[mikrost high stakes'ini] muruntau

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Strawberry
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    • Aug 2012
    • 1229

    #481
    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Winner takes all stiilis turniirid peaksid kõige variatsioonirikkamad olema.
    Üldse, mida väiksem % osalejatest auhinna saab, seda suurem variation. Headsup ja Double-or-Nothing on sellest vaatepunktist kõige väiksema variatsiooniga ja 2000man freeroll, kus 1. saab paketi suurturniirile ja 1999 ei saa midagi on kõige suurema variatsiooniga.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #482
      Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

      Algselt postitas muruntau Vaata postitust
      Stars, tõsiselt, käi vit.u. 370 BI alla EV ja pidevalt lendan domineerivasse range'i või ülepaaridesse.

      Kusjuures iroonia asja juures on veel see, et mu jooks overall rekordkehv ei olegi, sest selle vähema kui kahe kuu jooksul olen mõnel päeval muid mänge ka mänginud ja sees olnud $460 või mis see oligi on kasvanud $2k kanti, millest br'i on umbes $90 järgi. Teistes mängudes korralikult üle EV, 6maxis gängreip.

      Fuck it, teen selle viimase 90 eest 6 15stest lahti ja lõpetan piinad ära. Kui tuleb loogiline lahendus, ehk busto, siis ootaks veel pühapäevase BOTP shootouti tulemuse ära ja bustimise korral kannaks rahad ära esmaspäeval.

      Codecci oli imo nõus 500 to SNE ükskõik mis mängudega, nii et kuna mul 15ste roll on sellest algsest rahast olemas, mängiksingi esialgu neid. Võin ära tõestada, et pole sissemakseid teinud, kui vaja, aga träckingsaitidelt peaks olema info leitav minu selle aasta turnatulemuste kohta, nt siin: http://officialpokerrankings.com/pok...6C004.html?t=3 Loodetavasti codeccil sellega probleemi pole ja kuna ise tahaks ka enesekindluse taastamiseks veel veidi madalal veel mängida, siis jätkakski tema nõusolekul 15stega (peale $90 bustimist).

      Edit: Käimasoleva kuu graafik ka, eelmine kuu jäi ka kusagil 210 BI alla EV
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      kui peaks veel jätkuma siis minu pärast mängi mida tahad jep

      Comment

      • Ajuvaba
        Grinder
        • Oct 2008
        • 634

        #483
        Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

        Arvan, et said hea kooli, samas raha kaotasid selle kooli eest suht vähe. Hakkasingi mõtlema, et räägime siin koguaeg buyinnidest, 200-300 jne.
        Kui nyyd NL5000 reg peaks kogema sellist variatsiooni( tean , et suht ebatõenäoline ), siis tema mindset oleks ikka päris kutu v?

        Comment

        • gamblingFTW
          Vana Tegija
          • Aug 2012
          • 1122

          #484
          Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

          Suhteline, NL5k regil peaks olema koolis käidud.

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #485
            Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

            Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
            Suhteline, NL5k regil peaks olema koolis käidud.
            lihtne öelda kui ise pole seda limiiti mänginud

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #486
              Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

              Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
              Arvan, et said hea kooli, samas raha kaotasid selle kooli eest suht vähe. Hakkasingi mõtlema, et räägime siin koguaeg buyinnidest, 200-300 jne.
              Kui nyyd NL5000 reg peaks kogema sellist variatsiooni( tean , et suht ebatõenäoline ), siis tema mindset oleks ikka päris kutu v?
              ma ei usu et oleks mõistlik cashi ja turniiri bi võrrelda. kui siis ainult cashi shortstäkkeriga.

              standard 100bb mäng 50BI on minuarust oluliselt suurem swing kui turniiri 100, variatsiooni mõttes, mitte rahalises

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #487
                Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                Jep, täiesti võrreldamatud formaadid swingide võrdlemiseks. Pakun, et hyperite grinderil peaks 4-5x suurem roll olema, kui cashi mängijal. Buyiinne silmas pidades.

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #488
                  Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                  Mul just tekkiski küsimus, et huvitav, palju peaks olema nii öelda väga turvaline roll? Kui cashis minu arvates alates 100bi on turvaline, siis tundub, et HT formaadis selline 300-400bi-d oleks mõistlik vaadates graphe.

                  Comment

                  • viki
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 893

                    #489
                    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                    See,et üle 300bi alla EV jooksed ei tähenda nii palju raha kaotamist,kui antud formaati oskad.Muruntau kaotas selle ajaga ju umbes 100bi.Rakeback juurde arvata,siis veel vähem.

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #490
                      Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                      Mul just tekkiski küsimus, et huvitav, palju peaks olema nii öelda väga turvaline roll? Kui cashis minu arvates alates 100bi on turvaline, siis tundub, et HT formaadis selline 300-400bi-d oleks mõistlik vaadates graphe.
                      200 BI peaks suhteliselt secure bankroll olema, enamus suuremaid swinge jäävad 100 BI sisse, murut tabas lihtsalt ebaõnn.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #491
                        Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                        200 BI peaks suhteliselt secure bankroll olema, enamus suuremaid swinge jäävad 100 BI sisse, murut tabas lihtsalt ebaõnn.
                        Bankroll ongi mõeldud «ebaõnne» perioodide kindlustamiseks. Muidugi võib alati alla liikuda ja loosema rolliga mängida, aga antud projektis tal ei olnud enam mitte kuhugile alla liikuda ning deponeerimine oli keelatud.

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #492
                          Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                          Ma vastasin kotkale mitte ei rääkinud antud projektist. Kuna muru jooks on mingi 0,3% 100st esinev, siis ei pea roll alati arvestama selliste doomeritega. Siis keegi ei mängikski seda formaati kui kindla limiidi peale peaks olema 5-600 BI oki bankroll.

                          Comment

                          • Strawberry
                            Varasemalt kasutaja "romeo"
                            • Aug 2012
                            • 1229

                            #493
                            Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                            Ärge unustage, et -300BI alla EV ei ole sama, mis -300 BI actual loss. Muru actual loss 8500 mängu peale oli -50BI (koos rakebackiga isegi vähem)

                            Bankroll käib actual numbrite järgi, seega mida suurem edge, seda lõdvemad bankroll reeglid võivad olla.
                            Last edited by Strawberry; 24.02.13, 10:36.

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #494
                              Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                              Tegelikult 100bi downswing pole ju hullu, kui see lõpp tuli ka pool tiltamisega. Raket ju maksti ca 2,5k
                              Nüüd võiks keegi pakkuda uut väljakutset, et nt järgmise 20-30k sng jooksul näitab muru nt 3%+roi-d:)

                              Comment

                              • Ecuador13
                                🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                                • Aug 2009
                                • 730

                                #495
                                Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                                Mis kell täna shootout on?

                                Comment

                                Working...