Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega
Stars, tõsiselt, käi vit.u. 370 BI alla EV ja pidevalt lendan domineerivasse range'i või ülepaaridesse.
Kusjuures iroonia asja juures on veel see, et mu jooks overall rekordkehv ei olegi, sest selle vähema kui kahe kuu jooksul olen mõnel päeval muid mänge ka mänginud ja sees olnud $460 või mis see oligi on kasvanud $2k kanti, millest br'i on umbes $90 järgi. Teistes mängudes korralikult üle EV, 6maxis gängreip.
Fuck it, teen selle viimase 90 eest 6 15stest lahti ja lõpetan piinad ära. Kui tuleb loogiline lahendus, ehk busto, siis ootaks veel pühapäevase BOTP shootouti tulemuse ära ja bustimise korral kannaks rahad ära esmaspäeval.
Codecci oli imo nõus 500 to SNE ükskõik mis mängudega, nii et kuna mul 15ste roll on sellest algsest rahast olemas, mängiksingi esialgu neid. Võin ära tõestada, et pole sissemakseid teinud, kui vaja, aga träckingsaitidelt peaks olema info leitav minu selle aasta turnatulemuste kohta, nt siin: http://officialpokerrankings.com/pok...6C004.html?t=3 Loodetavasti codeccil sellega probleemi pole ja kuna ise tahaks ka enesekindluse taastamiseks veel veidi madalal veel mängida, siis jätkakski tema nõusolekul 15stega (peale $90 bustimist).
Edit: Käimasoleva kuu graafik ka, eelmine kuu jäi ka kusagil 210 BI alla EV
Stars, tõsiselt, käi vit.u. 370 BI alla EV ja pidevalt lendan domineerivasse range'i või ülepaaridesse.
Kusjuures iroonia asja juures on veel see, et mu jooks overall rekordkehv ei olegi, sest selle vähema kui kahe kuu jooksul olen mõnel päeval muid mänge ka mänginud ja sees olnud $460 või mis see oligi on kasvanud $2k kanti, millest br'i on umbes $90 järgi. Teistes mängudes korralikult üle EV, 6maxis gängreip.
Fuck it, teen selle viimase 90 eest 6 15stest lahti ja lõpetan piinad ära. Kui tuleb loogiline lahendus, ehk busto, siis ootaks veel pühapäevase BOTP shootouti tulemuse ära ja bustimise korral kannaks rahad ära esmaspäeval.
Codecci oli imo nõus 500 to SNE ükskõik mis mängudega, nii et kuna mul 15ste roll on sellest algsest rahast olemas, mängiksingi esialgu neid. Võin ära tõestada, et pole sissemakseid teinud, kui vaja, aga träckingsaitidelt peaks olema info leitav minu selle aasta turnatulemuste kohta, nt siin: http://officialpokerrankings.com/pok...6C004.html?t=3 Loodetavasti codeccil sellega probleemi pole ja kuna ise tahaks ka enesekindluse taastamiseks veel veidi madalal veel mängida, siis jätkakski tema nõusolekul 15stega (peale $90 bustimist).
Edit: Käimasoleva kuu graafik ka, eelmine kuu jäi ka kusagil 210 BI alla EV
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

Comment