Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #5836
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis veel tegemata jäänud? See aasta mõne ikka ära pakkinud oled või möödus 2024 rusikas taskus?
    õnneks aasta pole läbi veel, jõuab

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #5837
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Mis veel tegemata jäänud? See aasta mõne ikka ära pakkinud oled või möödus 2024 rusikas taskus?
      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Mis veel tegemata jäänud? See aasta mõne ikka ära pakkinud oled või möödus 2024 rusikas taskus?
      Teeme siis kokkuvõtte 2024

      *Rusikas taskus

      *Trenniga tagasi sammud kuid tervise pool on paremaks läinud, põlved pole küll korras aga palju parem.

      *Tööl on üpris sama, ainult firma vahetus

      *Pokkeriga teenisin 10k€(vb 11k-12k€) kanti mis on 2.5x parem kui eelmine aasta, teinud edasi sammud nii bankrollis, oskuses, populaarsuses ja olen päris suure edasi sammu teinud live pokkeri kogemust kogudes.

      2025 eesmärgid :

      *Trennis tahaks rinnalt 80kg x 8, deadlift 140x3, kükk 80kg x 8 (see on nüüd tervisega adjusted, ei hakka max tõste eesmärki eraldi panema, kuid korra elus tahaks rinnalt 100kg, deadlift 180kg, kükk 100kg, (võimalik et mitte see aasta) ning käia 1x nädalas jiu jitsus.

      *Tööl tahaks jätkata samamoodi edasi, ei soovi teha ambitsioonikaid samme redelil ülespoole kuna ma topiks selle energia hetkel pigem pokkerisse.

      *Pokkeris miinimum eesmärk on teenida 500€ kuus ehk aasta jooksul 6000€ ja kasvatada oma bankrolli, lisaks prooviks saada ühe veidi suurema turna hiti ja teeks endale paremale käele tatoka ära ~1500-2000€
      Last edited by Kakahirmutis; 27.12.24, 11:10.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #5838
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        kuda ju-jitsuga läheb ? põlved elus veel ?

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #5839
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          kuda ju-jitsuga läheb ? põlved elus veel ?
          Pole eriti tihti jõudnud, järjest mingi jama olnud. Puhkus, kaela vigastus, tõbine olnud või tegelesin kolimisega.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #5840
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Heh, munadega tuleb mängida, hoiab vähki ära.




            Aga head aastavahetust kõigile!
            Last edited by Kakahirmutis; 31.12.24, 17:13.

            Comment

            • h0ldm3diilah
              Räme Fish
              • Dec 2024
              • 4

              #5841
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Seletaksid seda kätt veidi ?

              Eeldasid, et ta bluffib ja siis otsustasid tema bluffi bluffida ?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #5842
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas h0ldm3diilah Vaata postitust
                Seletaksid seda kätt veidi ?

                Eeldasid, et ta bluffib ja siis otsustasid tema bluffi bluffida ?
                Usu mind, et kakahirmutise käed on miski 99.99% ajast levelid ja kui pole levelid, siis tal see KTO-tabel.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #5843
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas h0ldm3diilah Vaata postitust
                  Seletaksid seda kätt veidi ?

                  Eeldasid, et ta bluffib ja siis otsustasid tema bluffi bluffida ?
                  Lühidalt jah.

                  Preflop, flopp ja turn oli iga tänav tema poolt antud info erinev, preflop repib tugevat kätt ja flopis repib checkiga TT+ AQ+(pm terve 3bet range), turnis aga repib ta juba 88/99 või A8s taolisi käsi, mis ei ole ka loogiline sest nendega ta ilmselt betiks floppi, ehk lihtsalt tema poolt edastatav info tundus pullikaka, see board on deep stackis üli kõvasti veel preflop callija ranges.

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #5844
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Mis arvad kaka,kas peaks kohe uut aastat laudades alustama? Sa raudselt kohvi kõrvale tõmbasid telogrindi juba käima?

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #5845
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Mis arvad kaka,kas peaks kohe uut aastat laudades alustama? Sa raudselt kohvi kõrvale tõmbasid telogrindi juba käima?
                      Ma alustan aastat tööga ikka.

                      Muidu jah, grindin täna ikka.


                      Detsembri kohta kokkuvõte et

                      +350€ jäi umbes, midagi põnevat raporteerida pole. Mängisin 4 turniiri ja 8000 cashi kätt ainult, kuu lõpus tuli cashis väike downswing.

                      Vaikselt hakkab diablo ära väsitama ja pokkeri isu tagasi tulema, teen siis 4.ndal WinTV ja 11ndal Räpina, vist oli EMV ka millalgi aga pole kava uurinud.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #5846
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Mis arvad kaka,kas peaks kohe uut aastat laudades alustama? Sa raudselt kohvi kõrvale tõmbasid telogrindi juba käima?
                        Grindib Räpina raha.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #5847
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Grindib Räpina raha.
                          Mul on õnneks aastast 2019 veel üks gin alles, toonik läks küll pahaks aga eks selle 1.50€ ikka leiab.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #5848
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Mul on õnneks aastast 2019 veel üks gin alles, toonik läks küll pahaks aga eks selle 1.50€ ikka leiab.
                            Räpinas sul raha ei kulu. Need põliseestlased joodavad sind ise täis, eesotsas Indrek Aimiga. Seal neil ülikõva pokkeriklubi ka. Aim veel ise näitas meile.

                            Sealt ka hea lugu, mida tegelt võiks Prodes ülekajastada, kuidas Aim käis PRIA-ga kohtus seoses sellega, et PRIA toetas nende kõva pokkeriklubi arendust.

                            Link: http://www.lounaleht.ee/?page=1&id=31581

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #5849
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Lisan veel niipalju, et Räpina ongi müstiline koht. Tõesti. Nimetaksin neid väga kõvadeks päriseestlaseks. Sellised tõsised tegelased ja näed oma juuri. Tegelikult kõik, mis siit kuldsest ringist ja suurtematest linnadest väljas, on selline, aga just Kagu-Eestis see eriti võimendub.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #5850
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Räpinas sul raha ei kulu. Need põliseestlased joodavad sind ise täis, eesotsas Indrek Aimiga. Seal neil ülikõva pokkeriklubi ka. Aim veel ise näitas meile.

                                Sealt ka hea lugu, mida tegelt võiks Prodes ülekajastada, kuidas Aim käis PRIA-ga kohtus seoses sellega, et PRIA toetas nende kõva pokkeriklubi arendust.

                                Link: http://www.lounaleht.ee/?page=1&id=31581
                                Naljakas lugu,mina olin üks neist, kes käis neid õpetamas mängima nullist. Ei tea kas aim oli eestvedaja. Waim mäletab vast. Ei olnud selline orgaaniline algus klubil,kus kamp sõpru hakkas mängima ja siis kutsuti uusi juurde. Esimene kord olid prinditud kätekombinatsioonid käes . Naljakal kombel oli kõige arusaamatum ja raskem blindide panek ja miks neid üldse vaja on

                                Comment

                                Working...