Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #7381
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Kuna see ainuke asi mis striimis hetkel pm sisse toob siis peaks ilmselt mängima, aga kõrvale cashi võtta?
    Õpi endiselt esistriimerilt, võta parem õlu ja tehnik kõrvale

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #7382
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Puhkuse ja õlledega nii harjunud et peale tööd oli tunne et jalutaks otse õlle jooma, kõva tahtejõuga siiski meenutasin et esmaspäev ja läksin ostsin jõusaali kuukaardi.
      Tegin siis mõned kükid, jalapressid... korralik 50% andsin endast aga asi seegi.
      Kaalu peal vaatas vastu 73kg, ilmselt veidi lihast kaotanud aga eks see nädala-kahega tagasi, pole probleemi.

      Pokkerist nii palju et peale Tšehhit ja Itaaliat on bankroll 3.5k€, ehk pool bankrolli sai elu nautimisele pandud.

      Hetkel veel pole seda mindsetti et tahaks mängida, aga küll see tuleb.

      Homme 18:30 panen striimi käima, seda ikka viitsin :D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #7383
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Optibet pidi olema väga soft olema ja kui ma nüüd aru saan õigesti, siis alates tänasest on PokerStarsi lobby sarnane Optibetil - lauda enam valida ei saa, vaid "play now" nupp on ainult. Erandina, et saab kasutaada ka Observe nuppu.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #7384
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Optibet pidi olema väga soft olema ja kui ma nüüd aru saan õigesti, siis alates tänasest on PokerStarsi lobby sarnane Optibetil - lauda enam valida ei saa, vaid "play now" nupp on ainult. Erandina, et saab kasutaada ka Observe nuppu.
          Tegelikult ju tore asi, see table select on tüütu

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #7385
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Sain pileti kätte :

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #7386
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Tallinna bussijaamas kohe bussilt tulles on ülikõva koht nimega KidraKuur, reaalselt Tartu bussilt 10m üle tee. Saab Rocki juua ja klubi inimestega juttu ajada.

              Last edited by Kakahirmutis; 19.07.25, 00:45.

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #7387
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Tallinna bussijaamas kohe bussilt tulles on ülikõva koht nimega KidraKuur, reaalselt Tartu bussilt 10m üle tee. Saab Rocki juua ja klubi inimestega juttu ajada.

                Siit pole palju astmeid jäänud tupicteest ja chesteri peldikus seksi pakkumisest.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #7388
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Ma arvan et teeks pühapäeval ~16:00 -19:00 väikse Age of Empires 2 DE streami.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #7389
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Kaka lendas livesse: https://www.twitch.tv/kakahirmutis

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #7390
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Juuli kuu kokkuvõte :

                      Midagi erilist pelamist ei teinud, kuu esimene pool sai puhkustel käidud.

                      Turniirid jäid +300€
                      Cash jäi +450€

                      Kokku : +750€

                      Lisaks sain 550€ coolbet openi main eventi pileti, rahaliselt oleks see +450€



                      Pole nagu paha pooliku kuu tõttu!! Augustis annan rohkem cashi volüümi kuna bankroll on üpris madal, need reisid ikka tõmbasid nagu tolmuimeja taskust raha välja.


                      Aasta on hetkeseisuga 14k€ up aga bankroll on üpris kehvake.
                      Last edited by Kakahirmutis; 31.07.25, 20:08.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7391
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Sa unustasid ühe tähtsa kulu ära - trennikoti kadumine. Nagu turkamängija juba - ainult võite arvestab

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #7392
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Sa unustasid ühe tähtsa kulu ära - trennikoti kadumine. Nagu turkamängija juba - ainult võite arvestab
                          Ei olnud pokkeriga seotud tegevus. Samamoodi nagu ei arvesta neti grindil elektri kulu :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7393
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Ei olnud pokkeriga seotud tegevus. Samamoodi nagu ei arvesta neti grindil elektri kulu :D
                            Oli küll. Enne ei joonud ju, nüüd seal lives jooma hakanud ja seetõttu läks ka praegu lappesse. Seega pane kuluks ära.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #7394
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Kuna deepstackist on veidi koblakas ja raske õppe Materjali leida, on olmud mõtteid teha pokerstarsis mingi cashgame challenge iga striim.

                              Mis alguse summa olla võiks? Endal tulevad pähe 200€ või 500€ to 10k€

                              Reeglid oleks lihtsad, iga 20 BI liigun üles, mängin 6 max. Kuna ma ei tea kas ma seda üldse biidin oleks vist hea alustada 200€-st ja nl10st.

                              Deepstacki mängiksin vabast ajast edasi.

                              Bankroll hetkel ikka üpris vaba languses olnud, enamasti IRL kulutused, töölt palju puhkust võtnud ja vaja ju pokkerist tagasi teenida.

                              7k€ bankrollist alles hetkel 1.5k€, admiral marketsist juurde kanda ka ei taha nagu.

                              Aga vot suvel sai päris hullu pandud küll, Tšehhi, Itaalia, eestis matkamised, peod, uus käekell, ehted, uued trenni riided ja aitan papsi tema arvetega veel.

                              Probleem on igavuses, oli 3 vaba päeva ja no ei suutnud sessiooni teha, nl10 6max tunduks nagu hea alustada streamis ja ggs pelaks nl10 deep kuni veits tervislikum on.


                              Aga busto vähemalt ei ole ning mul pea 8k€ pokkeri raha pandud maailmaturu fondi.


                              Reaalsuses on üpris hea aasta +14k€, ja sai pere reisile ka viidud.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #7395
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Kuna deepstackist on veidi koblakas ja raske õppe Materjali leida, on olmud mõtteid teha pokerstarsis mingi cashgame challenge iga striim.

                                Mis alguse summa olla võiks? Endal tulevad pähe 200€ või 500€ to 10k€

                                Reeglid oleks lihtsad, iga 20 BI liigun üles, mängin 6 max. Kuna ma ei tea kas ma seda üldse biidin oleks vist hea alustada 200€-st ja nl10st.

                                Deepstacki mängiksin vabast ajast edasi.

                                Bankroll hetkel ikka üpris vaba languses olnud, enamasti IRL kulutused, töölt palju puhkust võtnud ja vaja ju pokkerist tagasi teenida.

                                7k€ bankrollist alles hetkel 1.5k€, admiral marketsist juurde kanda ka ei taha nagu.

                                Aga vot suvel sai päris hullu pandud küll, Tšehhi, Itaalia, eestis matkamised, peod, uus käekell, ehted, uued trenni riided ja aitan papsi tema arvetega veel.

                                Probleem on igavuses, oli 3 vaba päeva ja no ei suutnud sessiooni teha, nl10 6max tunduks nagu hea alustada streamis ja ggs pelaks nl10 deep kuni veits tervislikum on.


                                Aga busto vähemalt ei ole ning mul pea 8k€ pokkeri raha pandud maailmaturu fondi.


                                Reaalsuses on üpris hea aasta +14k€, ja sai pere reisile ka viidud.
                                igasuguse br challu eeldus on see, et väljakandeid tegema ei pea-on see punkt täidetud ? , või offstream gened leiva/kella/tupsu raha muul saidil ?

                                Comment

                                Working...