[mikrost high stakes'ini] muruntau

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #466
    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Stars, tõsiselt, käi vit.u. 370 BI alla EV ja pidevalt lendan domineerivasse range'i või ülepaaridesse.

    Kusjuures iroonia asja juures on veel see, et mu jooks overall rekordkehv ei olegi, sest selle vähema kui kahe kuu jooksul olen mõnel päeval muid mänge ka mänginud ja sees olnud $460 või mis see oligi on kasvanud $2k kanti, millest br'i on umbes $90 järgi. Teistes mängudes korralikult üle EV, 6maxis gängreip.

    Fuck it, teen selle viimase 90 eest 6 15stest lahti ja lõpetan piinad ära. Kui tuleb loogiline lahendus, ehk busto, siis ootaks veel pühapäevase BOTP shootouti tulemuse ära ja bustimise korral kannaks rahad ära esmaspäeval.

    Codecci oli imo nõus 500 to SNE ükskõik mis mängudega, nii et kuna mul 15ste roll on sellest algsest rahast olemas, mängiksingi esialgu neid. Võin ära tõestada, et pole sissemakseid teinud, kui vaja, aga träckingsaitidelt peaks olema info leitav minu selle aasta turnatulemuste kohta, nt siin: http://officialpokerrankings.com/pok...6C004.html?t=3 Loodetavasti codeccil sellega probleemi pole ja kuna ise tahaks ka enesekindluse taastamiseks veel veidi madalal veel mängida, siis jätkakski tema nõusolekul 15stega (peale $90 bustimist).

    Edit: Käimasoleva kuu graafik ka, eelmine kuu jäi ka kusagil 210 BI alla EV
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by muruntau; 22.02.13, 11:15.

    Comment

    • Strawberry
      Varasemalt kasutaja "romeo"
      • Aug 2012
      • 1229

      #467
      Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

      Pikas perspektiivis jääd 6max hyperite juurde ?

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #468
        Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        12 mängu sai teha, mõned teised kohad sai, aga läinud ta on. Nüüd siis sõltub pühapäevasest BOTP shootoutist, kas kannan juba esmaspäev rahasid või lükkub arveldamine edasi.

        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
        Pikas perspektiivis jääd 6max hyperite juurde ?
        Jep, põhimänguks jääb kindlasti. Eks me kõik jookseme mingi hetk halvemini kui oodata oskame, tähtis on see, kuidas seda taluda. Mul siis hetkel kusagil 375BI alla EV, aga ma tunnen end palju paremini, et selline jooks toimunud on. Karastav kogemus oli/jätkuvalt on.

        Edit: kuu BI'des ka:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by muruntau; 22.02.13, 12:29.

        Comment

        • mait47
          Jube Noob
          • Jul 2011
          • 192

          #469
          Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

          Varsti sick heater aga samas

          Eestile on kombeks, üks heater korraga.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #470
            Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

            Ma aiman siit hullu heaterit tulemas

            Comment

            • jasssass
              Vana Tegija
              • Sep 2010
              • 1200

              #471
              Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

              jube pasarahe ikka

              GG muru.

              Starsi vastu ei saa :(

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #472
                Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Mida see teadmine üldse meile annab, et inimene nii sitasti jookseb? Lõhub ainult mindseti, muud midagi.
                Kui EV ROI solid ja mäng tip-top milles probleem, milleks arvutada ja kassida asju mida meie muuta ei saa.
                Vatupidi, variance`i tundmine tugevndab mindsetti. Mida paremini variatsioonist aru saad, seda lihtsam on seda handlida.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #473
                  Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                  Seda muidugi, aga nutuvõru ümber suu 24/7 näpuga järge ajada kui sitasti jooksed on ka kusine.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #474
                    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Seda muidugi, aga nutuvõru ümber suu 24/7 näpuga järge ajada kui sitasti jooksed on ka kusine.
                    Minule küll nutuvõruna ei tundu. Minule tundub muruntau poolne demonstratsioon HT-de dispersioonist.

                    Comment

                    • N1x0n
                      Jube Noob
                      • Jun 2011
                      • 155

                      #475
                      Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                      Järgmine kord kui keegi samamoodi jookseb siis mindsetil suht turgutav näha ,et ka kellegil veel selliselt läinud ..

                      Kahju Muru-st muidu küll .. Idee oli lahe ja betid suured.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #476
                        Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Seda muidugi, aga nutuvõru ümber suu 24/7 näpuga järge ajada kui sitasti jooksed on ka kusine.
                        See ei olnud mingi nutuvõru suul värk. See oli (ja jätkuvalt on) ikka päris eepilistes mõõtmetes pasarahe, mis mul toimub. Pakuks julgelt, et Eestis pole keegi teine isegi üle 200 BI järjest alla EV jooksnud, kui turniire mitte arvestada. See oli enamus ajast sportlik huvi, palju on võimalik. Paraku olen ka mina inimene ja mingi hetk peale nädala 50ndat PFAI 3oudist tekib kahtlus, et kas ma olen ainus, kel selline jooks on. Mingi hetk tundus tõesti veidi ebaõiglane ja kurb, aga selline pokker on. Aga küllap on sul suuremadki svongid seljataga, et julged pakkuda, et selline jooks sind küll ei mõjutaks. Polnud päris 3BI alla ev just.

                        Comment

                        • vonkartoffel
                          Pokkerihai
                          • May 2009
                          • 1658

                          #477
                          Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                          Palju neid hypersng mängijaid üldse on Eestis, pole nagu väga võimalik sitemini joosta teistel kui teisi pole :D

                          Comment

                          • Melu
                            Bännitud
                            • Nov 2011
                            • 7

                            #478
                            Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                            Privador on!

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #479
                              Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                              tho see formaat mis sa m2nigd on ka kõige variatsiooni rikkaim mäng või on veel midagi veel hullemat olemas?? hullem kui hyper turbo heads-upid?
                              Last edited by leits; 23.02.13, 08:39.

                              Comment

                              • V4LDO
                                FPP Pro
                                • Jun 2010
                                • 229

                                #480
                                Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                                hyper turbo MTTd peaks veel variatsioonirikkamad olema

                                Comment

                                Working...