Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!
Grindisin täna jälle 3$ SNG'si ning olen oma üleeilse swingi pmst tagasi teinud, 10$ veel vaja ;D
Aga need 3$ SNG'd on nii lahedad pingevabad. Teen neid kindlasti veel selle kuu jooxul ja üritan oma sharkscope graafiku kah kõrgemaks ajada ;D
6$ omasi ei viici praegu proovima hakata, olen seal kunagi nullsesse kah saanud mingi 10 laua omadest ja siis läheb jälle terve NL50 BI minema, ei taha seda praegu :D
Aga neid SNG'si olen nüüd kahe öö peale nii palju grindinud, et esimene öö sain ühe 100'se blocki tehtud, kus sain 1330 punkti ja sain hetkel top40, kuid eelmise nädala tulmuste järgi jõuab selle tulemusega nädala lõpux vaevalt top100!
Kuid nüüd hakkab täis saama juba teine high orbit, hetkel siis tehtud 80 SNG'd teisest blockist ning punkte on koos 1130. Ning eelmise nädala tulemuste järgi jõuab rahadesse täpselt siis, kui tulex selline standard avg run, ehk umbes 270 punkti juurde. Kuid see on kõigest 10$. Aga kui suudaks mõned võidud juurde nihverdada kuidagi ja suudaks ühe 400 punktise viimase low orbiti bloki teha, siis eelmise nädala tulemusi vaadates olex lootust saada top10 ning Triple shootouti pilet sellega + siis natuke rohkem raha.
Seega viimased 20 tournamenti proovin 4 tableda 3$ mitte turbosi, et siis saavutada maximum kvaliteet ;D
Natukene kuuma runi peab kindlasti olema, kuid nelja lauaga annab saavutada riide, mis võivad siis tulemust väga suurelt parandada erinevalt 12 lauaga laxides :)
Grindisin täna jälle 3$ SNG'si ning olen oma üleeilse swingi pmst tagasi teinud, 10$ veel vaja ;D
Aga need 3$ SNG'd on nii lahedad pingevabad. Teen neid kindlasti veel selle kuu jooxul ja üritan oma sharkscope graafiku kah kõrgemaks ajada ;D
6$ omasi ei viici praegu proovima hakata, olen seal kunagi nullsesse kah saanud mingi 10 laua omadest ja siis läheb jälle terve NL50 BI minema, ei taha seda praegu :D
Aga neid SNG'si olen nüüd kahe öö peale nii palju grindinud, et esimene öö sain ühe 100'se blocki tehtud, kus sain 1330 punkti ja sain hetkel top40, kuid eelmise nädala tulmuste järgi jõuab selle tulemusega nädala lõpux vaevalt top100!
Kuid nüüd hakkab täis saama juba teine high orbit, hetkel siis tehtud 80 SNG'd teisest blockist ning punkte on koos 1130. Ning eelmise nädala tulemuste järgi jõuab rahadesse täpselt siis, kui tulex selline standard avg run, ehk umbes 270 punkti juurde. Kuid see on kõigest 10$. Aga kui suudaks mõned võidud juurde nihverdada kuidagi ja suudaks ühe 400 punktise viimase low orbiti bloki teha, siis eelmise nädala tulemusi vaadates olex lootust saada top10 ning Triple shootouti pilet sellega + siis natuke rohkem raha.
Seega viimased 20 tournamenti proovin 4 tableda 3$ mitte turbosi, et siis saavutada maximum kvaliteet ;D
Natukene kuuma runi peab kindlasti olema, kuid nelja lauaga annab saavutada riide, mis võivad siis tulemust väga suurelt parandada erinevalt 12 lauaga laxides :)
, 10
Comment