Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #4921
    Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Laskma naisel kõik pokkeri träni kokku osta ja siis saaks värvilisena järgmisele turniirile
    Selle 100 euro eest, mis muidu Rimist tellid, saad Temust ikka kaupa tohhuija ja peale ka veel. Ikka väga kuum diil ?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #4922
      Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

      Enne, kui vanni lähen, siis kaka ja teised. Täna võimaluse soodsalt Win TV live pilet saada: https://www.pokkeriprod.com/win-tv-l...did-coolbetis/

      Tungivalt soovitan regada viimastel sekunditel enne LR lõppu ja järgmised kaks taset megalt stallida.

      Sisseost (€5) annab 2500 märki. 8. taseme lõpus (viimased sekundid) osta sisse. Pead üle elama 9 ja 10. tasemel.

      9 tasemel on blindid 125/250 ant 25 ja 10. tasemel 150/300 ja ante 30. Tasemete pikkus 14 minutit.
      Oletame, et saad kiire laua, kus mängitakse 90 kätt tunnis ehk 1.5 kätt minutis.

      Kahe taseme pikkus on 14 minutit ja pead üle elama 21 kätt. Laias laastus sellises lauas 525 on ante kadu ja 825 blindikadu, tehes kogu kaoks 1350 ja jättes 1150 märki alles.

      Siis saad juurdeostu, mis maksab €5 ja annab 5000 märki. Isegi, kui kõik läks ülaltoodult sitasti, on sul nüüd 6150 märki. Blindid on siis 200/400 ja ante 40 ehk 15BB. Kolmandik mängijaid kutud ja rihid TOP10 koha poole.

      Päriselus on aga nii, et kui oled isegi nitt ja shoved seal QQ+,AK, siis 21 käe jooksul selle käe ka saad pooltel kordadel, rääkimata muust mängust. Seega regamine tuleks teha lõpus.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4923
        Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

        Kusjuures selliseid pileteid miski talliga oleks ju geniaalne teha. Sest kui lauas oleks 2-3 stallerit, siis blaindi kadu oleks minimaalne.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #4924
          Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

          Ma arvan et ma lähen täna 20:30 juba magama, kuigi wintv-le minek on plaanis küll

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #4925
            Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

            Vaatasin streamist oma mängu ja tegin vridi analüüsi ja leidsin õppe kohti küll, flopi cbetid 25% väiksemaks tegema paardunud/dry boardidel ja edasi lihtsalt sizingu panema nut advantage/range järgi järgi.

            Bluffidega on nii ja naa, ühest otsast on see mu leib ja teisest otsast lähen kohati liiale, väga raske on leida õiget balanssi.

            Eks teen veidi mõtte tööd ja arendan oma KTOd edasi, laupäeval käisin veel tuttava juures kes mängib spinne ja ausalt õeldes mul mõtte töö veidi nagu muutus, just see 10-25bb deep short handed, selle õppetunni saaks turniirides BTN,SB,BB väikeste muudatustega oma mängu stiili sisse ehitada.

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #4926
              Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

