Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #1531
    Re: Kakahirmutise päevik[NL25-50FR]

    Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
    Teises käes leadiks riveri?
    Nah , mängiks pigem nagu mängiks AQ,KQ või missed draw , lead näitaks liiga palju tugevust

    Comment

    • Majandaja
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 2133

      #1532
      Re: Kakahirmutise päevik[NL25-50FR]

      Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
      Teises käes leadiks riveri?
      Miks sa tahad teises käes donkama siin hakata? Pole eriti hea mõte minu arust.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #1533
        Re: Kakahirmutise päevik[NL25-50FR]

        Teeb ka nädala kokkuvõtte :) Volüüm pisike aga kui eestis tagasi siis suurendan

        Suurem osa on nl50...aga ma ei teagi kas proovin püsima jääda või toksin nl25 edasi



        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #1534
          Re: Kakahirmutise päevik[NL25-50FR]

          Toksi 25 imo

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #1535
            Re: Kakahirmutise päevik[NL25-50FR]

            Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
            Miks sa tahad teises käes donkama siin hakata? Pole eriti hea mõte minu arust.
            Jep, siin ei leadiks, aga kui fllushime siis peaks leadima imo.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #1536
              Re: Kakahirmutise päevik[NL25-50FR]

              Üks imelik käsi...Keeruline teda seal rea peale panna? A8 ,maybe 88? idk,just lost



              Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2395740
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              BTN: $77.35
              Hero (SB): $50.00
              BB: $50.00
              UTG: $59.12
              UTG+1: $50.00
              UTG+2: $91.92
              MP1: $19.25
              MP2: $53.06
              CO: $22.08

              Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with A 6
              7 folds, Hero raises to $1, BB calls $0.50

              Flop: ($2.00) 5 6 A (2 players)
              Hero bets $1.43, BB calls $1.43

              Turn: ($4.86) 4 (2 players)
              Hero bets $3.94, BB calls $3.94

              River: ($12.74) 7 (2 players)
              Hero bets $6.69, BB raises to $15.50, Hero ????

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #1537
                Re: Kakahirmutise päevik[NL25-50FR]

                88 suht tihti imo, board jookseb 88 jaoks hästi. Isegi 33 Võib floatida siin 2 streets sõltuvalt regularist. Ma ei näe siin calli.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #1538
                  Re: Kakahirmutise päevik[NL25-50FR]

                  2 street semi-float ja su pussy beti peale easy raise, et sa foldiksid täpselt selle mis sul on. print

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #1539
                    Re: Kakahirmutise päevik[NL25-50FR]

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    2 street semi-float ja su pussy beti peale easy raise, et sa foldiksid täpselt selle mis sul on. print
                    I never fold tho :(

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #1540
                      Re: Kakahirmutise päevik[NL25-50FR]

                      Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                      pluss lõpuks keeravad mao korralikult nahka kui just koos mingi maokaitse tablettidega ei võta
                      lisan ka juurde, et seda võta kindlasti arvesse.

                      Ma ise võtsin 2 aspirini tühja kõhu peale ning tabletid söövitasid makku augu nii et maohape läks laiali kõhus. Mul oli muidugi mao ülehappelisus ja bakter ka sees. Aga üldiselt võta jah kasvõi gastrocapsi juurde

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #1541
                        Re: Kakahirmutise päevik[NL25-50FR]

                        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                        lisan ka juurde, et seda võta kindlasti arvesse.

                        Ma ise võtsin 2 aspirini tühja kõhu peale ning tabletid söövitasid makku augu nii et maohape läks laiali kõhus. Mul oli muidugi mao ülehappelisus ja bakter ka sees. Aga üldiselt võta jah kasvõi gastrocapsi juurde
                        Seda peaks küll kuulda võtma ,kõrvetisi tundnud küll aeg ajalt , eriti alkot juues(õnneks joon väga harva)

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #1542
                          Re: Kakahirmutise päevik[NL25-50FR]

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Seda peaks küll kuulda võtma ,kõrvetisi tundnud küll aeg ajalt , eriti alkot juues(õnneks joon väga harva)
                          jea. algas täpselt samamoodi kusjuures kõrvetistega, kuid ei võtnud kuulda. Ikka jõid gin toonicut ja red bulli tühja kõhu peale ning nii ta läheb. Kui öösiti hakkad tühja kõhu peale või sellise ebameeldiva kõhu sisemuse tõmbluse peale ärkama, siis soovitan omast kogemusest kiiremas korras arstile minna.

                          Igapäevaselt võiks kasvõi 10-20se gastrocapsi võtta (ei maksa ka erilist, mingi 8 euri kuus). Alandab happesust ja kõrvetised peaksid kaduma.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #1543
                            Re: Kakahirmutise päevik[NL25-50FR]

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            jea. algas täpselt samamoodi kusjuures kõrvetistega, kuid ei võtnud kuulda. Ikka jõid gin toonicut ja red bulli tühja kõhu peale ning nii ta läheb. Kui öösiti hakkad tühja kõhu peale või sellise ebameeldiva kõhu sisemuse tõmbluse peale ärkama, siis soovitan omast kogemusest kiiremas korras arstile minna.

                            Igapäevaselt võiks kasvõi 10-20se gastrocapsi võtta (ei maksa ka erilist, mingi 8 euri kuus). Alandab happesust ja kõrvetised peaksid kaduma.

                            Ostan kindlasti :) Ty nõu eest!

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #1544
                              Re: Kakahirmutise päevik[NL25-50FR]

                              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                              Igapäevaselt võiks kasvõi 10-20se gastrocapsi võtta (ei maksa ka erilist, mingi 8 euri kuus). Alandab happesust ja kõrvetised peaksid kaduma.
                              Koos valuvaigistitega on see vajalik, või annab niisama võttes ka midagi juurde? Endal ka suht mad kõrvetised olid peale aastavahetust ja üldse suht tihti esinevad.

                              Comment

                              • Pythagoras
                                Grinder
                                • Apr 2012
                                • 589

                                #1545
                                Re: Kakahirmutise päevik[NL25-50FR]

                                Julgen soovitada söetablette, kooli arst andis neid igasuguse kurtmise puhul. Peavalust kuni halva nägemiseni, sobis kõigega!

                                Comment

                                Working...