[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #286
    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    tahaks ka m2ngida, aga alkohol on tähtsam :D

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #287
      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

      Algselt postitas leits
      tahaks ka m2ngida, aga alkohol on tähtsam :D
      Kahjuks on see aasta niiviisi kujunenud jah.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #288
        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

        Eile hommikul kella 8 aeg tegin cashout requesti, praegu kontollisin ja raha on minu Taani pangaarvele üle tulnud, unreal kiirus :)

        Lisaks sellele hotlappisin Live For Speedis mingi 3 tundi, sõitsin päevläbi juba 44.62-44.66 aegu, kui maailmarekord oli 44.56 ning siis tuli üx täiesti unreal ring ning panin 44.38 uueks maailmarekordiks! Seejärel tegin liiga kvalifikatsiooni jaoks veel parema ringi onlines, mis suure töenäosusega kindlustab mulle esimese stardikoha pühapäevases sõidus :)

        Tuju on praegu laes raisk :)

        Comment

        • muhkLionu
          Grinder
          • Jan 2009
          • 522

          #289
          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

          Algselt postitas RudiTurbo
          ..., mis suure töenäosusega kindlustab mulle esimese stardikoha pühapäevases sõidus :)
          Kus kaasa saab elada? Broadcastitakse neid sõite üldse?

          Comment

          • PokerDevil
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1177

            #290
            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

            Mis autoga ja kus rajal?

            Comment

            • goldec

              #291
              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

              Ma hakkasin ka muide paar nädalat tagasi sinu juttude peale LFSi mängima :D

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #292
                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #293
                  Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                  bemmivendasid on juurde vaja foorumisse

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #294
                    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                    Algselt postitas muhkLionu
                    Kus kaasa saab elada? Broadcastitakse neid sõite üldse?
                    Selle liiga sõite ei broadcastita, mõned hooajad tagasi näidati lives!


                    Rada on Fern Bay Club rev, LX4

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #295
                      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!



                      Stardin siis homme 60 ringilisele sõidule esikohalt ning lasin omale sõidu jaoks teha erilise skinni ;D

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #296
                        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                        Väga ilus :D

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #297
                          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                          slickidega ei sõidagi?:D

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #298
                            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                            very cool IMO

                            Comment

                            • goldec

                              #299
                              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                              Väga ilus skin!
                              Vaata, et au teed ikka omale ja meile

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #300
                                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                                Algselt postitas goldec
                                Väga ilus skin!
                                Vaata, et au teed ikka omale ja meile
                                Sain stardist hästi minema, ning sai väike vahe sisse sõidetud. Kuid sõit oli siiski jube raske, sest suht varakult hakkasid teised sõitjad ringiga sisse saama ning üx chicane oli, kus teised sõitjad võivad kumme riivata ning need võivad rajale lennata. Seega ajas suht rütmi sassi ja päris maximumi peal ei saanud sõita, kuid vahe püsis täpselt parajana ning lõpuringidel oli täpselt selline edu, et saab rahulikult lõpuni sõita ja mitte riskida. Üks kurv oli veel muidu, kus annab sedasi üli napilt lõigata, ning reegel on, et 2 ratast peavad alati rajal olema, kuid see leedukas lõikas seal kurvis pea iga ring, vb saab veel penaltyt kah, siis on mu võit siiski suht ülekaalukas :)

                                Ning see leedukas, kes teisena lõpetas, see on hetkel maailmarekordi hoidjate tabelis LFS Worldis hetkel neljandal kohal 36 maailmarekordiga :)
                                Mul endal hetkel kõigest 2 maailmarekordit!




                                Pokkeris hetkel kahjuks nii hästi ei lähe, peab seda cashouti doomswitchi teooriat vist uskuma hakkama. Pole pärast cashouti kasumit teeninud, kuid ega kaotanud kah pole, olen suutnud asja suht nullis hoida, päris sickod biitid ikka olnud vahepeal ning kannatamatusest natuke sitemat mängu kah tehtud. Kuid täna on pühapäeva donkide öö ees ootamas ja loodetavasti saab sellega graafika taas tõusuteele :)

                                Comment

                                Working...