Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #5701
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Mis asi see joogi sees on ? 3aastat keldris laagerdunud sidrun?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #5702
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Mis asi see joogi sees on ? 3aastat keldris laagerdunud sidrun?
      Aegaon.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #5703
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Mis asi see joogi sees on ? 3aastat keldris laagerdunud sidrun?
        Sellise saad siis kui võitja oled

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #5704
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Mängin cashi ja esimene käsi mast vs 2 pair sisse :D

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #5705
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Miks nad mind blufivad kui ma any pair maha callin?

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #5706
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              See post kõlab veidi uskumatu ja ma saan aru kui keegi ei usu :D

              Kaotasin cashis 1.5k€ ja läksin linna peale ~3 öösel. Võtsin paar džinn toonikut ja suhtlesin ühe ukrainlannaga google translate kaudu. Edasi tulid 3 kookis venda kellel lõug räigelt käis et anna käekell ja raha meile, ma hakkasin veits naerma, kalkuleerisin olukorda ja viskasin taskust 20€ lauale ja ütlesin its a tip, you have a nice place. Selle peale tal 2 sõpra tulid vaatama ja ma jalutasin lihtsalt minema :D Ma mõtlesin et tra ma pean end slovakkia keldrist välja kaklema ju...

              No fear/stay strong

              (Postitus on tehtud mälus peaga 5 hommik)

              Edit : tra kus on fun linn though :D seiklus seikluse otsa.

              Edit 2 : Tra kus elu võib seiklus olla, ma lihtsalt hakkan agro peale naerma ja viskan tippi lauda :D Kes nii teeb :D Mul on vist midagi viga lol
              Last edited by Kakahirmutis; 21.11.24, 03:59.

              Comment

              • Mati1995
                Julm Donk
                • Aug 2024
                • 45

                #5707
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                see praktiliselt su nl10 roll ju, rahast kahju ei ole?

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #5708
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas Mati1995 Vaata postitust
                  see praktiliselt su nl10 roll ju, rahast kahju ei ole?
                  Mdea, mul on 20k veel.

                  Krdi aga ma saan aru kui see jutt tundub ebareaalne aga täpselt nii oligi :D Korralik seiklus ja elu aegsed mälestused.

                  Ja kes iganes sellise asjaga trauma saaks siis chills, ise pead kõva nahaga olema

                  Panen unerohu alla ja chills
                  Last edited by Kakahirmutis; 21.11.24, 04:15.

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #5709
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Mdea, mul on 20k veel.

                    Krdi aga ma saan aru kui see jutt tundub ebareaalne aga täpselt nii oligi :D Korralik seiklus ja elu aegsed mälestused.

                    Ja kes iganes sellise asjaga trauma saaks siis chills, ise pead kõva nahaga olema

                    Panen unerohu alla ja chills
                    ära sa arstile küll räägi oma seiklustest ja alkoholi kogustest :D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #5710
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas Mati1995 Vaata postitust
                      see praktiliselt su nl10 roll ju, rahast kahju ei ole?
                      Lisaks need 3 või 5 (ei saanud täpselt aru) vastast olid sisuliselt ju 1NL mängijad, kellelt oleks ise hoopis pärast väikest peksufestivali kellad ja rahad ära võtnud, koos ukraina naisega.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #5711
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        ära sa arstile küll räägi oma seiklustest ja alkoholi kogustest :D
                        ??????????

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #5712
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Lisaks need 3 või 5 (ei saanud täpselt aru) vastast olid sisuliselt ju 1NL mängijad, kellelt oleks ise hoopis pärast väikest peksufestivali kellad ja rahad ära võtnud, koos ukraina naisega.
                          3 tüüpi, ma arvan neil ongi selline setup, alguses tunduvad 2tk turvad ja 1 klient, aga mingi hetk see klient oli juba nendega koos, ruum tehti tühjaks, saateti teised inimesed ära sealt ruumist ja siis rääkisid inglise ja vene keele segu. Mdea mitu G nad sisse lasknud olid aga tunne oli nagu öökullid tulevad kallale.

                          Siis sa saad nagu aru et aaaa ma olengi ainukene klient seal :D
                          Last edited by Kakahirmutis; 21.11.24, 10:38.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #5713
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            3 tüüpi, ma arvan neil ongi selline setup, alguses tunduvad 2tk turvad ja 1 klient, aga mingi hetk see klient oli juba nendega koos, ruum tehti tühjaks, saateti teised inimesed ära sealt ruumist ja siis rääkisid inglise ja vene keele segu. Mdea mitu G nad sisse lasknud olid aga tunne oli nagu öökullid tulevad kallale.

                            Siis sa saad nagu aru et aaaa ma olengi ainukene klient seal :D
                            Lõhnab standard urkabaari järgi.

                            E: Pead Tallinnas ka kauem kui AK üleval olema ja lasna baarides ringi tuuseldama, siis saad samasuguseid kogemusi. Ei midaig erilist ega uut siin taeva all.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #5714
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Lõhnab standard urkabaari järgi.

                              E: Pead Tallinnas ka kauem kui AK üleval olema ja lasna baarides ringi tuuseldama, siis saad samasuguseid kogemusi. Ei midaig erilist ega uut siin taeva all.
                              Elu on seiklus :D

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #5715
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Sain lauda 53 (mu lemmik nr.) Ja esimene käsi board 553, märgid näitavad et tuleb hea päev

                                Comment

                                Working...