Re: [NLHE cash] Victory loves preparation
Fotograafia teemal isiklikust seisukohast: olen küll alati ainult canonile truu olnud kuid vaataksin pigem kasutatud kombo poole, näiteks kereks 7D, 60D, hädapärast ka 700D. Nägin fotokalas, et hinnapiiriks seatud Sul ca 500, selle eest saab julgelt korraliku kere-kitobje ning ilmselt mahub ka sisse 50mm fix (hea portreeobjeks poolkaadri ees ja samas õpetab mugavustsoonist välja tulema ja ''jalgadega suumima'' :D, mis tähendab, et hakkad ise rohkem ringi tuulama ja proovima leidma paremaid võttenurki. Teiseks suureks plussiks on valikuterohke järelturg, mistahes soovitud kraam on pea alati müügis, pentaxi nänni nii väga ei ole silma jäänud (samas ei ole ka olnud põhjust vaadata). Mina leian, et alustada ei ole mõtet tutika tehnikaga, hävid kõvasti rohkem, sest poest välja astudes kaotab uus asi juba poole oma väärtusest. Teiseks kui kasvab isu ja oskused/tahtmine järjest areneda siis saad ilma suurema hävinguta asjad müüdud/upgradetud. My point of view :)
Fotograafia teemal isiklikust seisukohast: olen küll alati ainult canonile truu olnud kuid vaataksin pigem kasutatud kombo poole, näiteks kereks 7D, 60D, hädapärast ka 700D. Nägin fotokalas, et hinnapiiriks seatud Sul ca 500, selle eest saab julgelt korraliku kere-kitobje ning ilmselt mahub ka sisse 50mm fix (hea portreeobjeks poolkaadri ees ja samas õpetab mugavustsoonist välja tulema ja ''jalgadega suumima'' :D, mis tähendab, et hakkad ise rohkem ringi tuulama ja proovima leidma paremaid võttenurki. Teiseks suureks plussiks on valikuterohke järelturg, mistahes soovitud kraam on pea alati müügis, pentaxi nänni nii väga ei ole silma jäänud (samas ei ole ka olnud põhjust vaadata). Mina leian, et alustada ei ole mõtet tutika tehnikaga, hävid kõvasti rohkem, sest poest välja astudes kaotab uus asi juba poole oma väärtusest. Teiseks kui kasvab isu ja oskused/tahtmine järjest areneda siis saad ilma suurema hävinguta asjad müüdud/upgradetud. My point of view :)
Comment