[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #2971
    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Heh, Kinda cool , aga ei tea, kas olen valmis oma hinge ja saladusi müüma :)

    Esimese asjana peaks tegema demo video ja 3 inimest vaatavad selle üle, üks neist on Mr Galfond himself. Krt, seda meest veel vaja targemaks teha?
    Wow lol, lugesin vanat e-maili ja leidsin ka sama kirja. Huvitav kas seda saadeti siis suhteliselt massiivselt välja või tõesti keegi RIO-s arvab, et ma olen worthy? :D

    Sinust saan veel aru, fullring cashi päris kõva winrate ja asja, aga ma suht lambi bumhunter :D

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #2972
      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

      Micro ME, tõmmatakse Royaliga annusesse ära :)
      Ma vist pean tourneyd ära quittima

      PokerStars No-Limit Hold'em, 22 Tournament, 75/150 Blinds 20 Ante (9 handed) - PokerStars Converter Tool from http://flopturnriver.com

      Button (t11,540)
      SB (t18,502)
      BB (t4,920)
      UTG (t9,880)
      Hero (UTG+1) (t13,610)
      MP1 (t9,141)
      MP2 (t25,856)
      MP3 (t13,648)
      CO (t12,390)

      Hero's M: 33.60

      Preflop: Hero is UTG+1 with K, Q
      1 fold, Hero raises to t400, MP1 raises to t825, MP2 calls t825, 2 folds, Button calls t825, 1 fold, BB calls t675, Hero calls t425

      Flop: (t4,380) 4, K, Q (5 players)
      BB checks, Hero checks, MP1 checks, MP2 checks, Button bets t3,150, 1 fold, Hero raises to t12,765 (All-In), 2 folds, Button calls t7,545 (All-In)

      Turn: (t25,770) 7 (2 players, 2 all-in)

      River: (t25,770) A (2 players, 2 all-in)

      Total pot: t25,770

      Results below:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #2973
        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

        Turni flushilt said juba kotti.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #2974
          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
          Turni flushilt said juba kotti.
          siis oli oute veel

          Comment

          • musaire
            FPP Pro
            • Dec 2012
            • 220

            #2975
            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

            See ebaoluline mikroturniir aga kogenud shortstack ja SNG mängijana tahtsin kommenteerida et võib-olla poolkogemata aga ei tea kas A5-ga siin indjuusida tasub pre - https://youtu.be/4jo0nDI711c?t=21s
            Kuna mängijad blaindidel teavad et neil erilist fold equitit pole siis eriti laialt all in ei minda pre.

            BB-na calliks seal Q7o jne. ühe näitena ja palju floppe sellele soodsad. Openshovides ja kui calli ei saa, siis korjad vähemalt 2.6BB, mis moodustab suure osa stäkist ja ma pole kindel kui palju Q7 vastu iga kord riverini minnes keskmiselt korjab 10BB stäki korral.

            Konkreetses käes openshovides muidugi lõpptulemus on sama, sest BB callib.
            Last edited by musaire; 27.07.15, 20:22.

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #2976
              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

              Oih, jäin vahele Spewiga :) Odavates turniirides ma ei suuda üldse distsipliini hoida ja enamasti mängin neid väga eksperimentaalselt, et siis ehk kallimatesse mõned nipid ja trikid üle viia.

              Olen vb frustrastsioonist viimase aasta enamvähem kaotava mängijana turniirides osalenud, jooks on ka pask, paar vs paar saan sisse, siis on tunne, et täiesti 50:50 olukord, sest iga veidikenegi märkimisväärsem olukord see 2 outer hitib :) Aga ise olen ka horrid ja kui eelmise aasta märtsis käis shortstacki mängus lambist mingi click ja sain nagu kõigest aru, siis praeguseks olen taas üpriski confused :)

              Varem sai turniire nagu rahapärast nititud, nüüd on mingi sportlik viha, sama asja pärast pmst ei mängi 6maxi, kuigi niipalju, kui samplit on, olen biitinud samavihaselt kui FR'i.

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #2977
                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                kivi kotti

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #2978
                  Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                  Ketas põõsasse :D

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #2979
                    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                    Kes ei ole teadlik, siis anduandu annab Disc Golfi radadel hetkel SNE volüümi, ma olen ka üpriski sõltuvuses. Üks tore ja tervislik hobi, tänu millele olen enamuse oma ärkveloleku tundidest viimasel ajal värskes õhus veetnud.

                    Comment

                    • Whiterider84
                      Räme Fish
                      • May 2012
                      • 23

                      #2980
                      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                      Kus mängimas käite, nõmme või viimsi?

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #2981
                        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                        .
                        Last edited by virukunn; 30.07.15, 05:26.

                        Comment

                        • LuuK
                          Vana Tegija
                          • Dec 2008
                          • 1138

                          #2982
                          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                          kus viimsi rada on?

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #2983
                            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                            Mis skoorid teil on siis kui nii julmalt volli annate, solid miinus juba ees? Ise korra olen mänginud so far, +31 tuli Paluküla rajal :D

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #2984
                              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                              Viimsis ei ole rada, Pirital on, aga mitte enam kauaks.

                              Mina annan Volüümi kõige rohkem Nõmme ja Keila rajal, kuna kõige lähemad obv. Nendel radadel suutnud parimad trenniringid ka õrnalt miinusesse ära mängida, aga arenguks on veel ruumi jubedalt, backhandi näiteks üldse ei julge üle 25m rakendada olulistel hetkedel, sest viskes on liigselt suur randomness faktor sees :D

                              Andu oma skooridega hirmutab juba Eesti parimaid mängijaid :)

                              Comment

                              • bluelite
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1190

                                #2985
                                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                                Vaata ise skoorin.com lehelt järgi.

                                Comment

                                Working...