Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau
Ja kõik 30 osakut ongi bronnitud:
3bet4bet 5
rahvavaenlane 1
elrosmeero 1
junkman 6
redskruf 10
fyte 2
fortune 5
Reedeks võiks siis ära shippida. Kusjuures pühapäeval sain SN'i kätte ja avastasin just, et SN quarterly on ka just samal laupäeval, kell 21.00. See tuleks ka mul kavva, aga öelge ise, kas lisan paketti ka? Sellisel juhul palju seal keskmiselt mängijaid on olnud, et ligikaudset hinda teada saada? Eeldatavalt võib see osaku hinna tõsta €45 peale, mõned sendid edasi tagasi.
Edit: või teeb nii, kes tahab, et tal oleks sn freerolli % paketis, shipib 45, kes ei taha, shipib 43. Pole mõtet väga sendi pealt arvutada, niikuinii täpset hinda välja ei tuletaks.
Ja kõik 30 osakut ongi bronnitud:
3bet4bet 5
rahvavaenlane 1
elrosmeero 1
junkman 6
redskruf 10
fyte 2
fortune 5
Reedeks võiks siis ära shippida. Kusjuures pühapäeval sain SN'i kätte ja avastasin just, et SN quarterly on ka just samal laupäeval, kell 21.00. See tuleks ka mul kavva, aga öelge ise, kas lisan paketti ka? Sellisel juhul palju seal keskmiselt mängijaid on olnud, et ligikaudset hinda teada saada? Eeldatavalt võib see osaku hinna tõsta €45 peale, mõned sendid edasi tagasi.
Edit: või teeb nii, kes tahab, et tal oleks sn freerolli % paketis, shipib 45, kes ei taha, shipib 43. Pole mõtet väga sendi pealt arvutada, niikuinii täpset hinda välja ei tuletaks.

Comment