Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #7366
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Päris mõnus striim oli! Tänud kõigile kes vaatasid!

    Viimased ajad on keskmine soliidne 10 average viewers ja iga stream 140+ unique

    Streamisin Juunis kokku 20h kõigest

    Eelmine kuu total tuli vähem kui üleeelmine :850 unique viewers ja 12k watch minutit, see kuu ilmselt sama asi et kuna reisiga jääb N ja järgmine T vahele siis numbrid jäävad väikseks

    Ma ei tea paljud teist huvitatud on aga ehitan endale Age of Empires jaoks ka mingi striim setupi mida pühapäeviti näiteks päeval teha. Või pigem vajalik teha coolbeti cashgame challenge et 100-200€ to 10k€ näiteks, alustada nl5-10 ja üles liikuda iga 20 BI pealt, näeks ära kas 100bb üldse oskan mängida.

    Aga sellega tegelen alles sügisel ma arvan, hetkel kahe vahel kumba valida ja iga pühapäev nagu ka commitida ei tahaks.
    Last edited by Kakahirmutis; 01.07.25, 20:20.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #7367
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Muidu PUSA särgi võitis meie oma Donkament! Järgmine kuu loosin välja midagi sarnast.

      Ma nüüd esimel lennukil, siis vaatan 4h Frankfurtis ringi ja edasi Torino! Pokkerit see nädal vaevalt et kuskil mängida leian.

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #7368
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Kõigile meeldib nolada, aga selles contentis poleks midagi unikaalselt. 6m cash oleks igal juhul parem, aga alustada tasuks pigem 20nl, mitte supremicrost (kui tahad riske maandada ja pole kindel kas beadid). Imo pole mõtet niisama aega sentide veeretamisele kulutuda, kui tasemevahes on väga väikesed erinevused.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #7369
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas donkament Vaata postitust
          Kõigile meeldib nolada, aga selles contentis poleks midagi unikaalselt. 6m cash oleks igal juhul parem, aga alustada tasuks pigem 20nl, mitte supremicrost (kui tahad riske maandada ja pole kindel kas beadid). Imo pole mõtet niisama aega sentide veeretamisele kulutuda, kui tasemevahes on väga väikesed erinevused.
          Vaevalt ma väga viitsiks nl10 toksida jah, see pigem paras liinitöö

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #7370
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Muidu PUSA särgi võitis meie oma Donkament! Järgmine kuu loosin välja midagi sarnast.

            Ma nüüd esimel lennukil, siis vaatan 4h Frankfurtis ringi ja edasi Torino! Pokkerit see nädal vaevalt et kuskil mängida leian.
            #rigged

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7371
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Oot mänguvahetus vä? Mis siis deepist sai ?

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #7372
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Oot mänguvahetus vä? Mis siis deepist sai ?
                Tupikteed polegi ammu siin foorumis näinud

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #7373
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Oot mänguvahetus vä? Mis siis deepist sai ?
                  Sügisel hakkaks pühapäeviti tegema teistsugust striimi lisaks, kas 100bb pokkeri challenge või age of empiresi pelada või hui teab.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #7374
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Sügisel hakkaks pühapäeviti tegema teistsugust striimi lisaks, kas 100bb pokkeri challenge või age of empiresi pelada või hui teab.
                    Iga pühap hot chip challenge. Easy.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #7375
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Iga pühap hot chip challenge. Easy.
                      Õoge aeg detoxiga alustada küll

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #7376
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Olen kuu aega trackinud kaalu ja 30% ajast joonud, söögiga on ka nii et savi, lõheb kõike.
                        Trenni jõudnud ainult 4 korda.

                        Before
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        After

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                        Füüsiline enesetunne on enamvähem aga räsitud ja energiat on vähem.

                        Kõhule tulnud sisemist rasva et jube kergelt läheb punni :D
                        Last edited by Kakahirmutis; 03.07.25, 10:31.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #7377
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Pokkerit mängida on tüütu aga pokkeri raha kulutada on küll mõnus



                          Ja just seda ongi vaja, olla kohas kus pokkerit põhimõtteliselt ei eksisteerigi (ühes pitsa restoranis nägin ässa paari seina peal).

                          Homme veel Torinos, ülehomme juba rongiga Genoasse päevaks, sealt 3 päeva Milanot.

                          Küll aga lubab homme 38° ja päikest... eks näis :D Frankfurtis oli ka 38° ja päris raskeks läks see jalutamine.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7378
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Heineken õlu, 500ml.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            100g Heinekenis on 43kcalit ja 3,6g süsivesikuid, valke 0,5g. Seega ühes pooleliitrises purgis on 215kcalit ja 18g süsivesikuid. Ühes 6-packis on 1290kcali ja 108g süsivesikuid.

                            Kahekordne Big Tasty
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            1047 kcalit ja 37g süsivesikuid. Lisaks 70g rasva ja 66g valke. Tuletame meelde, et 6-packi Heinekenis oli 1290 kcalit ja 108g süsivesikuid.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Kui lisada juurde väikesed friikartulid ja Coca-Cola zero, siis lisandub 231 kcalit, 29g süsivesikuid ehk lõppkaloraaz sellise eine puhul on 1278kcalit ja 95g süsivesikuid.
                            ---
                            Seega, ühes 6-packis õlles on suht samasugune kaloraaž, mis ühes BigTasty eines väikeste friikate ja Coca-Cola zeroga. Kui jood rohkem kui 6-packi õlut, siis kaloraaž tõuseb koos räige hulga süsivesikutega.

                            Ja sealt nenden "magusate" ja "kääritatud" jookide kaloraaž tulebki, kust omakorda tuleb süsivesikutest tulenev väsimus ja lisaks kaalutõus.
                            ---

                            Siit edasi võib teha järelduse, et kui mõelda kaalule ja tarbida alkoholi, siis tuleks tarbida alkoholi harva ja võimalusel juua puhast destileeritud alkoholi (viin, rumm, ginn jne) ning ilma igasuguse pealejoogita, milles on suhkruid.

                            Näiteks: rumm Coca Zeroga, Viin + mullivesi + sidrun; viski Coza zeroga või jääga; konjak jne. ning alkoholi tarbimise kõrvale vältida söömist või süüa pigem valgulisi toite.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #7379
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Reisilt tagasi ning homme kell 18:30 striimin olybetis cashi ning kell 20:00 lülitun ümber streamer specialile!


                              Soovitan kõigil seda mängida, parim turniir üldse, enam softimaks minna ei saa

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #7380
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Streamer speciali striim pole väga nauditav, õnneks see on kord kuus :D

                                Turniir ise on üli hea, ebareaalselt soft field, lisatud rahad jne. Aga mul ei ole seda vaibi sees hetkel turnade jaoks, ei viitsi üldse pokkerit aga cashi jaoks 3h grindi motivatsioon tuleb kiirelt peale , saad kohe alustada ja 3h hiljem lõpetada..

                                Turniiridega on coolbetis late regid 3-4.5h, seda on way liiga palju, streamer special ise on ok, 1.5h late regi aga kõrvale muud võtta on oeh...

                                Kuna see ainuke asi mis striimis hetkel pm sisse toob siis peaks ilmselt mängima, aga kõrvale cashi võtta?

                                Comment

                                Working...