Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #7336
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Noh, kes mulle konkurendiks tuleb?

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #7337
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Noh, kes mulle konkurendiks tuleb?

      https://www.coolbet.com/et/coolbet-open-team-poker
      Ma ei tea kas ranka lubab ropendada,või saab bänni. Ma jäin ripakile,raske see elu kui sõpru pole

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #7338
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Ma ei tea kas ranka lubab ropendada,või saab bänni. Ma jäin ripakile,raske see elu kui sõpru pole
        Bän ikka.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #7339
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Bän ikka.
          Tahtsin ka kuskile tiimi,aga kerjata oli imelik ja jään elama.

          Olgu doomswing sinuga kaka??
          Last edited by Söönlusikast; 19.06.25, 21:19.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #7340
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Tahtsin ka kuskile tiimi,aga kerjata oli imelik ja jään elama.

            Olgu doomswing sinuga kaka??
            Ma lähen teen sellise nittimise et Mati ka ei usu!

            Me Toivoga teame täpselt mida võiduks teha, siiski Rozvadovi beerpongi meistrid.

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #7341
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Tahtsin ka kuskile tiimi,aga kerjata oli imelik ja jään elama.

              Olgu doomswing sinuga kaka??
              ma esimest korda kuulsin sellest alles eile kaka streamis. ta lihtsalt ei tahtnud konkurente endale, muidu oleks seda varem kuulutanud.
              Last edited by donkament; 20.06.25, 11:19.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #7342
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas donkament Vaata postitust
                ma esimest korda kuulsin sellest alles eile kaka streamis. ta lihtsalt ei tahtnud konkurente endale, muidu oleks seda varem kuulutanud.
                Ma kuulsin sellest vist Esmaspäev või Teisipäev kui Udmurdu tiimi kutsus, Lusikas ja Jaanus Kippel kutsusid ka et teeme tiimi, neil soovitasin et Toodzi chatis saate ju paika panna kolmapäeval, et 2tk olemas...

                Ausalt õeldes keset striimi lugesin selle kohta info üle alles.


                Tiim sai meil vinge :

                Haid KimNamjoon Udmurd Kakahirmutis Alwayswinnerino

                Minu taktika on lihtne, foldin max punkte ja lasen Alwaysfishingul siis võidu koju tuua
                Last edited by Kakahirmutis; 20.06.25, 12:00.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #7343
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Ma kuulsin sellest vist Esmaspäev või Teisipäev kui Udmurdu tiimi kutsus, Lusikas ja Jaanus Kippel kutsusid ka et teeme tiimi, neil soovitasin et Toodzi chatis saate ju paika panna kolmapäeval, et 2tk olemas...

                  Ausalt õeldes keset striimi lugesin selle kohta info üle alles.


                  Tiim sai meil vinge :

                  Haid KimNamjoon Udmurd Kakahirmutis Alwayswinnerino

                  Minu taktika on lihtne, foldin max punkte ja lasen Alwaysfishingul siis võidu koju tuua
                  toodzis küsisin kippelilt, tal oli juba tiim koos..Pohhui, licc tundus päris +EV üritus , nüüd hakkan jooma licc varakult .

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #7344
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Kuidas siin neti pokkeris üldse võita saaks?

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #7345
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Täna kell 19:00 panen striimi käima ja mängin SNGsi ja 19:45 on tiimi turniir!

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #7346
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Mis teile meeldiks et coolbetis challengi võtaks ette?

                        Turniirid, 6max cash või HU cash? Muud eriti ette ei saaks, 1x teeks anyway streamer special vms ja siis lisaks 1-2 NVd olenevalt mis toimumas on.


                        Hetkel plaan järgmised nädal kindlasti nl25 deepstacki olys mängida, vaja see graph ülespoole tagasi saada.

                        Hetkeseisuga kuu mingi +1500€ aga kulud olnud suuremad ja 2. Juuli lendan juba Itaaliasse bankrolli kulutama.

                        Mentally naljakas et bankroll tundub nii väike hetkel aga sahtlis hunnik 50seid Tšehhist alles veel.

                        Tahaks leida normi vaba aega et GTO wizard ette võtta ja näiteks 100bb cashi kasvõi õppida, aga seda lihtsalt ei ole :D

                        Augustis tahaks veel suve nautida + coolbet openi maini mängida(üle bankrolli ning kainelt)
                        Last edited by Kakahirmutis; 22.06.25, 22:58.

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #7347
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          impordi oma eilne hu sess trackerisse ja vaata, mis rake oli. polnud aega eile jälgida, aga eeldaks, et ilma gambliva supervaalata unbeatable mäng. võin muidugi selles osas eksida.

                          turnad on jamad, kui just enne streami deep runne ette ei grindi (palju neid ipokeri schedulega üldse saaks on teine küsimus). muidu lihtsalt ei toimu midagi ja ilma külalisesinejate-tehnikuteta oleks väga igav.

                          6m cash oleks norm, ipokeris saab hudi ka kasutada. anon lobbys table selectimine on veidi tilting tho.

                          Comment

                          • SimbaM
                            FPP Pro
                            • Oct 2010
                            • 237

                            #7348
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Ma ei tea, kuidas seal madalamal, aga kõrgemal vist kõik seat scriptivad. Laudu täiesti mannetu saada, kohe täis kui uus nimi tuleb, kohe sureb ära kui fish läinud jne. Avg reg WR ka seal vist miinuses, RB pealt toidab aint regudel. Aga usun madalamal annab grindida ikka.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #7349
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Kes veel ei tea siis Augustis on Coolbet Open!

                              Endal on plaanis võtta 2 puhkuse päeva ja lendan kainena higistama seda main eventi 550€, kui töö plaanid ei luba siis 330€ deepstacki 2 päevast.

                              Tulge kindlasti pelama, üli lahe turna oli eelmine aasta, mulle meeldis see igatahes rohkem kui Kings of Tallinn või WSOPE(tho need ka väga head)

                              Muidugi tahaks seal 7 päeva mõllata aga 3 kuud järjest puhkust võtta läheb veits liiale. Ilmselt sihin Main 1B ndal ja see kestab 3 päeva.





                              Korralikult leiab pelamist ikka! Ei ole mul seda bankrolli ega aega et kõigest osa võtta või isegi puhkusepäevi.

                              WinTV 100€, Coolbet live 150€, Chesteri 500€(sobivad töö inimesele ka kuna toimuvad NV)
                              Coolbet open, WSOPE, Kings of Tallinn... ja siis veel need The Festival üritused kui paketiga joppab...

                              Midagi nendest pean alati vahele jätma kuid tahe on suur.
                              Last edited by Kakahirmutis; 23.06.25, 22:27.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #7350
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Nagu ikka siis 18:30 panen peale

                                Comment

                                Working...