Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #781
    Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

    Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    kui mp1 vaalaks peaks osutuma, mitte reg, siis on päris norm call ju
    Kui feeling lucky tunne peal siis why not. Meelsamani mängiks seda kätt ip mw potis.

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #782
      Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

      Feeling luckyga pole midagi pistmist.

      Sul on vastas 2fishi, kellel on obv major postflop leakid.

      Btn'i stack on küll väike aga see on ebaoluline, agronoom on bigstack.

      Ma tahan tema vastu mängida vähemalt sama suurt osa rangest, millega ta on nõus mängima, kuna olen veendunud, et ta teeb postflop lihtsalt nii palju rohkem vigu, isegi siis kui ma OOP olen.

      Ma flatin siin meeletult laia rangega(eriti suited käed) ja olen valmis mp'd väga lightilt maha callima.

      Sqziks siis kui üks neist on reg. Ma ei tunne ennast OOP mugavalt potti suureks ajada vastase vastu, kes ei pruugi midagi foldida ja mul on vähe manööverdamisruumi postflop.

      Kui tahad siis foldi, aga see jätab väga palju raha lauda.

      Sellised on minu mõtted, fishi/fishide vastu ei saa ühtegi kätt raisku lasta, kui selleks head põhjendust pole(ala elekter läks ära). (obv offsuit trashi foldin)

      :)
      Last edited by HerrJanks; 26.08.13, 16:09.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #783
        Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
        fishi/fishide vastu ei saa ühtegi kätt raisku lasta, kui selleks head põhjendust pole(ala elekter läks ära).
        lol

        Comment

        • The_Meer
          Grinder
          • Apr 2010
          • 765

          #784
          Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

          Nu antud käes ei pruugi esialgne avaja fish olla ning teine vend on selline, kes sulle lampi actionit ei anna, aga point on õige

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #785
            Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

            Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
            Feeling luckyga pole midagi pistmist.

            Sul on vastas 2fishi, kellel on obv major postflop leakid.

            Btn'i stack on küll väike aga see on ebaoluline, agronoom on bigstack.

            Ma tahan tema vastu mängida vähemalt sama suurt osa rangest, millega ta on nõus mängima, kuna olen veendunud, et ta teeb postflop lihtsalt nii palju rohkem vigu, isegi siis kui ma OOP olen.

            Ma flatin siin meeletult laia rangega(eriti suited käed) ja olen valmis mp'd väga lightilt maha callima.

            Sqziks siis kui üks neist on reg. Ma ei tunne ennast OOP mugavalt potti suureks ajada vastase vastu, kes ei pruugi midagi foldida ja mul on vähe manööverdamisruumi postflop.

            Kui tahad siis foldi, aga see jätab väga palju raha lauda.

            Sellised on minu mõtted, fishi/fishide vastu ei saa ühtegi kätt raisku lasta, kui selleks head põhjendust pole(ala elekter läks ära). (obv offsuit trashi foldin)

            :)
            Ty :P

            Aga postflop selles käes kõik õige?

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #786
              Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

              Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
              Nu antud käes ei pruugi esialgne avaja fish olla ning teine vend on selline, kes sulle lampi actionit ei anna, aga point on õige
              See avaja kes oli 15 kätt lauas olnud mängis nagu fish,jäi silma 3barrel minraise paar kätt ennem,see juba piisav info

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #787
                Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                Turni ja riveri oleks maybe suurema betsize pand aga muidu fine küll imo.

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #788
                  Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                  See käsi selleks, aga mis TJo kohta arvamused on? Imo palju suurem viga.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #789
                    Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                    See käsi selleks, aga mis TJo kohta arvamused on? Imo palju suurem viga.
                    suht mõttetu call jah. pooled lauad p*sad ka jälle. a muidu gl :)!

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #790
                      Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                      JTo on küll obv fold või sqz käsi.

                      Mõlemad regularid ees, noodle taga actimas. Enamasti fold kui utg'l just väga suur foldto3bet pole, aegajalt sqz. Samuti peab flattijat ilmselt päris tõsiselt võtma, vabalt võib väga strong olla.

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #791
                        Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                        Ütlesin enda arvamuse, ja ei näe, et mu play seal vale oleks.

                        Sinult vastust saades peaks ütlema aitäh, et viitsid nii pikalt ja põhjalikult infi sheerida.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #792
                          Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                          Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                          Ütlesin enda arvamuse, ja ei näe, et mu play seal vale oleks.

                          Sinult vastust saades peaks ütlema aitäh, et viitsid nii pikalt ja põhjalikult infi sheerida.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Mõlemad vast õiged :)


                          Ja tänaks ka Härra Jänksi kes harib meid siin :P

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #793
                            Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                            Omg...sain PSist augusti kuu käed kätte nüüd ja volüümi ~15k kätt vähem kui arvasin <.< laisk olen olnud vast :S

                            Samas vinguda ei saa,loodan kuu lõpuga veel ~10k kätt juurde lasta,platinumist 2,2k vpp puudu veel :) Ja SNist 32k







                            Ulme vaadata et avg players 7.2 ja vpip 27.6 ja pfr 19.7 , 3bet minu kohta ka täitsa normaalne ehk 5.6 ,tavaliselt madalam
                            Last edited by Kakahirmutis; 26.08.13, 21:16.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #794
                              Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Samas vinguda ei saa,loodan kuu lõpuga veel ~10k kätt juurde lasta,platinumist 2,2k vpp puudu veel :) Ja SNist 32k
                              Mulle ikka meeldivad ühe asjatundja read, olen isegi tema nõu kuulanud, päris kasulik:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #795
                                Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                                Mulle ikka meeldivad ühe asjatundja read, olen isegi tema nõu kuulanud, päris kasulik:
                                Eks ta nii ole,aga rakebacki vahe tuleb suur aasta peale,kas platinum või SN :)

                                Õnneks ma ennast ka kunagi mängima nii hullult ei sunni,kui ei viitsi siis ei viitsi ja kui viitsin siis viitsin :P

                                Comment

                                Working...