Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!
Dunno, NL100 6maxi vastu on nagu hirm! Ja justnimelt see blind vs blind mäng võib seal suht gay olla. Hetkel vist NL100 arvan, et mu blindid on nõrgad!
-32bb/100 SB ja -43bb/100 BB
Kas kellelgi olex mulle näiteks kõrvale panna oma Starsi NL100 positsiooni statid FR'is?
Eile uurisin natuke PokerStoves rangesi. Muide, mis equity peab mingi range vastu olema, et lükata 4Beti vastu all in kasumlikult?
Kuna arvestame juba potis oleva raha hulka, siis võib vist equity olla alla 50%?
Eilse squeezimise ja lisaagressiooniga lasin BB'st üldse -97bb/100, muidugi failisin QQ vs AK ja palju muid squeeze ka Cbetiga failisin ja see suht shortterm, meta game ei jõudnud veel minu kasuks tööle hakata.
Tegin uurimustööd ka oma 99-JJ kohta, ma varem flattisin nendega pidevalt, aga viimasel ajal olen hakanud neid ka 3Bettima ja võrdlesin oma 99-JJ graafikut kui Did 3Bet= TRUE ning kui oli cold call, obv oli way ilusam kui 3Bet oli True!
Kõige õigem on vist UTG raised flattida ja hilised ületõsta. UTG vastu jääb liiga tihti flop nägemata!
Algselt postitas Pahvak
-32bb/100 SB ja -43bb/100 BB
Kas kellelgi olex mulle näiteks kõrvale panna oma Starsi NL100 positsiooni statid FR'is?
Eile uurisin natuke PokerStoves rangesi. Muide, mis equity peab mingi range vastu olema, et lükata 4Beti vastu all in kasumlikult?
Kuna arvestame juba potis oleva raha hulka, siis võib vist equity olla alla 50%?
Eilse squeezimise ja lisaagressiooniga lasin BB'st üldse -97bb/100, muidugi failisin QQ vs AK ja palju muid squeeze ka Cbetiga failisin ja see suht shortterm, meta game ei jõudnud veel minu kasuks tööle hakata.
Tegin uurimustööd ka oma 99-JJ kohta, ma varem flattisin nendega pidevalt, aga viimasel ajal olen hakanud neid ka 3Bettima ja võrdlesin oma 99-JJ graafikut kui Did 3Bet= TRUE ning kui oli cold call, obv oli way ilusam kui 3Bet oli True!
Kõige õigem on vist UTG raised flattida ja hilised ületõsta. UTG vastu jääb liiga tihti flop nägemata!
, K
, 4
Comment