[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2791
    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    :D

    Uued päeviku pealkirja soovitused?
    Last edited by RudiTurbo; 25.03.14, 13:03.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #2792
      Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

      Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
      :D

      Uued päeviku pealkirja soovitused?
      Selveris shoppamas imo

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #2793
        Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

        Rudi F-1te

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #2794
          Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
          :D

          Uued päeviku pealkirja soovitused?
          Rudi ja Tonna


          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #2795
            Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

            :D Tonna vahetasin juba mõned päevad varem ühe armsa Eesti neiu vastu välja

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #2796
              Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

              Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
              :D Tonna vahetasin juba mõned päevad varem ühe armsa Eesti neiu vastu välja
              you dirty slut:P

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #2797
                Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                Rudi hakklihaks!
                Last edited by rahvavaenlane; 25.03.14, 14:34.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #2798
                  Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                  rudi ja ment võiks koos päevikut "rudiment" pidada. oleks see vast nali!

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #2799
                    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #2800
                      Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      rudi ja ment võiks koos päevikut "rudiment" pidada. oleks see vast nali!
                      neil juba bänd ei ole koos ? see Rudimental vms

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #2801
                        Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                        Rudi hakklihaks!

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #2802
                          Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          ei ole mina, noh. aga ma täitsa imestan, et keegi pole seda kokkutuleku pilti minust siia postitanud. väike sarnasus tõesti on

                          Comment

                          • Ints
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1216

                            #2803
                            Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                            :D

                            Uued päeviku pealkirja soovitused?
                            nosebleed shot

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #2804
                              Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                              Meheh, käisin täna veel cashi enne homset tagasisõidu algust. Samamoodi nagu eelmine päev sai ainult väixeid potte mängitud ja stack kuskile 900 Euro lähedale kasvatatud vaixelt. Mänguks 2/5

                              Oli mingi raise ja 2 call läxin Buttonilt J9clubs kaasa. Flopis Tc7c9h ehk siis middle pair, gutter + FD, woohooo, hea gamble käsi lõpetuseks. BB leadis miski 65 Euri, fishine 120 aastane vanamees callis ja üx call veel, nii palju dead money, tõmbasin monster raise otsa, BB lükkas suht kiirelt 680 Euri sisse, arvasin, et saan miski suht mündiviske, aga vastas oli hoopis 83c ja tra lükati turni see krdi 6 ära ja river blank :D 1.6k pot nahhui. Vähemalt ei pea suure sularaha summaga üle piiride sõitma :D

                              Kolmes eri lauas sai mängitud kokku ja väga kvaliteetsed lauad nagu ei olnud, kuid samas midagi rasket ka mitte ning vigu nägin ikka paljude mängijate poolt, lihtsalt kõrge VPIPiga vaalasi sel korral ei näinud, kannatlikuna annab kindlasti teenida küll. Järgmine kord ehk pangaarve priskem, siis vaatan kõrgemale, kui 2/5 .

                              Tuleb Salzburgi kasiinosse minna ja meelitada miskid vaalad 2/4+ mängima, siis võib rahas supelda :D

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #2805
                                Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                                [QUOTE=siis võib rahas supelda :D[/QUOTE]

                                ega praegu elame ka toimetuleku toetusest

                                Comment

                                Working...