Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #6091
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas donkament Vaata postitust
    Milleks teha trenni ja brm järgi grindida, kui samal ajal võiks juua ja teha 500seid bulleteid lives? Üks valik on loogiline ja teine pole.
    Kõlab täpselt nii et peaks trenni asjad kokku panema

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #6092
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Eile jõusaalis tundusid lõuatõmbed kuidagi rasked ja tegin ainult 9, täna astusin kaalule ja vaatasin et ohoh 75.5kg. Iga päev pudru, proteiini sheik, kreatiin, lõuna, koka koola, suur õhtusöök ja magustoit, lisaks enne magamist mandariinid/võileivad/sheik või mis iganes leiutan.
      Rasva protsent peaks veel ikka alla 20% olema et miskit suurt probleemi küll ei ole, aga see oleks nagu koht kus hoogu veits maha võtta söömisega.
      Enne, kui meelest, siis tahtsin kiirelt kaalust rääkida.

      Just tulin kaalu pealt ja siin paari joomaga kaalunumbriks nüüd 71,1kg (muidu juba alla 70kg näitas).

      Ilmselgelt ei ole see "tõene" kaal, sest 1kg päri tõusuks peaks olema 7500kcalit ülejääki, kuid trend on tõusev.

      See on näide, kui ikka üldse ei hooli seda, mida oraalist sisse ajad, siis trendijoon suure tõenäosusega ülespoole. Vaikselt, kuid üles ja ainus viis seda peatada, ongi teha pisikesi, aga siiski korrektuure elus.

      Muudel juhtudel pole isegi mõtet kaalu peale astuda.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #6093
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas donkament Vaata postitust
        Milleks teha trenni ja brm järgi grindida, kui samal ajal võiks juua ja teha 500seid bulleteid lives? Üks valik on loogiline ja teine pole.
        Lisaks chesteri peldikus pidi ka seksi saama. Või vähemalt keegi pakkus. Üksaeg oli seal telelauas näha, et isegi järts oli pelleri ukse taha. Mine tea, kas oligi siis see panomees sel hetkel koha.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #6094
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Jaanuari lõpp on käes ning teen ühe lühikokkuvõtte

          Live pokker :

          230€ Buy innid (250sele sain satikaga) ning 890€+255€ cashe ehk 915€ kasumit
          Blackjack -400€

          Online pokker:

          Coolbet 110€ buy inne ja 658€ välja = 548€ kasumit
          Optibetis turniirid mingi 70€ miinust
          Olybetis cash ise breakeven aga rakeback ~300€


          Soliidne 1300€ kasumit

          Õhtul laen cashi käed ka PT-sse ära ja panen graphi, aga midagi erilist pole vaadata, terve kuu peale äkki 6h ainult arvutis cashi teinud, ülejäänud selline "prügi rakeback volüüm" telefonis filmi kõrvale vms.


          Mängud on muidugi surnud ja pokkeris enam raha ei saa

          https://gg.gl/a3yfs
          Last edited by Kakahirmutis; 31.01.25, 09:50.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6095
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Kaka.

            D2D (door-to-door) pokkerit tahad homme mängida? Homegame Ardus. €40+reentry (osalejaid varem nagu aru saan miski 20 kanti olnud - 2 lauda).

            Algus peaks olema kell 16, kuid kuna Naxer tööl, siis hilinemisega läheme. Start umbes viie paiku ja minejaks mina ja naxer. Arts viskab ära / tuleb pärast järgi. Struktuur peaks olema midagi taolist nagu Waimu turkadel.

            Kui huvi, anna teada, ja saan anda täpsustavad infi.

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #6096
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Kaka.

              D2D (door-to-door) pokkerit tahad homme mängida? Homegame Ardus. €40+reentry (osalejaid varem nagu aru saan miski 20 kanti olnud - 2 lauda).

              Algus peaks olema kell 16, kuid kuna Naxer tööl, siis hilinemisega läheme. Start umbes viie paiku ja minejaks mina ja naxer. Arts viskab ära / tuleb pärast järgi. Struktuur peaks olema midagi taolist nagu Waimu turkadel.

              Kui huvi, anna teada, ja saan anda täpsustavad infi.
              kas sa vihjad, et kaka pole võimeline day 2 mainil jõudma ?

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #6097
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Kaka.

                D2D (door-to-door) pokkerit tahad homme mängida? Homegame Ardus. €40+reentry (osalejaid varem nagu aru saan miski 20 kanti olnud - 2 lauda).

                Algus peaks olema kell 16, kuid kuna Naxer tööl, siis hilinemisega läheme. Start umbes viie paiku ja minejaks mina ja naxer. Arts viskab ära / tuleb pärast järgi. Struktuur peaks olema midagi taolist nagu Waimu turkadel.

                Kui huvi, anna teada, ja saan anda täpsustavad infi.
                Ma just märkasin et homme on WinTVlive, oli juba meelest ära läinud.


                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                kas sa vihjad, et kaka pole võimeline day 2 mainil jõudma ?
                Ma lähen maini asemel trenni parem, naine läheb kah homsest mõneks päevaks tartu poole tööd tegema, vaatan mingi kohustusliku filmi temaga ja chillin.
                Last edited by Kakahirmutis; 31.01.25, 12:11.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #6098
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  kas sa vihjad, et kaka pole võimeline day 2 mainil jõudma ?
                  Ma sain aru, et ta ME-d ei mängi.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #6099
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Päris kole graph, ja statsidki on väga autopiloodised 21/12/5



                    Aga siit tuleb konks ka, ma maksin 19bb/100 reiki !!! Ma jäin küll rakebackiga kasumisse aga päris hull, nii ei ole võimalik ühtki positiivset PT4 graphi tehagi?

                    Keegi tark võib üle arvutada, selline tunne nagu mingi viga sees, rake maksin 360$
                    Last edited by Kakahirmutis; 31.01.25, 18:37.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #6100
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Ma nagu alati küsin,kui poleks autopiloodised-mis need deep cashi statsid oleks siis?

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #6101
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Ma nagu alati küsin,kui poleks autopiloodised-mis need deep cashi statsid oleks siis?
                        Midagi 22/17/8 kanti

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #6102
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Nikastasin eile korralikult kaela ära ja ei teagi kuidas.

                          Trennis oli veidi kange, peale trenni oli teatud nurga alt terav valu ja koju minnes enam pead liigutada ei saa :D

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #6103
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Nagu ma kunagi ütlesin, varsti mängivad kõik KTO tabeli järgi

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #6104
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Ei taha sult tähesära ära võtta,aga nägin midagi palju ägedamat. Panin ka kollaazi kokku ja ei vihja millegile ,ega kellegile. Need kaks pilti ei ole kuidagi seotud vast ja on lihtsalt meemipõhine nali(proovin juriidiliselt korrektne alati olla,et onu sarv ukse taha ei tuleks)

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #6105
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                110k stackilt kaotasin järjest potte, kaotasin AQs vs A4 ja 93o vs short KQ

                                Ja siis 5k pealt sain K8 high quadruppli sest üks bluffis teise välja ning A3o vs QJ duubel ja tagasi 90k stäkk paari käega :D


                                29 alles ja 20bb, 17 ITM
                                Last edited by Kakahirmutis; 01.02.25, 21:09.

                                Comment

                                Working...