Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #5551
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Minge võtke tasuta kabanossid

    https://olerex.ee/era/hot-dogi-kampaania

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #5552
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Raudselt Ranka poolt fabritseeritud olukord mulle laudadesse :

      https://gg.gl/e4c7r
      Mis siin siis on? Kui tal oli KK, siis oli tal juba natuke vittus olukord, sest KK on SB vs BB olukorras kuni 477BB deep olukorrani +EV. Kuna veel 1 mängija ees, kaks taga, kellest üks katab ta 377BB olukorra, siis avaja suhtes võib ju +EV olla, kuid teiste suhtes, nagu näha, sunnib korrektselt mängima.

      Seega, ta saab seda teha ainult käega AA, et olla +EV ja kui ta teeb seda AA-ga, siis ei pruugi see kõige targem mäng olla. Lihtsalt on hea, kui mängijad näitavad sulle kaarte ja mina ei ole see tehas, kes selliseid olukordi fabritseerib.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #5553
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Mis siin siis on? Kui tal oli KK, siis oli tal juba natuke vittus olukord, sest KK on SB vs BB olukorras kuni 477BB deep olukorrani +EV. Kuna veel 1 mängija ees, kaks taga, kellest üks katab ta 377BB olukorra, siis avaja suhtes võib ju +EV olla, kuid teiste suhtes, nagu näha, sunnib korrektselt mängima.

        Seega, ta saab seda teha ainult käega AA, et olla +EV ja kui ta teeb seda AA-ga, siis ei pruugi see kõige targem mäng olla. Lihtsalt on hea, kui mängijad näitavad sulle kaarte ja mina ei ole see tehas, kes selliseid olukordi fabritseerib.
        Kusjuures see võib vabalt olla missclick ka, 200bb calliks küll maha randomi aga 400bb on palju.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #5554
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Kusjuures see võib vabalt olla missclick ka, 200bb calliks küll maha randomi aga 400bb on palju.
          Kas 400bb-ga see betslider pikem pole ? Isegi kui teinud %sizingud valmis,siis ometi 3bet sizing ja all in pole kõrvuti 200bb mängus ?

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #5555
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Kas 400bb-ga see betslider pikem pole ? Isegi kui teinud %sizingud valmis,siis ometi 3bet sizing ja all in pole kõrvuti 200bb mängus ?
            Telefonis kui swiped lauda siis on võimalik 1 clickiga, olen 300BB A9o open shovenud 1x (võitsin QQ vastu lol)

            Arvutis saab all in nupu vist panna

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #5556
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Telefonis kui swiped lauda siis on võimalik 1 clickiga, olen 300BB A9o open shovenud 1x (võitsin QQ vastu lol)

              Arvutis saab all in nupu vist panna
              Ma pole ammu pidanud telo kasutama. Mul ristivastupidi unibetis olnud. Nisanäpp vb ma. Stack ala 12bb ketrab kuidagi 11.97bb ette,ei suuda tabada vahel all in kui tundega ei keri

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #5557
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Ma pole ammu pidanud telo kasutama. Mul ristivastupidi unibetis olnud. Nisanäpp vb ma. Stack ala 12bb ketrab kuidagi 11.97bb ette,ei suuda tabada vahel all in kui tundega ei keri
                Ma vahest lihtsalt tõmban hiirega nupust mööda ja limpin Q3o UTG

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #5558
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  KTO kirik ütleb et kui on bounty mängus siis tuleb 20% ära ka.




                  Edit : 20€
                  Last edited by Kakahirmutis; 05.11.24, 19:41.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #5559
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Telefonis kui swiped lauda siis on võimalik 1 clickiga, olen 300BB A9o open shovenud 1x (võitsin QQ vastu lol)

                    Arvutis saab all in nupu vist panna
                    Seal see lõpp läheb eriti kiirelt. Seal see panuselaider kasvab eksponentsiaalselt. Kui alguses 1BB kaupa, siis juba 2, siis 5, siis 10 ja oledki all-in. Jube keeruline on näiteks sliderilt mingi 6BB bette saada.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #5560
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Flippe tuleb ka võita :

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #5561
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Kolmas streamer out :D

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #5562
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Läksin optimistlikult 25bb K8so all in streamerit jahtima kuna tal 0.02bb aga tagant tuli JJ ja 11. koht. 74€ ka raha vast

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #5563
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Sain arstilt uue diagnoosi ja reumaatilise artriidi asemel on hoopis fibromüalgia, sitt haigus aga parem kui reumaatiline artriit või luupus.

                            Põhimõtteliselt tähendab see lihtsalt et aju saadab igale poole valu, magamine on sitt ja koguaeg väsinud.

                            Positiivne on et liigesed ise ei lähe hullemaks(va vigastused)

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #5564
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Sain arstilt uue diagnoosi ja reumaatilise artriidi asemel on hoopis fibromüalgia, sitt haigus aga parem kui reumaatiline artriit või luupus.

                              Põhimõtteliselt tähendab see lihtsalt et aju saadab igale poole valu, magamine on sitt ja koguaeg väsinud.

                              Positiivne on et liigesed ise ei lähe hullemaks(va vigastused)
                              a ravi polegi ?

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #5565
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                a ravi polegi ?
                                Ravi ei ole.
                                Tervislik elu viis leevendab olukorda, põhimõtteliselt paar õlle mõjub kehale üpris laastavalt, või käin jooksmas siis põlved põlevad hiljem (kuigi kahjustust ei toimu)
                                Aga eluiga pidi sama jääma selle haigusega, teiste valikutega oleks palju kehvem seis.

                                Mul toitumine on nii ja naa :

                                Hommikul pudru, piim ja red bull
                                Lõunal mingi macima/selveri valmistoit
                                Õhtul oleneb ajast kas friikad viineritega, tellid midagi või tava toit, ilmselt peaks rohkem rohelist sööma.
                                Aga siis tuleb veel pakk krõpsu/šhokolaad/limonaad, nende asemel võiks ala mustikaid/pöhkleid närida ja vett juua

                                Uni on tähtis ja leidma rohkem aega magamiseks, näiteks eile mängisin 1ni öösel seda streamer specialit ja täna tööl päris läbi ja keha kange.

                                See diagnoos annab vähemalt suuna ja veidi julgust, muidu muretsed koguaeg et kas nüüd kulutan liigese ära jne, aga nüüd tean et liiges ise on ok, lihtsalt valus on.
                                Last edited by Kakahirmutis; 06.11.24, 08:45.

                                Comment

                                Working...