              Steven ka callis su 3 barrelit SB pealt vist 77-ga, kuis a seti hittisid.Selline loose call juba, aga eks tajus midagi, ets eal võib õhku olla. Samuti see temapoolne Q9o 3b call K6s vastu, krt tundub ka loose. Ehk siis ühesõnaga ei uskunud sind...
              Aga fl huvitav, mis tasub mõelda. Ma ei näinud ühtegi LIGHT 3 betti. Ja ma ei näinud ühtegi 3barrelit õhuga. Ehk siis mõtlemiskoht, et 3 barrelstuff on rämedalt underbluffed.Ja ka allinn blufid mulle tunduvad on underbluffed.
              Päris huvitav, kui sa 45o nutsi poleks hittinud, oleks sa ka jamminud? Sest mul tunne, et on mängijaid, kes 2 barrelit jugevad panna, 3 mitte. Aga tihti piisab ka 2-st et turnasi võita.. Steveni 2 barrel kuskile 25Bb staki callimiseks juba päris valus
              Last edited by privador; 23.09.24, 09:26.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #4927
                Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Steven ka callis su 3 barrelit SB pealt vist 77-ga, kuis a seti hittisid.Selline loose call juba, aga eks tajus midagi, ets eal võib õhku olla. Samuti see temapoolne Q9o 3b call K6s vastu, krt tundub ka loose. Ehk siis ühesõnaga ei uskunud sind...
                Aga fl huvitav, mis tasub mõelda. Ma ei näinud ühtegi LIGHT 3 betti. Ja ma ei näinud ühtegi 3barrelit õhuga. Ehk siis mõtlemiskoht, et 3 barrelstuff on rämedalt underbluffed.Ja ka allinn blufid mulle tunduvad on underbluffed.
                Päris huvitav, kui sa 45o nutsi poleks hittinud, oleks sa ka jamminud? Sest mul tunne, et on mängijaid, kes 2 barrelit jugevad panna, 3 mitte. Aga tihti piisab ka 2-st et turnasi võita.. Steveni 2 barrel kuskile 25Bb staki callimiseks juba päris valus
                Oleksin 90% rivereid bluffinud jah selle 54o ja täpselt sama kiirelt ka, ma flopis juba teadsin et kõik Ax, 3x, 6x barreldan.

                Riveris 5 või 4 bottom paariga checkiks ja siis arvatavasti calliks beti ära(poti 4,5 foldiks)

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #4928
                  Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                  Tegin siin analüüsi ja siin ta on , KTO adjusted tabel :




                  Nagu te näete KQo peaks alati foldima ja keskmised pocketid jooksevad ainult top settidesse, AA on halvem kui KK sest sellega saab rohkem kräkki.
                  Offsuited käsi ei tasu üldse mängida ja suited kätest on parim A3s, ülejäänud üpris prügi

                  Ahja 82s on parem kui 92s

                  Kuidas siit kohast edasi areneda? Väga lihtne, mängime ainult võitvaid käsi!




                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by Kakahirmutis; 25.09.24, 16:04.

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #4929
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Meeldib uus päeviku pealkiri. Proovi 10seid,äkki biidid. Siis saad juba bombays konjaki kõrvale highrollereid lasta.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #4930
                      Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Tegin siin analüüsi ja siin ta on , KTO adjusted tabel :

                      Ära valeta. Plagiaat ja paste ju. Mul ammu see tabel valmis, aga pole jõudnud veel salafoorumisse postitada.

                      Veits vaja veel tuunida, seepärast pole postitanud, kuid hakkab looma:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #4931
                        Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Ära valeta. Plagiaat ja paste ju. Mul ammu see tabel valmis, aga pole jõudnud veel salafoorumisse postitada.

                        Veits vaja veel tuunida, seepärast pole postitanud, kuid hakkab looma:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Su tabelis on AJs ja KQo mängitavad käed, ilmselgelt sellega jõuab ainult -2bb/100ni, tüüpiline kaotava regulari tabel

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #4932
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Ma ju rääkisin, et vaja veel natuke tuunida. Pole valmis. Hetkel KTO-tan seal.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #4933
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Ma ju rääkisin, et vaja veel natuke tuunida. Pole valmis. Hetkel KTO-tan seal.
                            Ma analüüsisin su tabelit ja tegin mõned parandused, tegelikult saab ju mängitavad käed eraldada lihtsa joonega :

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #4934
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              No selliste tööRIISTADE peale lendab tupic ka siia foorumisse tagasi nagu 3 kopikat. Talle siuksed naljad meeldivad. Tõmbab jälle foorumi lukku ära selle meeletu trafficuga.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #4935
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Ma analüüsisin su tabelit ja tegin mõned parandused, tegelikult saab ju mängitavad käed eraldada lihtsa joonega :

                                See on tõesti advanced tööriist

                                E: Ja seda kopisin söönlusika pealt :D

                                Comment

                                Working...