[mikrost high stakes'ini] muruntau

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #511
    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Algselt postitas lambitont Vaata postitust
    ütlen ausalt murubauwau, kui sa esimest korda lendasid platsi oma mina teeen/mina suuuudan plaaniga, siis ajasid mul sita keema, sest olin ise samal hyperites swongis ja teadsin kui fucked up need mängud on.
    kuid nüüd ~3 kuud hiljem, ma ei tunne sulle absoluutselt kaasa ja mul on hea meel, et sa said mida sa väärid
    Ega ma siit foorumist kaastunnet ei otsi, pigem meelelahutust. Mida sinu post ka pakub. Peaaegu tahtsin lol panna, aga kuna see post on pokkerišheriffi oma kehv versioon, jätan loli siiski ära.

    Aga edu sullegi. Väike soovitus sulle ka, heitimine ei ole osa võitva pokkerimängija mindsetist. Et mikrost välja jõuda, pead enne väik(s/l)usest enda peas lahti saama.

    Comment

    • lambitont
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1095

      #512
      Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

      Algselt postitas muruntau Vaata postitust
      Ega ma siit foorumist kaastunnet ei otsi, pigem meelelahutust. Mida sinu post ka pakub. Peaaegu tahtsin lol panna, aga kuna see post on pokkerišheriffi oma kehv versioon, jätan loli siiski ära.

      Aga edu sullegi. Väike soovitus sulle ka, heitimine ei ole osa võitva pokkerimängija mindsetist. Et mikrost välja jõuda, pead enne väik(s/l)usest enda peas lahti saama.
      fail bro..
      ma respektin ja idoliseerin tegijaid. sa oled lihtsalt joke

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #513
        Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

        Algselt postitas lambitont Vaata postitust
        fail bro..
        ma respektin ja idoliseerin tegijaid. sa oled lihtsalt joke
        Peale sellist sõnavõttu on mul piinlik, et üldse sulle vastasin.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #514
          Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

          Algselt postitas lambitont Vaata postitust
          fail bro..
          ma respektin ja idoliseerin tegijaid. sa oled lihtsalt joke
          Aga kas sa $7-seid üldse biidid?

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #515
            Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

            Unustage mu eelmine post ära, see on liiga naljakas, et minna lasta. :D Miks ma joke olen?

            Sest pean kibestunud mikromehe heitimist kehvaks naljaks?
            Sest seadsin küllaltki kõrge, aga siiski tehtava eesmärgi? (6max hyperites on iga decent 60ste reg SNE)
            Sest jooksin kusagil 380BI alla ev ja alla 70BI'sest algbankrollist jäi väheseks?
            Sest ma julgen enda eesmärki kinnitada ka betiga ja suht-koht worst case scenario jooksu korral maksan enda kohustuse ära?

            Proovi olla täiskasvanu ja öelda ratsionaalselt ära, miks ma olen joke.

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #516
              Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
              Peale sellist sõnavõttu on mul piinlik, et üldse sulle vastasin.
              Mkm, see liin oli parem, Muru.
              Idikatega pole mõtet vaielda. Nagu öeldakse, tõmbavad nad su alla nende oma levelile ja löövad sind seal.
              Last edited by Nozzu; 26.02.13, 14:11. Põhjus: "seal," mitte "peal"

              Comment

              • ropka11
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1008

                #517
                Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                Tõesti see peab ikka täielik idikas olema kes teab pokkerimängu olemust ja tuleb siia teemasse niimoodi keksima.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #518
                  Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                  Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                  Mkm, see liin oli parem, Muru.
                  Idikatega pole mõtet vaielda. Nagu öeldakse, tõmbavad nad su alla nende oma levelile ja löövad sind kogemusega.
                  FYP

                  Comment

                  • lambitont
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1095

                    #519
                    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                    gg, rohkem ma ei postita

                    Comment

                    • Strawberry
                      Varasemalt kasutaja "romeo"
                      • Aug 2012
                      • 1229

                      #520
                      Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                      dafuq ?

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #521
                        Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                        Algselt postitas lambitont
                        sa oled ****
                        kõlab küll rohkem sinu kui muru kohta käivat
                        Last edited by Provoker; 26.02.13, 19:30.

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #522
                          Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                          inb4 "ma tegelt üritasin nalja teha, aga te ei saanud aru"

                          Comment

                          • Poke
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 995

                            #523
                            Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                            "oo ma leveldasin lihtsalt"

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #524
                              Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                              Üksiku hullema posti koristasin ära ja andsin puhkust natukeseks. Ei mõista neid ossinalju paraku foorum.

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #525
                                Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                                "bro, ma ainult leveldasin bro, rikardo bro tegi ainult nalja bro. bro."

                                Comment

                                Working...