Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #6781
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mulle on lusika needus peale pandud, mingi 18 flippi järjest turnadel kaotanud


    Pole isegi late regi lõpuni kuskil püsinud :D

    Flipid ei ole minu silmis osa needusest. See ,et seal variatsioon kõigub ühes ja teises suunas on ok??

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #6782
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      aga veel striimimisest -kui tähtis on see kaamera lisaks enda peal 10ne punkti skaalal ?
      -1

      Kaamera segab isegi IMO. Jah, seal võiks olla miski võimalus, et teinekord näitab streamer end - näiteks chattimise ajal pärast turniirivõitu, aga mängu ajal 100% kindel null. Pigem häiriv komponent.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #6783
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Tuli 1 mincash, üks omaha top4 ja sain WinTV ticketi ehk kuidagi sellise uskumatult pasa jooksuga jäin breakeven.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #6784
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Oot, kas söönlusikast on striimi-isu w?

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #6785
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Oot, kas söönlusikast on striimi-isu w?
            Hommikused kella ajad ju vabad küll, isegi rl farmer paneks traktoris striimi käima

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #6786
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Oot, kas söönlusikast on striimi-isu w?
              Kle mõtted liiguvad sinna jh,aga enne vaja tehnika värskendus teha ,praegune sitakast ei venita seda mõtet välja

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #6787
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Kle mõtted liiguvad sinna jh,aga enne vaja tehnika värskendus teha ,praegune sitakast ei venita seda mõtet välja
                Kui sul abi vaja lisa mind messengeri.

                Sa hakkad hommikuti tegema muidu? Tööl hea vaadata :D

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #6788
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Kui sul abi vaja lisa mind messengeri.

                  Sa hakkad hommikuti tegema muidu? Tööl hea vaadata :D
                  No mul oleks vaja enne paari sunrun päeva,nagu öelnud mul mitmeid kuid kulud ületanud tulud. Kasti ostmine viiks mu 1-2 euroseid sngsi vist striimima. Nipetnäpet veel ju vaja,mikrofon? Mul 3 paari nööpkõrvaklappe,pole nagu vajadust olnud suurte vastu. Aga vist oleks mugav. Täna nagunii rehvid vaja viia keldri ja kelder korda teha. Vaatan su selle video algusest lõpuni ära ja hakkan plaani pidama. Jah ikka 8-8.15 striimi algus kuni 6-7ni. Aga mul siin vahel tuhinad olnud ka 15-16h päevi teha,kui kuulõpus vaatan,et miinus ees veel.

                  Edit: kas nii fancyd mikrofonid ka olemas,mis kõrvalisi helisid läbi ei lase ?
                  Last edited by Söönlusikast; 14.04.25, 06:29.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #6789
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    No mul oleks vaja enne paari sunrun päeva,nagu öelnud mul mitmeid kuid kulud ületanud tulud. Kasti ostmine viiks mu 1-2 euroseid sngsi vist striimima. Nipetnäpet veel ju vaja,mikrofon? Mul 3 paari nööpkõrvaklappe,pole nagu vajadust olnud suurte vastu. Aga vist oleks mugav. Täna nagunii rehvid vaja viia keldri ja kelder korda teha. Vaatan su selle video algusest lõpuni ära ja hakkan plaani pidama. Jah ikka 8-8.15 striimi algus kuni 6-7ni. Aga mul siin vahel tuhinad olnud ka 15-16h päevi teha,kui kuulõpus vaatan,et miinus ees veel.

                    Edit: kas nii fancyd mikrofonid ka olemas,mis kõrvalisi helisid läbi ei lase ?
                    Mikker 15€ , klapid 30€. Kui ei taha et hiire klõbin oleks siis vist ostaks kallimad klapid mikriga ja siis seadistad tugevust. Või tood mikri lihtsalt endale lähemale.

                    Mul probleem et mikker nina all aga klõbin kuulda, aga ma ei ole ever saanud klappide mikrit normaalseks seadistatud.
                    Last edited by Kakahirmutis; 14.04.25, 06:33.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #6790
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Just vaatasin jh,et 50ga saab hakkama kui kõrvalisi helisid ka ei taha.

