Re: Kakahirmutise päevik[NL25-50FR]
Nah , mängiks pigem nagu mängiks AQ,KQ või missed draw , lead näitaks liiga palju tugevust
Algselt postitas ROTT RUUDI
Vaata postitust
6 
Comment