Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez
Wow lol, lugesin vanat e-maili ja leidsin ka sama kirja. Huvitav kas seda saadeti siis suhteliselt massiivselt välja või tõesti keegi RIO-s arvab, et ma olen worthy? :D
Sinust saan veel aru, fullring cashi päris kõva winrate ja asja, aga ma suht lambi bumhunter :D
Algselt postitas RudiTurbo
Vaata postitust
Sinust saan veel aru, fullring cashi päris kõva winrate ja asja, aga ma suht lambi bumhunter :D

, Q
, Q
Comment