[mikrost high stakes'ini] muruntau

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • neeme
    Grinder
    • Nov 2008
    • 540

    #271
    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Ma ei tea kas siin on kirjas kuskil, kuid palju sa enne hypereid mängind oled ja mis ROI igas limiidis on olnud - enne jaanuari ?

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #272
      Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

      Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
      tahtsin vaid nalja teha :(
      kuna su terve pikk lõik oli sellest, kuidas vastased sind maha callivad kuigi peaks foldima
      Muru ära lase pead norgu ! Selline jooks treenib sind tuleviku jaoks väga hästi. Loodan et sa busti ei lähe ja saab edasi railida seda väga huvitavat threadi. Igaljuhul hoian sulle pöialt ja olen sinu poolt
      Jooksust tulenevalt oli result orientated mõtlemine :D wp.

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      jälgi 7-ste reg-i amakl. crushib c 4% roi-ga. Jälgi mida see mees teeb TEISTMOODI kui sina.
      Nagu juba peete82 ja Marcoloco ütlesid, amakli ega ühtegi 7ste regi pole mõtet jälgida, kui tahad heaks mängijaks saada. Pigem mõnda crusherit nagu quadchrazs (mecastyles), kovalski1 või mõnda head high-stakes regi.

      Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
      Mina olen ka sinu poolt, ainus vastane reedeti pargi cashgames kellelt stacki kätte ei saa, seega props:)
      See et ma vastu bettisin ei tähenda midagi, just for personal entertainment. 2k aasta peale teeb €5 päevas ainult :D gl
      Oli siis hea fold? Ega ma ei näegi vastu bettimises midagi isiklikku. +EV beti vastuvõtmine on lihtsalt betting ja kõik.

      Algselt postitas peete82 Vaata postitust
      võid minu betist end 100€ praegu välja osta, kui tahad.
      imo siin pole vaja õppida 7ste regi mängust, kui eesmärgiks on SNE.
      Iseenesest riskide maandamise mõttes hetkeks isegi kaalusin, aga fuck it, las jääb. Kõik või mitte midagi.

      Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
      Ma mängisin 9-man turbo SNG-sid 2a tagasi (hea ROI-ga) ja bubble olukorras callisin mingi hetk sihilikult regulare väga väga lightilt. Isegi nii, et see võis olla konkreetses olukorras selgelt -EV. Aga nad panid note külge ja tõmbasid oma pushing range väga koomale. Samas enda kõige suurem edge oli väga lai pushing range. V.o. need $7 regularid teevad sinuga sama, muru?
      Vaevalt nad seda muljet üritavad jätta, 7stes on actionit nii palju, et kui just +10tableriga tegu ei ole ei ole pointi mulje jätmisega vaeva näha. Muidu aga good point. Vbla kõrgemal rakendan kunagi isegi kõrgemal.

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      muru sa räägid, et nt 3 handed võrdsed stakid nt 8-10bb ei tasu bb callida kj-ga kui sb ilmselt any2 üritab? v qj-ga?
      pole selles nii kindel.
      Pakun et see on callijale +ev
      Kõik sõltub situatsioonist, effective ja absolute stackidest, aga laiema pushimisrange vastu on KJ küllaltki tihti jah +EV call. Nt BTN 1k, SB 1k (push 75%) ja BB 1k on 50/100 stackide juures BB'l +EV call KT+, K9s+, QTs. Samas nt BTN 400, SB 1200 (push 50%) ja BB 1200 on on BB'l +EV SB pushi callida TT+, AK ainult. Ma ei olnud neid situatsioone nii täpselt viimasel ajal vaadanud, vastastel mitmes situatsioonis prolly oli isegi õige käik. Peab nende olukordadega veidi rohkem tööd tegema.

      Marcoloco, eks ma seda, et eri rangesid tuleb callida eri rangedega teadsin ka varem, olen ikka uurinud küll, vist +50 chartigi eri situatsioonide kohta välja printinud. Tho see buttoni võidu point SB ja BB põrkumisel on hea. Otseselt seda just kuulnud varem polnud, aga mingil määral olen kasutanud küll (nt jätad agromanki stationiga jagelema, kuigi see päris ekstreemne näide) Kuigi eks see vist on ka nt wizi pakutavasse rangesse sisse arvestatud?

      Algselt postitas neeme Vaata postitust
      Ma ei tea kas siin on kirjas kuskil, kuid palju sa enne hypereid mängind oled ja mis ROI igas limiidis on olnud - enne jaanuari ?
      Olen mänginud vbla 12k kanti mänge, 7stest ja 15stest põrutasin esimene kord +8% ROI'ga kiirelt läbi ja 30stes oli vist 3-4% vahel ~10K mängu jooksul. Vahelduva eduga oli ka isegi 100ste jaoks rolli ja 60seid oleks prolly biitinud, aga vaja oli vanad võlad ära maksta, mistõttu pidevalt cashoutisin. Et jah, päris lampi seda teemat ei teinud. Nüüd aga mängin rohkem laudu ja sellist winratet väga tõenäoliselt korrata ei suuda.

      Hetkel on aga seis nutune, br umbes 350 ja sedagi tänu stellaritele ja FPP'dele. No lihtsalt ei saa käima. Täna sai paar mitte liiga suurt aga siiski välditavat viga tehtud, aga muidu täitsa standard lükked ja vastas ikka top või vähemalt domineeritud range.
      Last edited by muruntau; 22.01.13, 19:04.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #273
        Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

        Jooks peab obv turniirides tagasi tulema. Võtsin peale sessi taas gämbliks TCOOP'i $27 2xturbo rebuy ja 29. koht good 4 $1274.

