümnendiku mu BRist. Osalust müüks või vähemalt vahetaks ka siis, kui BI oleks üle 2%.

                            Käisin pargis ja pilet olemas ka.

                            Comment

                            • vonkartoffel
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1658

                              #539
                              Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                              delete this shit, EMV ME ka ju sulle üle rolli põhimõtselt, ainukese vahega see et sa ei saagi neid ala miski 100 tükki mängitud elu jooksul

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #540
                                Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                                Solid laualoos, peab meeldima sulle.

                                Comment

                                Working...