                      Kõige odavam kast 650€ euronicsi lehel. Eks peab kellegi targema leidma,kui oäriselt ostmiseks läheb,hinnavaatlust surfama jms.
                      Last edited by Söönlusikast; 14.04.25, 06:35.

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #6791
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        Hommikused kella ajad ju vabad küll, isegi rl farmer paneks traktoris striimi käima
                        Isegi lemonzik ostaks viinad valmis eelmine päev,kes see striimi ajal 10.00 poodi siis hakkab minema.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #6792
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Just vaatasin jh,et 50ga saab hakkama kui kõrvalisi helisid ka ei taha.

                          Kõige odavam kast 650€ euronicsi lehel. Eks peab kellegi targema leidma,kui oäriselt ostmiseks läheb,hinnavaatlust surfama jms.
                          Osta ikka veidi parem, mingi hetk tahad ju sinna igasugu introd ja vidinad peale panna.

                          Ma kardan et mida rohkem tavaari lisan seda kahtlasemaks läheb :D

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #6793
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Osta ikka veidi parem, mingi hetk tahad ju sinna igasugu introd ja vidinad peale panna.

                            Ma kardan et mida rohkem tavaari lisan seda kahtlasemaks läheb :D
                            Ma isegi pole kaalunud väga striimimist varem,kuna mul imelik hääl(see vana hea viga,et ostsin lapsena diktofoni ja kuulsin oma häält). A siis kuidagi ranka vedas müügitööga toodzerile,nüüd sa ka. Ega nagunii jahun siin nii palju,samahästi võin striimis end väljendada.

                            Laas ja muru ei tekitanud pisikut,kuna ma ei näe,et minu striim nende moodi oleks. Ei tekitanud inspiratsiooni nö. A vot sinu striim ,et võib ka normaalset juttu rääkida,mitte klouni mängida tekitas huvi

                            Edit mul poleks isegi ühtegi jooma lugu rääkida sellest kümnendist.
                            Last edited by Söönlusikast; 14.04.25, 08:05.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #6794
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Ma isegi pole kaalunud väga striimimist varem,kuna mul imelik hääl(see vana hea viga,et ostsin lapsena diktofoni ja kuulsin oma häält). A siis kuidagi ranka vedas müügitööga toodzerile,nüüd sa ka. Ega nagunii jahun siin nii palju,samahästi võin striimis end väljendada.

                              Laas ja muru ei tekitanud pisikut,kuna ma ei näe,et minu striim nende moodi oleks. Ei tekitanud inspiratsiooni nö. A vot sinu striim ,et võib ka normaalset juttu rääkida,mitte klouni mängida tekitas huvi

                              Edit mul poleks isegi ühtegi jooma lugu rääkida sellest kümnendist.
                              Kes see ikka endaga rahul on.

                              Mulle ei meeldi mu hääl, nägu, juukseid pole, lühike olen jne, see kõik on ju savi. Samamoodi nagu pokkeriski mängid neid kaarte mis sulle antakse.

                              Mina ei taha ka teha neid show saateid, ma ei taha kellegi kohta halvasti õelda ja ma ei mõtlegi halvasti seda aga tehakse enamvähem klouni tööd et rahval lõbus oleks, ilmselgelt selleks on vaja talenti ja inimesed tahavad seda näha aga mina isiklikult ei suudaks seda longterm teha. Mõtle mind minu iseloomuga keerutaks kasiino nuppe ja kisaks jehhuu või anna nüüd. See oleks nii minu loomuse vastane, et kergem on lihtsalt teha oma värki ja kui kellelegi meeldib siis meeldib ja kui ei meeldi siis põrumine ei ole ka maailma lõpp.


                              Kordan veel üle et ma ei tee kedagi maha, teeb isegi kadedaks kui vabalt mõni kaamera ees on ja suudab tundide kaupa rääkida millestki.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #6795
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Kle mõtted liiguvad sinna jh,aga enne vaja tehnika värskendus teha ,praegune sitakast ei venita seda mõtet välja
                                Kust sa võtad seda? Oled reaalselt proovinud või lihtsalt arvad?

                                Comment

                                Working...