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #274
          Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
          Jooks peab obv turniirides tagasi tulema. Võtsin peale sessi taas gämbliks TCOOP'i $27 2xturbo rebuy ja 29. koht good 4 $1274.
          well played :)

          Palju esikoht oli ? 30-40k?

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #275
            Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

            See läheb nüüd BR otsa?

            Comment

            • Ecuador13
              🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
              • Aug 2009
              • 730

              #276
              Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
              Oli siis hea fold?
              KK oli jah, säästsid paarsada eurtsi

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #277
                Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                See läheb nüüd BR otsa?
                mkmk, ja esikoht oli pigem kusagil 80-90k kandis. Küll mingi hetk saan ka õige puraka kätte.

                Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
                KK oli jah, säästsid paarsada eurtsi
                Tagantjärgi isegi imestan, et seal QQ foldida suutsin pre, eriti arvestades kellaaega ja joobeastet. Igapäevaselt on mul 77-88 foldimisegagi raskusi :D

                Comment

                • vonkartoffel
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1658

                  #278
                  Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                  Või siis T9s foldimisega.

                  Comment

                  • Ecuador13
                    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                    • Aug 2009
                    • 730

                    #279
                    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                    sup?

                    Comment

                    • forell
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2009
                      • 350

                      #280
                      Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                      Kle tegelt kaa palun rohkem postitusi! Kui madise scämming kõrvale jätta siis ma pole ammu mingist teemast nii huvitatud olnud.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #281
                        Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                        Üritan taas edaspidi veidi rohkem postitada. Jooks on jätkuvalt otse anaali. Mingisuguse pooliku graafiku suudan isegi genereerida:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Selle järgi kusagil 150BI alla EV, kuna osa downswingist on ka 15stes kaotatud. Üle tuhande mängu on puudu ka. Eeldaks, et mäng nende 1k mängu jooksul kehvem pole olnud ja kuna tulemus on sellest veel umbes $100 jagu madalam, siis tõenäoliselt olen kusagil 200BI alla EV jooksnud. + veel see konstantne tugevamasse range'i jooks, mis graafikul kuigi ei avaldu. See on ka olnud põhjuseks, miks nii vähe mänge ja vähe poste olen viimasel ajal teinud, motile ja mängukindlusele see just hästi ei ole mõjunud. Proovin siiski siin kuu lõpuni kuuma anda ja ikka 5,5k mängu kokku geneda.

                        Hetkel BR umbes $400 peal.

                        Muidu pokkeriga enam-vähem ikka läheb, tcoop ja selle satikad on hetkel kusagil $1050 plussis ja live cash €1400.

                        Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                        Või siis T9s foldimisega.
                        Ei tule see situatsioon ette hetkel.

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #282
                          Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                          Mis tcoop satkaid oled mänginud?

                          Kas plaatina 2x tase tuleb ära?

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #283
                            Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                            Algselt postitas Micro Grinder Vaata postitust
                            Saan mõlemast poolest aru, aga eks ole ikkagi investorite otsustada, kas annavad Muru´le armu või mitte.

                            Igaljuhul mõned soovitused "legaalselt" bankrolli boostimiseks - niikaua kuni 7$-stes hyperites mängid, siis soovitan teha 8,16$ Sunday Millioni satikaid, need on 2x shootout 6max ja hyper turbo. Kui teisse roundi jõuad siis saad vähemalt buyinni tagasi ja võitja saab 215 T$. Soovitatav on neid teha nädala lõpu poole, sest siis täituvad need korralikult. Omal ajal tegin ma neid samuseid sngsi 1$ omasid ja võitja sai 27$ ticketi. Tuli mitu korda ette, et tunni ajaga õnnestus teenida 50+ buyinni kasumit, aga limiit ja täituvus on neil kahel muidugi erinev. Ja kui kõrgemale ronid, siis peaks olema analoogsed satikad ka suurematele turniiridele (sunday 500 või super tuesday). Mängiks isegi neid satikaid veel, aga micro grainderile pole enam selliseid madala buyinniga.

                            Igaljuhul edu projektiga!
                            Mis kuradi investoritest siin mõned jahuvad :D.
                            Keegi ei tegele investeerimisega siin ju.

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #284
                              Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                              Muuses muru. Strteegiliselt o 7-stes+ roi plju kõrgem reede-pühpäev. Roi on mõnel 3% regulril siis 6-7%. Esmspäevl vireletkse kuivdes mängudes 1% pel. AjAsttus on oluline.

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #285
                                Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                                Algselt postitas privador Vaata postitust
                                Mis tcoop satkaid oled mänginud?

                                Kas plaatina 2x tase tuleb ära?
                                Vähe, mikro hüpereid. Hetkel umbes 8k VPP, 7stes päris niipalju mul ei tuleks.

                                Algselt postitas privador Vaata postitust
                                Muuses muru. Strteegiliselt o 7-stes+ roi plju kõrgem reede-pühpäev. Roi on mõnel 3% regulril siis 6-7%. Esmspäevl vireletkse kuivdes mängudes 1% pel. AjAsttus on oluline.
                                Olen varem pokkeriga kokku puutunud ja täiesti teadlik sellisest asjast Paremini joosta see kahjuks ei aita.

                                Comment

                                Working...