[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2566
    Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Kõige tähtsam on see, et ma võitsin, kõik muu on ebaoluline !

    Comment

    • Dzuu
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 445

      #2567
      Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Suht ajuvaba postitus.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • totaldonk
        Grinder
        • Dec 2009
        • 914

        #2568
        Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

        Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
        Kõige tähtsam on see, et ma võitsin, kõik muu on ebaoluline !
        !

        Comment

        • supernova66666
          Grinder
          • Nov 2012
          • 732

          #2569
          Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

          Edu EPT satikal, tahab vist tulla, too pilet kodu

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #2570
            Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

            mm jah, kaart jooksis päris hästi vahepeal 2 out of 11 ja siis üx tardo turnis AK vastu seti, fuuu, probably oleks võind riveri foldida ja minna kindla peale 1050Euri peale , mis top6 said, aga ei uskunud teda. Laud tundus tegelt üpriski weak ning major chipleader, kui ma teine olin tundus ka täitsa retard olevat ning struktuur oli sellel krdi hea tegelt. Sain sinna üldse miski 8+R'i kaudu kah, kus jooxin ka õigel ajal megahiiteris. Lootsin sellele ka samasugust lõppu, aga hiiterdasin veits vara seal.
            150 Euri tuli ära, aga 1050 bubbles olin niii unlucky, üx vend flippas ära ja siis jäin ise shorteriks ning kui kaks korda veel parema A'ga sisse sain, et veel lootust saada, siis splititi ära.

            Tegelt olen neid satte alati liigselt variatsioonirohkeks pidanud, aga tänu sellele, et ülejäänud papp 1050 kaupa ära jagatakse, siis on seal päris hea value igatepidi. Kahju, et enamus package satikad ainult, võiks seat only ka rohkem olla.

            Deauville või Austria sobiks mu plaanidesse päris hästi, üritan edaspidi neid satelliite veidi rohkem proovida.

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #2571
              Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

              fuuuu, rämeda river aggressioniga tardo , suht tight preflop raisedega , aga 3bettimises oli siiski aktiivsust näidanud, seega oli seal obv muud ka võimalik peale majade.

              Oleks pidand turnis miski 650$ raisima ja end ära committima, siis polex end sitasti tundnud riveri calli pärast vähemalt, Oh well

              Grabbed by Holdem Manager
              NL Holdem $4(BB) Poker Stars
              SB ($1,839)
              BB ($400)
              UTG ($174)
              UTG+1 ($441)
              Hero ($1,319)
              MP1 ($1,230)
              MP2 ($146)
              CO ($415)
              BTN ($516)

              Dealt to Hero Q K

              fold, fold, Hero raises to $10, fold, fold, CO calls $10, fold, SB raises to $35, fold, Hero calls $25, CO calls $25

              FLOP ($109) J A 6

              SB bets $52, Hero calls $52, CO folds

              TURN ($213) J A 6 9

              SB bets $50, Hero raises to $268, SB calls $218

              RIVER ($749) J A 6 9 J

              SB bets $1,484 (AI), Hero calls $964 (AI)

              SB shows J J
              (Pre 53%, Flop 67.1%, Turn 22.7%)

              Hero shows Q K
              (Pre 47%, Flop 32.9%, Turn 77.3%)

              SB wins $2,675

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #2572
                Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                Ouch.

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #2573
                  Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                  Kui sa ta betsizinguid oleksid hoolikamalt vaadanud, vast poleks seda viga teinud. PSB või üle pani, siis istus alati monsteri otsas imo, 1/2sizing võisid low pair ka maha callida suures potis. Vähemasti niipalju kui mina seda asja nägin seal lauas.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #2574
                    Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                    Ma eile olin küll väheste laudadega, aga olin vastupidi vähe tähelepanelik, vaatasin algul PCA streami kõrvalmonitoril ja hiljem olin juba lihtsalt väsinud , aga +EV tööpäev siiski :P

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #2575
                      Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                      NL2k starter

                      Comment

                      • Ints
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1216

                        #2576
                        Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                        norm kellaaeg, osad teist alles ärkavad osad juba öö otsa istunud seal?

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #2577
                          Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                          lol



                          Paras peavalu oli see satikas neile, kaks , kes olid bubble algusest peale shortid, duubeldasid vist miski 5-6 korda BB suurusest end üles ja lõpuks see giisela, kes oli 5handed alguses üx suurimaid jäigi bubblesse,

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #2578
                            Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                            .
                            Last edited by RudiTurbo; 15.01.14, 02:28.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #2579
                              Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                              Nägin Greg Mersonit NL1k lauas ja läksin HU mängima, et saaks bragida, et ma ME Champiga HU mängind :D

                              Bluffisin miski 300$ Talle ühe potiga ära ja siis mõne käe pärast pani raibe jooksu !

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #2580
                                Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                                Tule bluffi parem mulle 300$ ära, mis sa võõrastele annetad

                                Comment

                                Working...