[mikrost high stakes'ini] muruntau

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #676
    Re: [NL50 SH] muruntau

    Uuendus: 55 osakut bronnitud/müüdud sajast

    3bet4bet 10 (makstud)
    L 4 (makstud)
    Vsiu 2 (makstud)
    Meeliz 2 (makstud)
    hotcocacola 10
    beduiin 2
    Rain 10
    Ints 2
    Dabeat 2
    p0l1 2 (makstud)
    Fyte 4 (makstud)
    vonkartoffel 5

    Edit: vsiul ka makstud, tänud kiire tegutsemise eest!
    Last edited by muruntau; 21.08.13, 12:11.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #677
      Re: [NL50 SH] muruntau

      Uuendus: 26 osakut makstud 55'st bronnist

      3bet4bet 10 (makstud)
      L 4 (makstud)
      Vsiu 2 (makstud)
      Meeliz 2 (makstud)
      hotcocacola 10
      beduiin 2
      Rain 10
      Ints 2 (makstud)
      Dabeat 2
      p0l1 2 (makstud)
      Fyte 4 (makstud)
      vonkartoffel 5

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #678
        Re: [NL50 SH] muruntau

        Uuendus: 26 osakut makstud 57'st bronnist

        3bet4bet 10 (makstud)
        L 4 (makstud)
        Vsiu 2 (makstud)
        Meeliz 2 (makstud)
        hotcocacola 10
        beduiin 2
        Rain 10
        Ints 2 (makstud)
        Dabeat 2
        p0l1 2 (makstud)
        Fyte 4 (makstud)
        vonkartoffel 5
        quentince 2

        Lisaks veel uudist, et olen EPT ME'l kirjas Day 1A'l, alguse 01.09. Ise ei saanudki enam ME alguspäeva valida, tõenäoliselt siis oli online kvalifitseerunute kvoot selleks päevaks täis. Estrellase ME'le oli samuti netist kvalifitseerunute jaoks juba day 1b täis, aga sinna ostsin ise sisse, nii et Estrellast alustan 29.08. 1a'l poleks väga tahtnud alustada, sest sel päeval on Camp Nou'l Hispaania superkarikas jalgpallis Barca vs Atletico Madrid, piletid juba olemas.

        Samuti ei tohiks ülekandmisega mingit probleemi tulla, seal lausa soositakse seda:
        Your latest PokerStars Blog, online Tournament Poker Series, Live Events from PSPC to EPT. Including Team Pro strategy advice and interviews.

        Comment

        • J0kker
          Grinder
          • Feb 2009
          • 865

          #679
          Re: [NL50 SH] muruntau

          Bronn 2.

          Kas MB-sse on ka võimalik teha ?
          Last edited by J0kker; 24.08.13, 09:08.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #680
            Re: [NL50 SH] muruntau

            Uuendus: 36 osakut makstud 67'st bronnist

            3bet4bet 10 (makstud)
            L 4 (makstud)
            Vsiu 2 (makstud)
            Meeliz 2 (makstud)
            hotcocacola 10
            beduiin 2
            Rain 10
            Ints 2 (makstud)
            Dabeat 2
            p0l1 2 (makstud)
            Fyte 4 (makstud)
            vonkartoffel 10 (makstud)
            quentince 2
            Toomas 5

            Ärge siis päris viimasele hetkele ka jätke.

            J0kker, mul ei ole MB'd, Swed on ainus võimalus.

            Comment

            • J0kker
              Grinder
              • Feb 2009
              • 865

              #681
              Re: [NL50 SH] muruntau

              Okei. Done.
              Confirmi ka kui aega saad.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #682
                Re: [NL50 SH] muruntau

                Algselt postitas J0kker Vaata postitust
                Okei. Done.
                Confirmi ka kui aega saad.
                Tänud, uuendus: 38 osakut makstud 64'st bronnist

                3bet4bet 10 (makstud)
                L 4 (makstud)
                Vsiu 2 (makstud)
                Meeliz 2 (makstud)
                hotcocacola 5
                beduiin 2
                Rain 10
                Ints 2 (makstud)
                Dabeat 2
                p0l1 2 (makstud)
                Fyte 4 (makstud)
                vonkartoffel 10 (makstud)
                quentince 2
                Toomas 5
                J0kker 2 (makstud)
                Last edited by muruntau; 25.08.13, 12:12.

