Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #7351
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Homme 18:30 Chesteris 50€ turnale, kui keegi tahab paar õlutit teha

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #7352
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Homme 18:30 Chesteris 50€ turnale, kui keegi tahab paar õlutit teha
      Elaks tallinnas,siis tuleks. Just ütlesin naisele,et vist pean jälle psühhile aja panema. See töö/kodu rutiin katust ära viimas. Aaa muide töö on kodus,nii et seal oleks pidanud võrdusmärk olema. Kogu sotsiaalsus on "palun üks sinine velo"-mis ka ära nussitud sõnade arvu osas,mis ma välismaailmaga kokku puutun kuna ma regular-lihtsalt tibi näitab näpuga tupsukapi suunas ja ma noogutan.
      Tartu oly ei kõneta,vb 4-5aastaga miskit muutunud.. tüübid ,kes 20a istunud kasinnis/tüübid kes elavad üle oma võimete ja ükshetk küsivad võlgu/mingid semiregud kes istuvad väiksel külaturniiril nagu nad oleks 1millisel tritonil kaputs peas ja klapid peas...

      Eraldi kategooria oleks siis online profid/regud ,kes licc tulid jooma ja on täiesti süsid/häiriv nähtus.
      Last edited by Söönlusikast; 26.06.25, 19:59.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #7353
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Elaks tallinnas,siis tuleks. Just ütlesin naisele,et vist pean jälle psühhile aja panema. See töö/kodu rutiin katust ära viimas. Aaa muide töö on kodus,nii et seal oleks pidanud võrdusmärk olema. Kogu sotsiaalsus on "palun üks sinine velo"-mis ka ära nussitud sõnade arvu osas,mis ma välismaailmaga kokku puutun kuna ma regular-lihtsalt tibi näitab näpuga tupsukapi suunas ja ma noogutan.
        Tartu oly ei kõneta,vb 4-5aastaga miskit muutunud.. tüübid ,kes 20a istunud kasinnis/tüübid kes elavad üle oma võimete ja ükshetk küsivad võlgu/mingid semiregud kes istuvad väiksel külaturniiril nagu nad oleks 1millisel tritonil kaputs peas ja klapid peas...

        Eraldi kategooria oleks siis online profid/regud ,kes licc tulid jooma ja on täiesti süsid/häiriv nähtus.
        Mind isutab see õlle osa rohkem kui turniir

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #7354
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Mind isutab see õlle osa rohkem kui turniir
          hakkas meeldima pärast rozvadovi ? :D

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #7355
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            hakkas meeldima pärast rozvadovi ? :D
            Suvi on, siis maitseb paremini ju

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7356
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Asi on selles, et inimene on lõpuks aru saanud, et live on pededele, kuid hea põhjus joomiseks.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #7357
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Asi on selles, et inimene on lõpuks aru saanud, et live on pededele, kuid hea põhjus joomiseks.
                Kuule et seda neti jooksu taluda oleks ka iga sess mitu 6 pakki vaja

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #7358
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Kuule et seda neti jooksu taluda oleks ka iga sess mitu 6 pakki vaja
                  Selle pythagorose järgi peaks iga viimne kui elukutseline olema mingid perioodid alkohoolik

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #7359
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Selle pythagorose järgi peaks iga viimne kui elukutseline olema mingid perioodid alkohoolik
                    Töötab alati, kui netis downer siis lives tõmbad mällu end ja ärkad 1000€ rikkamana

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #7360
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Võrreldes mu tavapäraste turniiridega see tänane 50€ne on veidi nagu teine maailm, mõne üksiku tunnen ära aga 90% uued näod, ilmselgelt nad ei oska pokker kirjutadagi.

                      Ja imelikud käed ala

                      Utg avab 2x, MP paneb 4x ja BB ma call AJo, UTG call.
                      Flopp A43ss UTG paneb 600 into 1200 vms me call
                      Turn 5x utg paneb 600 me call
                      River K ja utg ch ja MP paneb pm pot size beti

                      Mu aju ütleb et tal pole AK, AQ, A4,A3, AA, 44,33 ja call, viskab muck

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #7361
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Nüüd on tekkind lauda Jimmy ja üks regular Aleksander vms, päris haige EV tundub selliselt turnalt 90% tundmatud, küll eicole see mulle +EV sest ma joon 18€ jooke, aga kes tahab siis valuet on :D

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #7362
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Elaks tallinnas,siis tuleks. Just ütlesin naisele,et vist pean jälle psühhile aja panema. See töö/kodu rutiin katust ära viimas. Aaa muide töö on kodus,nii et seal oleks pidanud võrdusmärk olema. Kogu sotsiaalsus on "palun üks sinine velo"-mis ka ära nussitud sõnade arvu osas,mis ma välismaailmaga kokku puutun kuna ma regular-lihtsalt tibi näitab näpuga tupsukapi suunas ja ma noogutan.
                          Tartu oly ei kõneta,vb 4-5aastaga miskit muutunud.. tüübid ,kes 20a istunud kasinnis/tüübid kes elavad üle oma võimete ja ükshetk küsivad võlgu/mingid semiregud kes istuvad väiksel külaturniiril nagu nad oleks 1millisel tritonil kaputs peas ja klapid peas...

                          Eraldi kategooria oleks siis online profid/regud ,kes licc tulid jooma ja on täiesti süsid/häiriv nähtus.
                          Live ajab tilti. Kontngent kõik sama. a) just nimelt mingid kõrvaklappidega semiregud, kes näinud youtubest kuskil millsieid turkasi, üritavad midagi imiteerida oma -10% roi mänguga. b)Onlinecrusherid, kes tulevad üleolevalt gamblima, angleshootima c)Purjus dongid, kes lihtsalt mängivad ühte kätt 5 minutit.

                          Ma ei näe seal mingit pointi mängida. Nt 50 eurine turka ok ütleme ausalt 30% roi 15 euri ev-d. Terve õhtu seal "tiksuda" sellsie raha eest..sry Maxima kärulükkaja hourly on ka suurem... Tihti on seal veel probleeme. Nt sõpradega ok lähed mängima, enterneitmnet ev. Aga te lõpetate kõik eri aegadel-ei saa linna ka jooma minna edasi. Ehk minu jaoks on selline asi kudiagi väga surnud. Ei pane silma särama.

                          Comment

                          • Ecuador13
                            🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                            • Aug 2009
                            • 730

                            #7363
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Töötab alati, kui netis downer siis lives tõmbad mällu end ja ärkad 1000€ rikkamana
                            Pretty much sums up eesti "pokkeripro" karjääri ühe lausega

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #7364
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Lühike kuu kokkuvõte seekord, midagi eriti hästi ei läinud ja pigem elu nautinud.

                              Live +900€
                              Online cash : +450€

                              Lihtne +1350€ aga seekord lihtsalt joppamine, täis peaga cashi regularidega ja cashis max RB hitt 1200$ aitasid üles, jooks oli netis sitt ja mindsett on kehva, mitte kuidagi ei viitsi lihtsalt mängida.

                              Kulud olid muidugi vist 3k€ see kuu ning 2 päeva pärast lendan Itaaliasse kus ~2k€ kulusi vähemalt.


                              Ehk arvan Augustiks on mul 3k€ bankroll millega hakata siis sügisel vaeva nägema ning õpin GTOWizardis kasvõi 100bb mängu selgeks, tahaks lihtsalt leveli üles areneda.
                              Last edited by Kakahirmutis; 30.06.25, 17:50.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #7365
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                18:30 panen peale! https://www.twitch.tv/kakahirmutis

                                Comment

                                Working...