Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas
Sa sellele oled mõelnud, et sa ise oled jõudnud ka sinna kus sa praegu oled selle tulemusena, et sa oled õppinud teiste käest kes oma strateegiat on jaganud? Poleks 2p2-d poleks pokkeriprosi, poleks sind.
Algselt postitas RudiTurbo
Vaata postitust

Comment