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #683
                  Re: [NL50 SH] muruntau

                  Uuendus: makstud 49 osakut 65'st bronnist

                  3bet4bet 10 (makstud)
                  L 4 (makstud)
                  Vsiu 2 (makstud)
                  Meeliz 2 (makstud)
                  hotcocacola 5 (makstud)
                  beduiin 2
                  Rain 10
                  Ints 2 (makstud)
                  Dabeat 2
                  p0l1 2 (makstud)
                  Fyte 4 (makstud)
                  vonkartoffel 10 (makstud)
                  quentince 2
                  Toomas 5 (makstud)
                  J0kker 2 (makstud)
                  kalkaan 1 (makstud)

                  Paari kutiga on kokkulepe, et maksavad kohapeal sulas, aga teistele tuletan igaks juhuks meelde, et täna on viimane päev maksta. Muidu aga tänan usalduse eest ja püüan eelseisvast reisist teha kõigile kasumliku ürituse. Olen viimasel ajal omajagu õppinud, arvan, et peaksin taas veidi parem olema. Mincashi peale mängima ei hakka, eesmärk on ikka vähemalt üks ft koht koju tuua.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #684
                    Re: [Low stakes cash, turniirid, SNG'd] muruntau

                    Uuendus: makstud 54 osakut 70'st bronnist

                    3bet4bet 10 (makstud)
                    L 4 (makstud)
                    Vsiu 2 (makstud)
                    Meeliz 2 (makstud)
                    hotcocacola 5 (makstud)
                    beduiin 2 (makstud)
                    Rain 10
                    Ints 2 (makstud)
                    Dabeat 6
                    p0l1 2 (makstud)
                    Fyte 4 (makstud)
                    vonkartoffel 10 (makstud)
                    quentince 2 (makstud)
                    Toomas 5 (makstud)
                    J0kker 2 (makstud)
                    kalkaan 1 (makstud)
                    akhtun 1 (makstud)

                    Ülejäänud kahega on ka kokkulepe olemas. Tänud veelkord! Mõne tunni pärast väljub lennuk ja loodetavasti õnnestub juba õhtusele Estrellase satikale hiline regamine teha. Otsustasin siiski FB's üle kanda, enamusel on see olemas ja seal saab tagasisidet ka anda.

                    Edu ka teistele minejatele ning kohapeale jääjatele ning loodetavasti läheb hästi!

                    Comment

                    • J0kker
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 865

                      #685
                      Re: [Low stakes cash, turniirid, SNG'd] muruntau

                      Palju edu ja too siis mõni FT ka ikka !

                      Comment

                      • Ints
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1216

                        #686
                        Re: [Low stakes cash, turniirid, SNG'd] muruntau

                        Gl

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #687
                          Re: [Low stakes cash, turniirid, SNG'd] muruntau

                          Tänud, läheb tarvis!

                          Comment

                          • DaBeat
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 404

                            #688
                            Re: [Low stakes cash, turniirid, SNG'd] muruntau

                            Kuidas eilne turniir läks?

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #689
                              Re: [Low stakes cash, turniirid, SNG'd] muruntau

                              kukkus suht kiirelt välja

                              And it's gone... Väljas. A339 boardil vastane cbet 750 500sse ja shipp 20k turn. Mul Q3ga oli otsus teha, vist tegin siis vale otsuse? kohalik keskealine mängija oli, kes oli TPMK ka enne väga agrolt mänginud. Arvasin, et võib AK'ga hulluda küll. oli hoopis AA ja üheoudist ei tõmmanud ära.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #690
                                Re: [Low stakes cash, turniirid, SNG'd] muruntau

                                Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
                                Kuidas eilne turniir läks?
                                And it's gone... Väljas. A339 boardil vastane cbet 750 500sse ja shipp 20k turn. Mul Q3ga oli otsus teha, vist tegin siis vale otsuse? kohalik keskealine mängija oli, kes oli TPMK ka enne väga agrolt mänginud. Arvasin, et võib AK'ga hulluda küll. oli hoopis AA ja üheoudist ei tõmmanud ära.

                                kolmede kombodest oleksin ka enamusest ees olnud... Ei teagi. Ept meinil viskaks 400 bb maha küll, aga estrellasel ma siiski panen omajagu brainfarte kohalike range'i, et see on siiski call.

                                Comment

                                Working...